تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

بهترین تجربیات لیزر موهای زائد نی نی سایت از مرکز لیزر برکه را بشنوید!

0 594

 

تجربیات لیزر موهای زائد نی نی سایت و بهترین تجربیات لیزر موهای زائد از مرکز لیزر برکه را بشنوید.

Berke Beauty Center in Tehran Iran1 - بهترین تجربیات لیزر موهای زائد نی نی سایت از مرکز لیزر برکه را بشنوید!

سلام دوستان؛ سال خوبی را برایتان آرزومندیم

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

 

یکی از سایت های جالب تبادل نظر درباره ی زیبایی و لیزر سایت تهران اسکین است. سایت دیگری نیز وجود دارد که به اصطلاح خودمانی پاتوق اغلب خانم ها، به خصوص خانم های متاهل و باردار یا یا مادرها و البته تعدادی از آقایون، است و نی نی سایت نام دارد.

راستش حیفم آمد کاربران نی نی سایت به سایت تخفیف لیزر و سایت تخصص پوست و موی تهران اسکین سری نزنند! دلیلش تبلیغات غیرواقعی نیست؛ بلکه پاسخ درست به سوال هایی ست که کاربران نی نی سایت درباره ی بهترین دستگاه ها، مراکز ، پزشکان، قیمت ها و تخفیف های لیزر پوست و مو می پرسند. حسابی سرچ کردم و متوجه شدم هیچ جواب درست حسابی ای به سوال های آن ها داده نشده. اغلب سرگردانند و از افراد عادی عضو سایت سوال های تخصصی لیزر را می پرسند.

البته، کار های جالبی در سایت های برتر پوست و مو و لیزر (برای مثال، تهران اسکین) انجام شده: به اشتراک گذاشتن تجربیات شخصی هر یک از کاربران از لیزر در مراکز مختلف با دستگاه های مختلف.
با نگاه کلی به نظرات نی نی سایتی ها متوجه شدم که تعداد قابل توجهی از مردم از لیزر در مراکز ن ت برگی و ت خ ف ی ف ا ن و یا برخی کلینیک های بیمارستان های معروف تخفیف لیزر حسابی گله و شکایت دارند: نمونه ای از این نارضایتی را در این تصویر ببینید:

تجربیات لیزر موهای زائد تهران اسکین: عوارض وحشتناک لیزر موهای زائد

لیزر پوست و لیزر موهای زائد نی نی سایت - بهترین تجربیات لیزر موهای زائد نی نی سایت از مرکز لیزر برکه را بشنوید!

تجربیات لیزر موهای زائد؛ بررسی نظرات: لیزر IPL، دایود و الکس

لیزر موهای زائد بدن شما باید از همان ابتدا با طول موج مناسب و با یک دستگاه خوب انجام شود. یکی از دلایل مهم سوختگی منطقه بیکینی انتخاب طول موج نامناسب و دستگاه نامرغوب است که با تیپ پوستی شما ناسازگار است.

دستگاه آی پی ال (IPL) اصلا دستگاه مناسبی برای لیزر موی زائد، به خصوص برای منطقه بیکینی، نیست. آی پی ال یکی از نامرغوب ترین و بدترین انتخاب ها برای لیزر پوست و موست. ممکن است شانس بیاورید و به خاطر داشتن پوست روشن و موی ضخیم و سیاه در جلسات اولیه نتیجه نسبی بگیرید اما دایمی نیست و احتمال رشد دوباره ی موهای زائد وجود دارد.

یک اشتباه رایج درباره ی دستگاه های لیزر الکس و دایود

نکته: الکس یک فن آوری لیزری ست تا یک دستگاه. انواع دستگاه های لیزر با فن آوری الکس وجود دارد: آپوجی پلاس، کندلا، سوپرانو پلاتینیوم و غیره. تمامی این دستگاه ها (به استثنای یکی از آنها که در عنوان بعدی معرفی می کنیم)، حداقل عوارضی چون ایجاد درد موقتی، سوختگی سطحی و موقتی، تاول، قرمزی، تحریک پوستی و طولانی شدن جلسات لیزر را ایجاد می کنند!همچنین، هیچ کدام برای تمامی تیپ های پوست و مو جواب نمی دهند!

فقط و فقط یک دستگاه لیزر استثنایی و عالی وجود دارد که نه تنها هیچ درد یا عارضه ای ندارد بلکه برای تمامی تیپ های پوستی مناسب است و نتایج عالی در تنها چند جلسه را به شما هدیه می دهد:

دستگاه لیزر اسکلپیون مدیواستار (الکس+دایود)

تجربیات لیزر موهای زائد نی نی سایت: فیلم دستگاه لیزر اسکلپیون مدیواستار

دایود نیز یکی از فن آوری های مهم لیزر در رفع موهای زائد است. یکی از اشتباهات رایج این است که فقط الکس بهترین تکنولوژی برای لیزر پوست و لیزر موی زائد است. هم اکنون، بهترین دستگاه های لیزر ترکیبی از دو فن آوری الکس و دایود و قابل تنظیم با طول موج های مختلف و متناسب برای افراد هستند.

تجربیات لیزر موهای زائد نی نی سایت: بهترین دستگاه لیزر بدون درد

دوستان عزیز، در حال حاضر، تنها یک دستگاه لیزر وجود دارد که مخت رفع موهای زائد ساخته شده. این دستگاه اسکلپیون مدیواستار است که متعلق به شرکت های معروف لیزری زایس و مدیواستار در آلمان می باشد. تمامی دستگاه لیزرهای دیگر عوارضی چون درد، سوختگی ولو سطحی و موقتی، تکان شدید بدن موقع لیزر، مناسب نبودن برای همه تیپ های پوست و مو، تورم و از این قبیل را ایجاد کرده اند.

اگر مایل به مشاهده ی تجربیات واقعی هم وطنان از انواع دستگاه های لیزر هستید، لینک زیر را کلیک کنید:

تجربیات واقعی لیزر موهای زائد در سایت تهران اسکین: بیش از صد تبادل نظر درباره لیزر (کلیک)

کامنت های واقعی و پاسخ های کارشناسان مرکز لیزر برکه در پایین صفحه درج شده اند.

تجربیات لیزر موهای زائد نی نی سایت: عوارض لیزر در آرایشگاه

دوستانی داریم که قبل از مراجعه به مرکز لیزرمان در آرایشگاه با دستگاه های شبه لیزر سالنی لیزر کرده اند یا قصد لیزر دارند. یک توصیه مهم از زبان متخصصین پوست و مو برای این دوستان داریم:

هشدار 1: حتی اگر دستگاه لیزر سالنی از نوع الکس و دایود پیشرفته باشد، هرگز در آرایشگاه ها لیزر نکنید!!! دلیل اصلی و منطقی این است که واکنش های بدن به لیزر و آناتومی و ساختار زیر پوست و موی هر یک از افراد با همدیگر فرق دارد.

فقط و فقط یک پزشک متخصص پوست و مو و جراح پلاستیک مجرب و آشنا با اثرات لیزر است که به این آناتومی آشناست.

هیچ آرایشگری به مانند یک متخصص پوست از واکنش های پوست شما به نور لیزر، تیپ پوست و مو و درجه فولیکول موی شما، شرایط پزشکی و آمادگی شما، عوارض لیزر بر بدنتان و عواقب بعدی آگاهی ندارد!

تصویر زیر ساختار پیچیده زیر پوست و موی شما را نشان می دهد که بازی با آن شوخی بردار نیست!

skin structure 1 - بهترین تجربیات لیزر موهای زائد نی نی سایت از مرکز لیزر برکه را بشنوید!

هشدار درباره عوارض لیزر با دستگاه لیزر سالنی 2:

آیا می دانید دستگاه لیزر سالنی از نوع شبه لیزر و نامرغوب است و به خاطر قیمت کمتر  طرفدارانی دارد؟

آیا می دانید تاکنون افراد زیادی به بدترین عوارض لیزر در آرایشگاه ها دچار شده اند: سوختگی، پیدایش لک های سیاه و سفید و برهم خوردن نظم رنگدانه پوست، عفونت، آسیب به شبکه مویرگی زیر پوستی، تاول و تورم و …!!!!!

آیا می دانید بهترین دستگاه های لیزر پوست و موهای زائد قیمتی چند صد میلیون تومانی و حتی بیش از یک میلیارد (با تجهیزات خنک کننده، آنالیزرگر و مکنده دود لیزر) دارند و تعداد بسیار کمی از مراکز و کلینیک های معتبر در تهران و ایران این لیزرها را در اختیار دارند؟

آیا می دانید لیزر اسکلپیون مدیواستار یک لیزر بسیار ارزشمند و ویژه ی رفع موهای زائد (و رفع آکنه و ضایعات رگی-عروقی) است که هر مرکزی آن را در اختیار ندارد؟

شماره تماس با مرکز لیزر برکه: 09027610748

آیا می دانید تنها دستگاه لیزر نشان دهنده ی کیفیت برتر لیزر نیست؛ و در لیزر موهای زائد، این تخصص و تجربه پزشک است که حرف اول را می زند؟

آیا می دانید اغلب مراکز ن ت برگی و اغلب مراکز سایت های ت خ ف ی ف ا ن و تخفیف دهی از شبه لیزرهای نامرغوب استفاده می کنند و برند لیزرشان تقلبی ست؟

تجربیات لیزر موهای زائد نی نی سایت و کاربران تهران اسکین

تصویر زیر که کامنت های واقعی کاربران درباره لیزر موی زائد را نشان می دهد را مشاهده کنید:

موهای زائد تبادل نظر تهران اسکین 5 - بهترین تجربیات لیزر موهای زائد نی نی سایت از مرکز لیزر برکه را بشنوید!

تجربیات لیزر موهای زائد نی نی سایت: بانک اطلاعات جامع لیزر پوست و لیزر موهای زائد در سایت تهران اسکین

 

شماره تماس با مرکز لیزر برکه: 09027610748

اینستاگرام مرکز لیزر برکه: berkelyzerr


اکبری زاده: دپارتمان پزوهشی سایت تخفیف لیزر


امیدوار و سلامت باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!