مهمترین نکات درباره لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی که هیچکس به شما نمیگه!

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی روشی است برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی هم برای زنان و هم برای مردان با استفاده از دستگاهی که پرتوی نور (لیزر) ساطع می کند تا فولیکول مو را از بین ببرد. این روش یک گزینه دائمی تر از اصلاح یا اپیلاسیون است، اما خطرات و محدودیت هایی نیز دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

برخی از مزایای لیزر موهای زائد در ناحیه تناسلی عبارتند از:

 • می تواند موهای زیر پوستی، جوش و برآمدگی های ناشی از تیغ، و تحریکات ناشی از اصلاح یا اپیلاسیون را کاهش دهد یا از بین ببرد.
 • می تواند در دراز مدت در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند، زیرا نیازی به اصلاح یا اپیلاسیون به دفعات نیست یا اصلا نیاز نخواهید داشت.
 • می تواند ظاهر و احساس پوست شما را بهبود بخشد، زیرا صاف تر و نرم تر خواهد شد.

بهترین دستگاه لیزر بدون درد

برخی از خطرات و محدودیت های لیزر موهای زائد در ناحیه تناسلی عبارتند از:

 • می تواند عوارض جانبی موقتی ایجاد کند مانند قرمزی، تورم، درد، خارش و تاول. اینها معمولاً در عرض چند روز فروکش می ‌کنند، اما در موارد نادر می ‌توانند منجر به عفونت یا زخم شوند.
 • می تواند گران باشد، زیرا معمولاً برای دستیابی به نتایج مطلوب به جلسات متعدد نیاز دارد. البته هزینه ممکن است بسته به اندازه ناحیه، نوع لیزر و ارائه دهنده متفاوت باشد.
 • ممکن است برای همه جواب ندهد، زیرا به تضاد رنگ پوست و رنگ مو بستگی دارد. لیزر موهای زائد برای افرادی که موهای تیره و پوست روشن دارند بهترین عملکرد را دارد، زیرا لیزر می تواند رنگدانه های موجود در مو را راحت تر هدف قرار دهد. افرادی که موهای روشن یا پوست تیره دارند ممکن است به جلسات بیشتری نیاز داشته باشند یا نتایج رضایت بخشی را مشاهده نکنند.
 • ممکن است تمام موها را برای همیشه از بین نبرد، زیرا ممکن است برخی از موها به مرور زمان یا به دلیل تغییرات هورمونی رشد کنند. ممکن است برای حفظ نتایج خود به جلسات لمسی نیاز داشته باشید.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی ضرر دارد؟

اگر به لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی علاقه دارید، باید با یک مرکز مجرب و با تجربه مشورت کنید (برای مشاوره کلیک کنید) که می تواند مناسب بودن شما را ارزیابی کند، روش را توضیح دهد و بهترین اقدام را به شما توصیه کند. همچنین باید دستورالعمل های نحوه آماده شدن و مراقبت از پوست قبل و بعد از لیزر را دنبال کنید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021 22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

 

همچنین می توانید روش ‌های دیگری را برای از بین بردن موهای ناحیه تناسلی مانند کوتاه کردن، اصلاح، اپیلاسیون، استفاده از کرم‌ های موبر یا موچین در نظر بگیرید. هر روشی مزایا و معایب خاص خود را دارد، بنابراین باید آنها را به دقت بسنجید و بهترین روش را انتخاب کنید.

 

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی برای بانوان / زنان / خانمها

خجالت از لیزر بیکینی نی نی سایت

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی برای خانم ها روشی برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی با استفاده از دستگاهی است که پرتوی نور ساطع می کند که فولیکول مو را از بین می برد. این یک گزینه دائمی تر از اصلاح یا اپیلاسیون است، اما خطرات و محدودیت هایی نیز دارد.

برخی از مزایای لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی برای زنان عبارتند از:

 • می تواند نتایج طولانی مدتی ارائه دهد، زیرا فولیکول های مو را از بین می برد و از رشد مجدد مو جلوگیری می کند یا به تاخیر می اندازد.
 • می تواند موهای رشد کرده، برآمدگی های تیغ و تحریک ناشی از سایر روش های حذف مو را کاهش داده یا از بین ببرد.
 • می تواند ظاهر و احساس پوست شما را بهبود بخشد، زیرا صاف تر و نرم تر خواهد شد.

برخی از خطرات و محدودیت های لیزر موهای زائد در ناحیه تناسلی برای زنان عبارتند از:

 • برای زنان باردار و شیرده ممنوع است. علت این موضوع این است که دانشمندان مطالعهای انجام ندادند تا ثابت شود انجام این کار در دوران بارداری بیخطر است. در دوران بارداری تغییرات هورمونی در بدن انسان ایجاد میشود. این مسئله ممکن است باعث رویش موهای زائد بیشتر شود.
 • می تواند گران باشد، زیرا معمولاً برای دستیابی به نتایج مطلوب به جلسات متعدد نیاز دارد. هزینه ممکن است بسته به اندازه ناحیه، نوع لیزر و ارائه دهنده متفاوت باشد.
 • می تواند عوارض جانبی موقتی مانند قرمزی، تورم، درد، خارش و تاول ایجاد کند. اینها معمولاً در عرض چند روز فروکش می ‌کنند، اما در موارد نادر می ‌توانند منجر به عفونت یا زخم شوند.
 • ممکن است برای همه جواب ندهد، زیرا به تضاد رنگ پوست و رنگ مو بستگی دارد. لیزر موهای زائد برای افرادی که موهای تیره و پوست روشن دارند بهترین کار را انجام می دهد، زیرا لیزر می تواند رنگدانه های موجود در مو را راحت تر هدف قرار دهد. افرادی که موهای روشن یا پوست تیره دارند ممکن است به جلسات بیشتری نیاز داشته باشند یا نتایج رضایت بخشی را مشاهده نکنند.
 • ممکن است تمام موها را برای همیشه از بین نبرد، زیرا ممکن است برخی از موها به مرور زمان یا به دلیل تغییرات هورمونی رشد کنند. ممکن است برای حفظ نتایج خود به جلسات لمسی نیاز داشته باشید.

 

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی برای آقایان / مردان

لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی برای مردها روشی برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی با استفاده از دستگاهی است که پرتوی نور ساطع می کند که فولیکول مو را از بین می برد. این یک گزینه دائمی تر از اصلاح یا اپیلاسیون است، اما خطرات و محدودیت هایی نیز دارد.

برخی از مزایای لیزر موهای زائد در ناحیه تناسلی مردان عبارتند از:

 • این می تواند نتایج طولانی مدتی ارائه دهد، زیرا فولیکول های مو را از بین می برد و از رشد مجدد مو جلوگیری می کند یا به تاخیر می اندازد.
 • این می تواند موهای رشد کرده، برآمدگی های تیغ و تحریک ناشی از روش های دیگر حذف مو را کاهش دهد یا از بین ببرد.
 • این می تواند ظاهر و احساس پوست شما را بهبود بخشد، زیرا صاف تر و نرم تر خواهد شد.

برخی از خطرات و محدودیت های لیزر موهای زائد در ناحیه تناسلی مردان عبارتند از:

 • این روش می تواند گران باشد، زیرا معمولاً برای دستیابی به نتایج مطلوب به جلسات متعدد نیاز دارد. هزینه ممکن است بسته به اندازه ناحیه، نوع لیزر و ارائه دهنده متفاوت باشد.
 • می تواند عوارض جانبی موقتی مانند قرمزی، تورم، درد، خارش و تاول ایجاد کند. اینها معمولاً در عرض چند روز فروکش می ‌کنند، اما در موارد نادر می‌ توانند منجر به عفونت یا زخم شوند.
 • ممکن است برای همه کارساز نباشد، زیرا به تضاد بین رنگ پوست و رنگ مو بستگی دارد. لیزر موهای زائد برای افرادی که موهای تیره و پوست روشن دارند بهترین کار را انجام می دهد، زیرا لیزر می تواند رنگدانه های موجود در مو را راحت تر هدف قرار دهد. افرادی که موهای روشن یا پوست تیره دارند ممکن است به جلسات بیشتری نیاز داشته باشند یا نتایج رضایت بخشی را مشاهده نکنند.
 • ممکن است تمام موها را برای همیشه از بین نبرد، زیرا ممکن است برخی از موها به مرور زمان یا به دلیل تغییرات هورمونی دوباره رشد کنند. ممکن است برای حفظ نتایج خود به جلسات لمسی نیاز داشته باشید.

سخن پایانی

ایا اشعه لیزر ضرر دارد | موارد منع لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی روشی محبوب و موثر برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی برای مردان و زنان است که فواید متعددی مانند نتایج طولانی مدت، کاهش موهای زیر پوستی و پوست صاف تر ارائه می دهد. با این حال، معایبی نیز دارد، مانند هزینه بالا، عوارض جانبی بالقوه و نتایج متغیر.

با این همه، چنانچه به این روش علاقه مند هستید باید با یک ارائه دهنده واجد شرایط و با تجربه مشورت کنید که می تواند مناسب بودن آنها را ارزیابی کند، پروسه را توضیح دهد و بهترین اقدام را به آنها توصیه کند. آنها همچنین باید دستورالعمل های خود را در مورد نحوه آماده شدن و مراقبت از پوست خود قبل و بعد از درمان را به شما بگویند.

خوشبختانه مرکز لیزر ما یکی از بهترین و مجهزترین مراکز لیزر شمال تهران است و از کادری معتمد و مجرب برخوردار می باشد.

برای برقراری ارتباط کلیک کنید

به یاد داشته باشید که لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی برای همه مناسب نیست، اما برای کسانی که کاندیدای خوبی هستند، می ‌تواند روشی رضایت ‌بخش و راحت برای کنترل موهای ناحیه تناسلی به شمار رود.

 

بهترین مرکز لیزر در تهران

دستگاه مدیواستار مونولیت
دستگاه اسکلپیون مدیواستار مونولیت

مرکز زیبایی برکه با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی مجرب و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد و دستگاه ها، افتخار دارد علیرغم درمان لیزر موهای زائد ، کلیه خدمات زیبایی، پوست و مو را به شما عزیزان ارائه کند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره، اطلاع از قیمت ها و همچنین اخذ نوبت از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.


شاد و تندرست باشید.

پژوهش و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

https://www.medicalnewstoday.com/articles/best-ways-to-remove-pubic-hair

https://www.idealimage.com/laser-hair-removal/brazilian

https://www.health.com/condition/sexual-health/best-pubic-hair-removal

https://www.healthline.com/health/purpose-of-pubic-hair

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا