تجربه لیزر بیکینی در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شمال تهران

امروزه لیزر موهای زائد به یکی از سریع ترین روش های حذف موهای زائد مبدل شده است. نقطه مثبت لیزر موهای زائد، کارایی و اثربخشی آن است. لیزر می تواند در هر نقطه از بدن که دارای موی زائد است، از جمله ناحیه بیکینی به کار گرفته شود که به این تکنیک لیزر بیکینی گفته می شود. یکی دیگر از دلایل محبوبیت لیزر موهای زائد این است که سبب کاهش رشد دائمی موهای زائد می شود. با این حال، بسیار حائز اهمیت است که مراجعین درک مناسبی از کاهش رشد مو داشته باشند. این بدان معنا نیست که باقی عمر خود را 100% بدون موی زائد ادامه خواهید داد؛ بلکه به معنای کاهش 50 تا 95 درصدی است. ممکن است به مرور زمان، موهای زائد جدیدی ظهور کنند، اما اغلب نازک و کم پشت بوده و از بین بردن آنها بسیار آسان تر است.

لیزر موهای زائد ژنیتال برای زنان و مردان

در این مطلب به رفع ابهامات شما عزیزان در خصوص لیزر بیکینی پرداخته ایم. جهت دسترسی سریع به مطلب مورد نظر خود ، می توانید روی گزینه های زیر کلیک کنید.

 

بیکینی زنانه کجاست ؟

بیکینی زنانه کجاست

قبلا از شرح نکات ، ابتدا لازم است این موضوع را روشن کنیم که بیکینی زنانه کجاست. لیزر بیکینی شامل کلیه سطوح ناحیه تناسلی به انضمام ناحیه بین باسن می گردد. در لیزر بیکینی ، کل موهای زائد ناحیه تناسلی از بین می رود و هیچ مویی باقی نمی ماند. با این حال شما می توانید تعیین کنید که بخشی از مو به صورت نوار، مثلث، قلب یا هر شکل دیگر باقی بماند.

 

لیزر بیکینی خوبه

تخفیف لیزر بیکینی
تخفیف لیزر بیکینی

گذشته از این که می توانید هر روز از احساس طراوت و پاکیزگی خود لذت ببرید، لیزر دارای مزایایی، به خصوص برای ناحیه تناسلی است. دیگر با خیالی آسوده می توانید در استخر یا کنار دریا لباس های شنای زیبا به تن کنید، بدون اینکه نگران این باشید که آخرین باری که اصلاح یا اپیلاسیون کرده اید، چه زمانی بوده است. به علاوه به راحتی می توانید هر مدل لباس زیری را که دوست دارید را خریداری کنید. با اعتماد به نفس بیشتر، آخرین مدها را به تن کنید و نگران هیچ چیز نباشید. به طور کل، شما برای همیشه از شر موهای زائد ناحیه تناسلی خلاص می شوید. به طور کل فواید لیزر بیکینی عبارتند از:

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021 22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

 

  • تجربه داشتن پوستی بی عیب و نقص
  • از بین بردن بدون دردسر موهای زائد در این ناحیه
  • توانایی استفاده از انواع مدل های لباس های شنا و زیر
  • احساس شادابی، تازگی، پاکیزگی و اعتماد به نفس بیشتر
  • بهبود روابط زناشویی

 

تجربه لیزر بیکینی چگونه است؟

لیزر بیکینی نی نی سایت

پیش از انجام لیزر موهای زائد، ناحیه بیکینی توسط متصدی دستگاه پاکسازی می شود. از آنجایی که این ناحیه بسیار حساس است، از ژل بی حس کننده موضعی استفاده می شود. در طول پروسه لیزر بیکینی لازم است همه افراد حاضر در اتاق جهت پیشگیری از آسیب چشم ناشی از لیزر، از عینک محافظ استفاده نمایند.

زمانی که ژل اثر کرد، اپراتور یک پرتو نور با انرژی زیاد را روی ناحیه بیکینی متمرکز می کند. هر چه گستردگی موهای زائد این ناحیه بیشتر باشد، فرایند لیزر نیز طولانی تر می شود. به طور کل، درمان ناحیه بیکینی تنها چند دقیقه طول می کشد. در حالی که نواحی بزرگ تر، از قبیل قفسه سینه حدود یک ساعت یا بیشتر به طول خواهد انجامید.

فواید موهای زائد ناحیه تناسلی

در لیزر بیکینی ، با استفاده از نور متمرکز شده ، فولیکول های مو (حفره های کوچک روی پوست که مو از آن ها می روید) تحت تاثیر قرار می گیرند. فولیکول مو، لیزری را که به رنگدانه ملانین مو جذب شده است را جذب می کند و فورا مو را تبخیر می کند.

برخی از مراجعین اذعان می کنند احساسی که حین فرایند لیزر موهای زائد بیکینی دارند، مشابه کشیده شدن کش پول روی پوست یا سوزش آفتاب سوختگی است. مادامی که مو در اثر انرژی لیزر تبخیر می شود، بوی گوگرد مانندی از دود آن بر می خیزد.

 

فیلم لیزر بیکینی | آموزش لیزر بیکینی

 

لیزر بیکینی درد دارد؟

لیزر ناحیه تناسلی

آستانه تحمل درد هر فرد مختلف، متفاوت است، اما به طور کل درد لیزر، بیشتر از درد ناشی از اپیلاسیون یا الکترولیز نمی باشد. زمانی که پالس نور به سمت پوست ناحیه تناسلی منتقل می شود، باعث بروز حس سوزش و سوزن سوزن شدن در این ناحیه می شود. برخی افراد نیازی به هیچ ماده بی حسی ندارند، اما برخی دیگر لازم است از بی حس کننده های موضعی استفاده کنند. همه این موارد به خود فرد بستگی دارد.

 

فاصله بین جلسات لیزر بیکینی

فاصله بین جلسات لیزر بیکینی

هر قسمت از بدن دارای چرخه رشد موی متفاوتی است و زمان رشد مو می تواند از 4 تا 12 هفته متفاوت باشد. معمولا مراجعین پس از 2 جلسه لیزر، کاهش موی زائد قابل توجهی را تجربه می کنند. پس از اتمام هر جلسه به طور میانگین می توانید کاهش 10 تا 15 درصدی موهای زائد را انتظار داشته باشید. و جهت حداکثر کاهش مو به طور متوسط به 8 جلسه لیزر نیاز دارید. این را در نظر داشته باشید که تعداد جلسات مورد نیاز برای شما به عوامل متعددی، از جمله ناحیه تحت درمان، رنگ پوست، ضخامت مو، جنسیت، هورمون ها و وضعیت پزشکی تان بستگی دارد.

بر اساس تحقیقات مایو کلینیک، اکثر افراد به 4 تا 6 جلسه درمان لیزر نیاز دارند. همچنین فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی باید حدود شش هفته باشد. این بدین معنا است که کل دوره درمان لیزر ممکن است حدود نه ماه طول بکشد.

 

عوارض لیزر بیکینی

تخفیف لیزر بیکینی
عوارض لیزر بیکینی نی نی سایت

یک عارضه شایع و جزئی که در لیزر موهای زائد دیده می شود، این است که پوست دچار التهاب و برآمدگی می شود؛ زیرا این درمان باعث می شود تا چند روز فولیکول های مو باز باشند. کرم هیدروکورتیزون بدون نسخه و یا لوسیون ضد باکتریایی می تواند از این امر جلوگیری کند. تغییر رنگدانه های پوست، تورم و تشکیل اسکار نیز از موارد نادر است.

 

عوارض لیزر بیکینی برای دختر

تخفیف لیزر نوجوانان
عوارض لیزر بیکینی برای دختر

لیزر موهای زائد برای دختران نوجوان کاملا بی خطر است. هیچ محدودیت سنی برای لیزر موهای زائد وجود ندارد و همه نوجوانان پس از پایان 14 سالگی می توانند با خیالی آسوده موهای زائد خود را لیزر کنند.

در دوران بلوغ، تغییراتی سریع در هورمون ها رخ می دهد. در این دوران توصیه می شود به یک پزشک مراجعه کنید، به ویژه اگر موهای زائد زیادی دارید. یک بیماری در دختران وجود دارد که سندرم تخمدان پلی کیستیک نام دارد که منجر به رشد بیش از حد موهای زائد در آنها می شود. در صورتی که لیزر موهای زائد در دختر نوجوان موثر واقع نشود، به احتمال زیاد به این بیماری مبتلاست و باید هرچه زودتر درمان شود.

چنانچه دختر نوجوانی دارای قاعدگی نامنظم، یا خونریزی شدید باشد، ممکن است به آزمایش هورمون نیاز باشد. این موضوع یکی دیگر از مواردی است که باید قبل از لیزر موهای زائد نوجوانان در نظر گرفت. زیرا این وضعیت نیز منجربه رشد بیش از موهای زائد می شود و بر عملکرد لیزر تاثیر خواهد داشت.

 

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان

زنان، تنها کسانی نیستند که می توانند از طراوت و پاکیزگی حاصل از لیزر تناسلی بهره مند شوند. برخی از مردان نیز جهت حذف موهای زائد ناحیه تناسلی خود از لیزر استفاده می کنند و از اثربخشی طولانی مدت آن بهره می برند. اما برخی از افراد بر این باور هستند که لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی برای مردان خطرناک است و عوارض در پی دارد. لازم به ذکر است که این باور کاملا اشتباه است و آقایان نیز می توانند موهای زائد ناحیه تناسلی خود را توسط لیزر درمان و برطرف نمایند، بدون این که کوچک ترین مشکلی برای شان به وجود آید.

 

قیمت لیزر بیکینی

نت برگ لیزر بیکینی
قیمت لیزر بیکینی

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی بسته به میزان گستردگی موی زائد، تعداد جلسات مورد نیاز و ضخامت مو متفاوت است. اما در نهایت، با کاهش دائمی موی زائد در این ناحیه دیگر نیازی به خرید ژیلت، کرم های موبر، ورق های اپلاسیون و غیره ندارید و دیگر لازم نیست هر ماه برای انجام اپیلاسیون به مراکز زیبایی مراجعه کنید. در پایان، نتایج لیزر به مراتب خیلی بهتر از اپیلاسیون و دیگر روش ها است و هزینه آن نیز در دراز مدت بسیار کمتر است. شایان ذکر است، از آنجایی که لیزر موهای زائد، یک فرایند زیبایی است، تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد.

 

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شمال تهران

بهترین مرکز لیزر در تهران

چنانچه برای انجام لیزر بیکینی به دنبال بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شمال تهران هستید به شما مرکز زیبایی خودمان را معرفی می کنیم.

مفتخریم اعلام کنیم مرکز لیزر ما واقع در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، زرگنده ، دروس ، ظفر ، کدویی ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران)، خدمات لیزر را توسط دستگاه لیزر مدیا استار اسکلپیون انجام می دهد. این دستگاه جدیدترین و امن ترین دستگاه الکسانداریت برای از بین بردن رشد بیش از حد مو به روشی راحت است. این یک روش درمانی است که موهای زائد ناحیه بیکینی و سایر نقاط بدن تان را به طور دائمی کاهش می دهد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و همچنین اخذ نوبت از مرکز زیبایی ما به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و سلامت باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

idealimage

huffingtonpost

laserlightskin

3 دیدگاه دربارهٔ «تجربه لیزر بیکینی در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شمال تهران»

  1. بازتاب: لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی چگونه است؟ عوارض و فواید آن چیست؟ -

  2. بازتاب: هر آنچه باید در مورد لیزر موهای زائد صورت بدانید - لیفت صورت با نخ

  3. بازتاب: قیمت و هزینه لیزر موهای زائد چقدر است؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا