تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

تزریق ژل لب مدل روسی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

0 108
3.2/5 - (9 امتیاز)

تکنیک تزریق ژل لب مدل روسی

2 5 - تزریق ژل لب مدل روسی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

امروزه تزریق ژل لب در بین خانم ها بدلیل کم عارضه بودن بسیار رواج یافته است. مدل های مختلفی برای تزریق فیلر لب وجود دارد که یکی از آنها مدل روسی است که بر اساس ساختار و شکل لب های خانم های روس، الهام گرفته شده است. در واقع هرچه  خطوط روی لب در صورت وضوح بیشتر داشته باشد چهره هم بسیار جذاب می شود. در تزریق ژل لب مدل روسی تمرکز بر روی خطوط روی لب است. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا با تکنیک تزریق ژل لب مدل روسی بیشتر آشنا شوید.

تزریق ژل لب مدل روسی چگونه انجام می شود؟

در این مدل فیلر به ناحیه ی V شکل لب (که معروف به کمان Cupid) است، تزریق می شود. هدف از این نوع درمان افزایش نقطه اوج لب ها برای بهبود ظرافت و زیبایی آنهاست. تکنیک تزریق لب روسی (Bow Cupid) بیشتر از اندازه لب ها بر روی کشیدگی و تیزی حاشیه ی لب ها توجه دارد.

در مدل روسی، تزریق مقادیر کمی از فیلر اسید هیالورونیک در امتداد خط لب (تقلید از جایی که مردم معمولاً خط لب خود را می کشند) برای برجسته کردن و لیفت حدود ناحیه لب، انجام می شود.

بعد از اینکه طرح کلی لب ها مشخص شد، مقداری فیلر نیز به درون لب تزریق می شود تا حجم آنها را پرتر نشان دهد. هنگام انجام تزریق ژل روسی، متخصص پوست باید هم به لب بالایی و هم به لب پایینی دقت کند. در حالی که تمرکز اصلی بیشتر بر روی لب بالایی است، اما گاهی برای دستیابی به تقارن بیشتر و ظاهر طبیعی لب ها، تزریق فیلر برای لب پایینی نیز انجام می شود.

یکی دیگر از نواحی که در این روش مورد توجه قرار می گیرد، شیارهای عمودی بر روی پوست بین سوراخ های بینی و نیمه فوقانی لب است که ستون های philtrum نامیده می شوند. زمانی که این ستون ها، با استفاده از فیلر اسید هیالورونیک پر شوند، می توانند به ظاهر زیبا و جوان تر نشان دادن لب ها کمک کنند. این ستون می تواند به برجسته تر نشان دادن شکل لب بالایی کمک کند و باعث شود تا کشیده تر به نظر آید.

فیلم تزریق ژل لب

تزریق ژل لب مدل روسی برای چه کسانی مناسب است؟

برخی از بیماران ممکن است کمان cupid کمی داشته باشند، یا افراد مسن تر به دلیل افزایش سن، لب بالای آنها شکل خود را از دست داده و چروک شده است. برخی دیگر ممکن است اصلا کمان نداشته باشند. برای آن دسته از افرادی که Cupid Bow طبیعی ندارند، این فرایند اندکی دشوارتر است و ممکن است برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه، به چندین جلسه تزریق فیلر، نیاز داشته باشند. گاهی هم مشکلاتی مانند دیده شدن لثه در هنگام خنده، با تزریق ژل لب و حجیم کردن لب‌ها برطرف می شود و دیگر لثه‌ها در هنگام خنده دیده نمی‌شوند. همچنین افرادی که لب بالای کوچکی دارند، این مدل بسیار مناسب است و زیبایی چهره‌تان را بیش از قبل می‌کند. داشتن لب‌های حجیم و در عین حال طبیعی نیاز به تخصص و تبحر پزشک دارد تا این کار را با اصول و قواعد انجام دهد.

تزریق ژل لب روسی چقدر زمان می برد؟

این روش حدود 1 ساعت زمان می برد که شاید دو برابر سایر مدل های تزریق ژل لب باشد؛ دلیل این امر نیز تزریقات قطره ای در حاشیه ی لب است که نیاز به دقت و زمان بیشتری دارد.

مشاوره قبل از تزریق ژل لب مدل روسی

پیش از تزریق ژل لب مدل روسی، اهداف زیبایی و خواسته های خود را با پزشک در میان بگذارید. در حین مشاوره، باید در مورد هر گونه شرایط پزشکی خاصی و یا سابقه بیماری با پزشک صحبت کنید تا در طول تزریق فیلر یا پس از آن دچار مشکلات نشوید. متخصص زیبایی باید به بیمار خود اطلاع دهد که انجام هر مدلی از تزریق فیلر، برای همه مناسب نیست؛ چرا که سایز لب ها و سایر اعضای چهره ی همه ی بیماران یکسان نیست و مهم ترین هدف در تزریق ژل، رسیدن به لب های متقارن و نچرال است.
بنابراین توجه داشته باشید که به دلیل بزرگ شدن و کشیدگی بیش از حد لب ها در این روش، تزریق ژل لب مدل روسی برای افرادی که لب های بزرگ و یا چشم های کوچک دارند، به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود و بهتر است بعد از انتخاب مدل تزریق ژل لب مدنظر خود با پزشک در این زمینه مشورت کنید.

5 4 - تزریق ژل لب مدل روسی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

برند مورد استفاده در تزریق ژل لب

برند ژل یکی از موارد تاثیرگذار در کیفیت کار است. پس در این مورد از پزشک خود بخواهید بهترین برند ژل را برای شما استفاده کند و بر سر زیبایی خود ریسک نکنید، اگر چه با انتخاب یک مرکز زیبایی معتبر این نگرانی‌ها وجود ندارد زیرا یک مجموعه خوب به هیچ عنوان از یک برند بی‌کیفیت استفاده نمی‌کند. دقت نکنید که پک ژل در جلوی شما باز شود، بسته دارای لیبل و مجوز وزارت بهداشت، آرم مشخصات کالا، دارای تاریخ انقضا باشد تا از کیفیت آن خیالتان راحت شود.  همچنین ژل تک سی سی باشد. ژل های فله ای 10 سی سی هم در بعضی مراکز و کلینیک ها استفاده می شود که از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشد.

یک برند خوب در دستان یک پزشک متبحر و باتجربه قطعا معجزه می‌کند و خود شما هم از نتیجه‌ی کار حیرت زده خواهید شد. در مرکز زیبایی شریعتی برندهای معتبری همچون ژوویدرم، آلاینا، الانسه، نورامیس، پرفکتا و… استفاده می شود که رضایت بسیاری از مراجعه کنندگان را در بر دارد.

ماندگاری تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب مدل روسی هم مانند مدل های دیگر یک مدت زمانی دارد که بسته به نوع برند و متابولیسم بدن هر فرد و… متفاوت است. اگر خواستار ماندگاری بالاتری هستید، یک برند باکیفیت و خوب ماندگاری بیشتری دارد و دوره ترمیم آن طولانی تر خواهد بود. برندهای خوب قطعا قیمت بیشتری هم دارند اما این قضیه کاملا ارزش کمی هزینه بیشتر را دارد.

نتایج حاصله می تواند از 6 تا 12 ماه ماندگاری داشته باشد. اگر فرد حس کند که نتایج تزریق، به دلخواهش نیست، می تواند فیلرهای لب را به راحتی توسط یک آنزیم حل کننده، بردارد.

15 2 - تزریق ژل لب مدل روسی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب

از مصرف نوشیدنی های داغ خودداری کنید.

تا یک هفته بعد از انجام تزریق به سراغ نوشیدنی‌های الکل‌دار و دخانیات نروید. نوشیدنی‌های الکلی باعث التهاب و تورم لب‌های شما می‌شود.

به مدت چند روز تا حاصل شدن بهبود نسبی، از مصرف غذاهای تند و ادویه دار نیز اجتناب نمایید.

بعد از تزریق فیلر، خون رسانی در لب افزایش می‌یابد، استفاده از کمپرس یخ به کاهش تورم و کبودی کمک می کند.

اگر عملیات تزریق را در روزهای گرم سال انجام دادید سریعا خود را به خانه برسانید و زیاد در گرمای شدید قرار نگیرید.

از دستکاری و ماساژ دادن لب‌های خود بعد از تزریق خودداری کنید. این کار می‌تواند باعث نامتقارنی در لب‌های شما گردد.

برای اینکه در نواحی تزریق، کبودی و خون‌مردگی دیده نشود توصیه می‌شود تا چند روز بعد از انجام فعالیت‌های ورزشی و بدنی دوری کنید.

تا زمانی که بی حسی از بین نرفته است از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید، زیرا لب‌های شما حسی ندارند و ممکن است در هنگام غذا خوردن به لب‌های خود آسیب برسانید.

از آرایش کردن خودداری کنید. تا چند روز پس از تزریق به هیچ عنوان از رژ لب استفاده نکنید.

از موم، دکلره، برداشتن مو با موچین یا کرم موبر در ناحیه مورد نظر دوری کنید.

 گاهی اوقات تورم جزئی و یا تکه های ورم کرده ای را ممکن است مشاهده کنید. این نکات و البته ماساژ صحیح می تواند کمک بسیاری در دوران پس از تزریق به فرد نماید.

عموما بعد از ۳ روز، تمام حساسیت های مرتبط با تزریق از بین رفته و تورم شما به میزان چشمگیری کاهش می یابد.

توجه داشته باشید که تورم لب ها پس از 72 ساعت به طور کامل درمان می شود.

اگر جزء افرادی هستید که به راحتی تبخال می‌زنید، این موضوع را حتما قبل از تزریق و در جلسه مشاوره به پزشک خود بگویید و او را در جریان این ماجرا قرار دهید. قطعا برای این مشکل هم راه حلی وجود دارد، پزشک دو هفته قبل از تزریق به شما داروهای پیشگیری کننده تجویز می‌کند تا مشکلی بوجود نیاید. به همین دلایل است که تاکید می‌کنیم مشاوره قبل از انجام کارهای زیبایی بسیار اهمیت دارد و نباید از آن غافل شوید.

16 - تزریق ژل لب مدل روسی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

عوارض تزریق ژل لب روسی

در صورتی که عمل تزریق در اماکن معتبر و توسط افراد متخصص صورت پذیرد، تزریق ژل لب روسی غالبا بدون هیچ عوارضی و با موفقیت انجام می‌شود. در غیر این صورت ممکن است در اثر تزریق ژل غیر استاندارد، استفاده از سوزن‌های کثیف یا آلودگی‌های محیطی شاهد بروز عفونت‌های متعدد در لب‌ها باشید. در نهایت اینکه به جای برجسته شدن لب‌ها باید به درمان عفونت و عوارض ایجاد شده بپردازید. بروز تورم یا خونریزی جزئی پس از تزریق طبیعی است. در این شرایط مصرف آنتی بیوتیک‌ها و دارو‌های مسکن می‌تواند به روند بهبود کمک کند.

آیا تزریق ژل درد دارد؟

اگر تا به حال تزریق ژل لب انجام نداده‌ اید، باید بدانید که تزریق ژل لب مدل روسی بیشتر در مرزهای لب و در نقاط کوچکی انجام می شود، بنابراین کمترین میزان درد را دارد. علاوه بر این برای تزریق ژل معمولا از بی‌حسی‌های مختلفی استفاده می‌شود و شما متوجه کوچکترین دردی هم نمی‌شوید. البته اکثر ژل های معتبر حاوی لیدوکائین، یک ماده بی حسی هستند که درد ناشی از تزریق را کاهش می دهد.

18 1 - تزریق ژل لب مدل روسی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی تنها به لبخند رضایت شما فکر می‌کند و همه‌ی تلاشش انتخاب بهترین روش متناسب با سلیقه و ظاهر شما است. اگر برای اولین بار این کار را انجام می‌دهید، ممکن است پزشک شما پیشنهاد دهد که به صورت دوره‌ای میزان حجم لب را افزایش دهید و به یکباره حجم لب خود را زیاد نکنید. جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان قبل از تزریق ژل تماس با ما را فراموش نکنید.

نتیجه گیری

در آخر فراموش نکنید که زیبایی سهم شما است و همان طور که می دانید زیبایی در افزایش اعتماد به نفس هم تاثیرگذار است. فقط کافی است در انجام کارها افراط و تفریط نداشته باشیم، مشاوه قبل از تزریق را فراموش نکنید و همچنین در انتخاب مرکز زیبایی و پزشک دقت کافی داشته باشیم تا بعدها از انجام کارهایمان پشیمان نشویم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!