تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی دقیقا چیست؟

0 161
Rate this post

تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی

خیلی ها هستند که از واژه های پاکسازی و فیشیال به جای یکدیگر استفاده می کنند و تصور دارند که آنها با هم یکسانند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، خب واقعیت این است که چندان هم اشتباه نمی کنید! تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی دقیقا چیست؟ پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی دقیقا چیست؟ پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی دقیقا چیست؟ نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

در حقیقت تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی آنقدرها هم زیاد نیست و این دو روش شباهت های زیادی به بهم دارند. اما به قول معروف اگر دو چیز متفاوت نبودند، دوتا نبودند!

در این مقاله از لیزر دیسکانت به بررسی تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی می پردازیم. با ما همراه باشید.

.jpg - تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی دقیقا چیست؟
تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی

مراقبت از پوست

تا به حال دقت کرده اید که افراد ساکن روستاها چقدر پوست های لطیف و سالمی دارند و کمتر دچار عارضه های پوستی مانند لک و جوش و چین و چروک می شوند؟

واقعیت این است که زندگی در شهرهای شلوغ پر ازدحام به معنی زندگی در استرس و آلودگی است. علاوه بر این افراد ساکن شهرهای شلوغ معمولا رژیم ها غذایی چندان سالمی هم ندارند. در این محیط مسموم حفظ سلامت پوست دشوارتر و البته مهم تر است.

اگر می خواهید در شهر پوست سالمی داشته باشید و زودتر از سنین میانسالی شاهد بروز چین و چروک و عارضه های پوستی نباشید، باید از پوست خود به خوبی مراقبت کنید. راه و روش های زیادی برای اینکار وجود دارد.

خیلی ها هستند که تلاش می کنند تا با استفاده از لوازم و مواد مراقبت از پوست مانند کرم ها، لوسیون ها و ماسک های مختلف از پوست خود مراقبت کنند.

خیلی ها هم هستند که به ماسک ها و مواد ترکیبی طبیعی روی می آورند. اما اگر این روش ها را امتحان کرده باشید، می دانید که چندان هم موثر نیستند. بهترین راهکار برای مراقبت از پوست مراجعه به مراکز تخصصی زیبایی است.

از درمان ها صحبت نمی کنیم، بلکه حرفمان از روش های مختلف مراقبت پوستی و جوانسازی است. دوتا از روش های رایج برای مراقبت از پوست، پاکسازی و فیشیال صورت هستند.

در ادامه به توضیح هرکدام از این روش ها می پردازیم.

پاکسازی پوست صورت

قرار داشتن مداوم در معرض آلودگی های صنعتی و رژیم های غذایی نامناسب، باعث می شود تا پوست صورت بعد از مدتی دچار عارضه های مختلفی همچون جوش، لک و حتی چین و چروک شود. به همین خاطر هر چند وقت یکبار باید با پاکسازی پوست صورت این آلودگی ها را از پوست خود بزدایید، تا بتوانید سلامت و زیبایی آن را تضمین کنید.

یکی از بهترین روش ها، انجام پاکسازی پوست در مراکز زیبایی معتبر است. با پاکسازی پوست چربی ها و آلودگی ها از روی پوست برداشته شده و چربی های زیرپوستی تخلیه می شوند تا پوست حالت طبیعی و نرمال خود را بازیابد.

باتوجه به اینکه محیط زندگی همواره آلوده است، شما باید در یک عادت مشخص، هر 2 تا 3 هفته یکبار کار پاکسازی پوست را انجام دهید. چون پوست به هر حال دوباره بعد از این مدت دچار آلودگی می شود و نیاز به پاکسازی دارد.

پاکسازی پوست یک فرآیند چند مرحله ای است که در ادامه به آنها اشار می کنیم.

.jpg - تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی دقیقا چیست؟
تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی

مراحل پاکسازی پوست

مراحل چندگانه پاکسازی پوست عبارتند از:

  • شستشوی صورت
  • لایه برداری پوست صورت
  • تخلیه پوست

در مرحله شستشوی پوست اوپراتور متخصص، با استفاده از مواد و پدهای پاک کننده، آلودگی های سطحی را از روی پوست برمی دارد. این آلودگی ها شامل چربی ها و گرد و غبار می شود. بهترین محلول برای شستشوی پوست جهت آماده سازی، محلول آب و صابون و پدهای الکلی هستند.

در مرحله لایه برداری با استفاده از ماسک های گیاهی یا شیمیایی سلول های مرده از روی پوست برداشته می شوند. البته گاهی اوقات نیاز است تا با روش های سنگین تری همچون میکرونیدلینگ یا میکرودرم کار پاکسازی به صورت عمیق تر انجام گیرد.

Related Posts

در مرحله آخر، یعنی تخلیه نیز پوست آماده شده و منافذ آن باز شده اند. پس آماده است تا جوش های سرسیاه زیر پوستی و چربی های عمیق برداشته شوند.

هزینه پاکسازی پوست

همانطور که می بینید کار پاکسازی پوست هم مانند فیشیال صورت یک روش چند مرحله ای است. اما پاکسازی روند بسیار ساده تری دارد و سریع تر انجام می شود. پس طبیعی است که هزینه پاکسازی صورت از هزینه فیشیال صورت کمی ارزانتر باشد. منطقی هم هست، چراکه به هر صورت باید کار پاکسازی صورت را در فواصل کوتاه تری انجام دهید.

فیشیال صورت

فیشیال نسبت به پاکسازی پوست، درمان گسترده تری است. در واقع پاکسازی پوست جزوی از مراحل فیشیال پوست به شمار می رود.

فیشیال صورت هم یک درمان چند مرحله ای است که برای نتیجه گرفتن از آن باید به صورت مداوم و منظم آن را انجام دهید. اما همانقدر که مراحل آن بیشتر است، فاصله جلسات آن نیز از پاکسازی پوست کمتر است. به صورت میانگین هر 1 الی 2 ماه یکبار به یک جلسه فیشیال صورت نیاز خواهید داشت.

فیشیال صورت علاوه بر پاکسای پوست، با داشتن مراحلی همچون ماساژ به رفع چین و چروک و جوانسازی پوست هم کمک زیادی می کند.

.jpg - تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی دقیقا چیست؟
تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی

مراحل فیشیال صورت

مراحل مختلف فیشیال صورت عبارتند از:

  • شستشو و پاکسازی پوست
  • بخاردهی پوست
  • تخلیه جوش ها و چربی های زیر پوستی
  • لایه برداری پوست
  • ماساژ صورت
  • ماسک گذاری

در مرحله اول متخصص پوست با استفاده از یک پد الکلی و محلول آب و صابون پوست صورت را تمیز می کند تا آمده عملیات شود.

در مرحله دوم با بخار دهی، منافذ پوستی باز شده و آماده تخلیه می شود. حالا که منافذ پوستی باز هستند، پوست آمادگی لازم را دارد تا در مرحله تخلیه تمام چربی های عمیق و جوش های زیرپوستی‌اش تخلیه شوند.

در مرحله بعدی متخصص پوست با استفاده از دستگاه های مختلفی همچون میکرونیدلینگ یا میکرودرم لایه سلول های مرده پوست را برمی دارد. البته باید دقت داشته باشید که بهترین مراکز از بهترین دستگاه های لایه بردار استفاده می کنند.

بهترین دستگاهی که فعلا در بازار برای لایه برداری پوست وجود دارد، دستگاه فیس آپ است. پس سعی کنید مرکزی را انتخاب کنید از برای لایه برداری از فیس آپ استفاده می کند.

و اما یکی از مهمترین مراحل فیشیال صورت که جزو اصلی ترین وجه های تمایز آن با پاکسازی صورت است، مرحله ماساژ پوست است. در این مرحله متخصص پوست با ماساژ صحیح پوست به رفع التهاب ناشی از مرحله لایه برداری کمک کرده و به تولید کلاژن پوست کمک می کند. همین مرحله است که باعث کاهش بیشتر چین و چروک ها و جوانسازی پوستی می شود.

مراکز حرفه ای در بسته های پیشنهادی ویژه خود، کار ماساژ صورت را با سنگ های مخصوص هم انجام می دهند.

و در مرحله آخر برای آرامش بخشی به پوست، یک لایه ماسک مخصوص آبرسان پروتئینه روی پوست گذاشته می شود تا مواد طبیعی و مناسب برای جوانسازی از این طریق به خوبی جذب پوست شوند.

جلسات فیشیال صورت

جلسات فیشیال صورت حدود یک ساعت یا یک ساعت و نیم طول می کشند. فاصله مناسب بین جلسات آن هم بین 30 تا 60 روز است. البته باید توجه داشته باشید که همیشه لازم نیست تمام مراحل فیشیال صورت را انجام دهید. افرادی که مرتبا این کار را انجام می دهند، در جلسات بعدی نیازی ندارند تا همه مراحل شش گانه را انجام دهند.

به همین خاطر خیلی از افراد کار پاکسازی و جوانسازی را به صورت یکی درمیان انجام می دهند. یعنی یک جلسه فیشیال کامل صورت انجام می دهند، و در مدت یک یا دو ماه آینده دو جلسه پاکسازی انجام می دهند تا در گام بعدی دوباره تحت فیشیال صورت قرار بگیرند.

.jpg - تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی دقیقا چیست؟
تفاوت فیشیال صورت با پاکسازی

هزینه فیشیال صورت

فیشیال صورت طبیعتا به واسطه مراحل بیشتری که دارد اندکی از پاکسازی صورت گرانتر است. اما این گرانی نسبی به این معنی نیست که کار فیشیال صورت درمان گرانقیمتی است.

واقعیت این است که فیشیال صورت به عنوان یک درمان غیرتهاجمی و طبیعی کمترین خطری برای شما ندارد و هزینه آن به واسطه جلسات مداوم و اثرگذاری رونددار آن به نسبت عمل های دیگر بسیار ارزانتر است.

بهترین مرکز فیشیال و پاکسازی صورت

اگر می خواهید واقعا از کار فیشیال و پاکسازی صورت نتیجه بگیرید، باید به یک مرکز معتبر مراجعه کنید. مرکز زیبایی شمال تهران از جمله با سابقه ترین مراکز زیبایی در پایتخت است که خدمات فیشیال صورت و پاکسازی صورت را با بهترین دستگاه ها، ماسک ها و زیر نظر بهترین متخصص پوست، با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

مطالعات تخصصی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!