تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

اسم انواع دستگاه لیزر + معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021

در ادامه این مطلب در مورد اسم انواع دستگاه لیزر و این که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است شرح داده ایم.

1 7,262
5/5 - (1 امتیاز)

بهترین دستگاه لیزر

بهترین دستگاه لیزر

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - اسم انواع دستگاه لیزر + معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021 پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - اسم انواع دستگاه لیزر + معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021 پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - اسم انواع دستگاه لیزر + معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021 نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

c700x420 2 300x180 - اسم انواع دستگاه لیزر + معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021
بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

دستگاه های مختلفی برای لیزر موهای زائد در بازار موجود است. چیزی که در تمام آن ها مشترک است، این است که رشد مو را به طور چشمگیری کاهش می دهند. اما یکی از نگرانی های افراد حین اقدام برای لیزر موهای زائد، یافتن بهترین دستگاه لیزر بدون درد یا بهترین دستگاه لیزر در بازار است.

امروزه انواع برند های دستگاه لیزر مدرن با رویکرد های مختلفی پا به عرصه گذاشته اند. در این بین، برخی از دستگاه های لیزر موهای زائد، از جمله درمان های لیزر سنتی مبتنی بر شات، بیشترین میزان درد را اعمال می کنند و برخی از دستگاه ها از جمله دستگاه لیزر مدیا استار اسکلپیون ، بهترین دستگاه لیزر بدون درد محسوب می شود.

عوارض وحشتناک لیزر موهای زائد ??

در ادامه این مطلب در مورد اسم انواع دستگاه لیزر و این که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است شرح داده ایم.

فیلم بهترین دستگاه لیزر زمان حاضر در ایران: مدیواستار اسکلپیون (+مونولیت)

دستگاه های لیزر قدیمی مبتنی بر شات

candela laser hair removal 825x510 1 300x185 - اسم انواع دستگاه لیزر + معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021
دستگاه لیزر کندلا

دستگاه های لیزر موهای زائد همچون مگما، کندلا و Cynosure از این روش سنتی استفاده می کنند. در طول فرایند این دستگاه ها، انرژی لیزر به طور کامل به یک ناحیه کوچک خاص اعمال می شود تا دمای فولیکول را بین 45 الی 50 درجه افزایش دهد. سپس حدود یکی، دو سانتی متر پیشروی می کند. این فرایند تا زمانی که کل ناحیه درمان پوشش داده شود، تکرار می شود. این روند می تواند در برخی از دستگاه ها دردناک تر از سایر دستگاه ها باشد. زیرا انرژی لیزر در یک لحظه به طور کامل اعمال می شود و سیستم خنک کننده ای که به منظور پیشگیری از سوختگی طی فرایند در حال کار است، تا حدودی این درد را برای افراد قابل تحمل می سازد. همچنین ممکن است پیش از شروع درمان به شما یک کرم بی حس کننده ارائه شود. این کرم ها باید با احتیاط مورد استفاده قرار گیرند؛ زیرا درد به این دلیل وجود دارد که شما را از یک آسیب بزرگ تر آگاه سازد و در صورت استفاده بیش از حد از کرم های بی حس کننده، ممکن است شما متوجه آسیبی که پوست تان را تهدید می کند، نشوید و دچار سوختگی یا تاول جدی شوید.

 

دستگاه لیزر دایود و ان دی یاگ Nd:Yag

808 diode laser hair removal machine 1536728390 4289801 - اسم انواع دستگاه لیزر + معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021
دستگاه لیزر دایود

در حالی که روش قدیمی “شات” در شدت های مختلف می تواند موجب بروز درد شود، دستگاه لیزر دایود و یاگ  به طور بالقوه ای موثرتر بوده و در عین حال از ایجاد درد جلوگیری می کنند. هر دوی این دستگاه ها از پالس های انرژی نور مادون قرمز استفاده می کنند که به سطح پوست نفوذ می کنند و به تدریج فولیکول ها را در زیر پوست گرم می کنند، تا جایی که دیگر قادر به رشد موهای جدید نیستند. گرما رنگدانه پروتئین ملانین که موجب رنگ گرفتن مو می شود را مختل می سازد. این ملانین ها موجب برانگیختن سلول های فولیکولی طی این فرایند می شوند. بر خلاف دستگاه های مبتنی بر شات، سطح پوست در این دستگاه ها دائما خنک و آسوده باقی می ماند. این امر تنها با استفاده از لیزر هایی امکان پذیر است که دارای هندپیس خنک کننده هستند و نه تنها از درد جلوگیری می کنند، بلکه امکان سوختگی را نیز به صفر می رسانند.

 

تفاوت لیزر دایود و ان دی یاگ در چیست؟

فرق دستگاه لیزر دایود و یاگ  این است که دستگاه “دایود” در پوست های رنگ روشن تا متوسط ​​استفاده می شود، در حالی که دستگاه “یاگ”  بهترین دستگاه لیزر برای پوست سبزه محسوب می شود. هر دوی این دستگاه های لیزر موهای زائد، ایمن و تأیید شده توسط اداره غذا و داروی ایالات متحده (FDA) بوده، و این اطمینان داده می شود که از اثربخشی بالا و تست های ایمنی برخوردار است.

لیزر یاگ به نسبت دستگاه دایود در سطح انرژی پایین تری عمل می کند، از اینرو باعث می شود به طور کلی برای پوست ایمن تر تلقی شود؛ اما در عین حال در طول هر جلسه، موهای زائد کمتری را از بین می برد. در نهایت، برای لیزر دایود 6 جلسه مورد نیاز است، و این در حالی است که اغلب برای درمان لیزر با دستگاه یاگ، 10 جلسه مورد نیاز است.

در طول هر جلسه لیزر موهای زائد، نواحی مشکل دار مختلف را می تواند تحت درمان قرار داد و به پیشگیری از رشد دائمی موهای زائد کمک کرد.

 

دستگاه های لیزر سوپرانو آیس و سوپرانو آیس پلاتینیوم

platinum laser hair removal machine 300x180 - اسم انواع دستگاه لیزر + معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021
دستگاه لیزر پلاتینیوم

در دستگاه های لیزر سوپرانو آیس و سوپرانو آیس پلاتینیوم روش متفاوتی در ارسال انرژی لیزر جهت پیشگیری از رشد مجدد مو به کار رفته است. دستگاه های سوپرانو به جای استفاده از پالس های شدید که در دستگاه های لیزر قدیمی موجود است، 10 مرتبه در ثانیه با شدت کمتری فلش می زنند و خاموش می شوند و در عین حال به جلو و عقب حرکت می کنند. این امر به دستگاه لیزر اجازه می دهد که گرما را به تدریج در طول چندین ثانیه به دمای 45 الی 50 درجه برساند و موجب می شود به جای درد ناشی از لیزر که در دستگاه های قدیمی حاصل می شود، احساسی همچون یک گرمای مطبوع را در فرد ایجاد کند.

خنک کننده تماسی Sapphire به کار رفته در دستگاه های لیزر سوپرانو، طی فرایند لیزر به طور دائم دما را ثابت نگه می دارد. همچنین در تمام مراحل لیزر نیز از ژل خنک کننده استفاده می شود. استفاده از هر دوی این امکانات بدین معنا است که لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو عملا یا در بسیاری از موارد بدون درد است.

 

دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون و مونولیت، بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت 2021

laser centar asclepion lege artis 300x200 - اسم انواع دستگاه لیزر + معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021
قیمت دستگاه لیزر اسکلپیون مدیواستار

اگر به دنبال بهترین دستگاه لیزر بدون درد و با کیفیت بالا در زمینه لیزر موهای زائد هستید، می توانید دستگاه های جدید و مدرن تر را انتخاب کنید. در غیر این صورت با سایر دستگاه های قدیمی، ممکن است متحمل درد و عوارض بیشتری شوید.

دستگاه لیزر اسکلپیون مدیواستار مونولیت 2021 جدیدترین ، موثرترین و بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت در فرایند لیزر موهای زائد دائمی برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف می باشد. این دستگاه مجهز به TEC (سیستم خنک کننده بسیار قوی) برای تماس با پوست می باشد که می تواند با وجود این قابلیت، توان های بالای لیزر را بدون ایجاد درد و سوختگی روی سطح پوست اعمال نماید.

از مزایای لیزر اسکلپیون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت نفوذ و قدرت جذب بالا در ملانین مو
  • کاهش خطر سوختگی بر روی پوست
  • خنک نگه داشتن پوست برای مدت طولانی تر
  • عمق نفوذ بالا در پوست و افزایش سرعت کلاژن سازی
  • به کارگیری جنبه های ایمنی گوناگون بر روی دستگاه برای حفاظت از بیمار و پزشک
  • قابلیت جذب مناسب توسط رنگدانه ها
  • سیستم اپتیکی واگرا کننده منحصر به فرد پرتو لیزر بلافاصله پس از برداشتن از روی پوست

استفاده از این لیزر جهت درمان مناطق بزرگتر، در مقایسه با سایر دستگاه های لیزر موهای زائد، مدت زمان درمان را تا 75 درصد کاهش می دهد.

دستگاه لیزر اسکلپیون با همکاری دو شرکت فن آوری لیزری بسیار معروف، زایس و مدیو استار ساخته شده. این دستگاه مخصوص رفع موهای زائد است و با فن آوری های الکس و دایود به بازار پزشکی-زیبایی معرفی شده است. به عبارتی، هیچ دستگاه لیزر دیگری را نمی توانید پیدا کنید که تا این حد تخصصی و ویژه ی رفع موهای زائد طراحی شده باشد.

به غیر از رفع موهای زائد، لیزر اسکلپیون برای درمان آکنه و جوش و همچنین درمان ضایعات عروقی بسیار خوب عمل می کند.

بر خلاف لیزر های الکس و دایود، لیزر اسکلپیون به جای اینکه تنها رنگدانه فولیکول مو را مورد هدف قرار دهد، عروق تغذیه کننده موی زائد را غیرفعال می کند. به همین دلیل، هیچ لیزر دیگری به غیر از اسکلپیون قادر نیست موها را این چنین ریشه کن کند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

the best laser hair removal machine in Iran mediostar monolith asclepion - اسم انواع دستگاه لیزر + معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021
جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد در ایران کاملا بدون درد و عارضه؛ هر جلسه فول بادی فقط نیم ساعت؛ مرکز لیزر شریعتی تهران اسکین دستگاه مدیواستار مونولیت و اسکلپیون بدون درد

بنابراین، اگر شما هم به دنبال یک روش با کیفیت بالا و بدون درد در لیزر موهای زائد هستید، می توانید دستگاه های جدید و مدرن تر را انتخاب کنید. در غیر این صورت با سایر دستگاه های قدیمی، ممکن است متحمل در بیشتری شوید.

مفتخریم اعلام کنیم مرکز لیزر ما واقع در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، زرگنده ، دروس ، ظفر ، کدویی ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران)، خدمات لیزر را توسط دستگاه لیزر مدیا استار اسکلپیون انجام می دهد. این دستگاه جدیدترین و امن ترین دستگاه الکسانداریت برای از بین بردن رشد بیش از حد مو به روشی راحت است. این یک روش درمانی است که موها را به طور دائمی کاهش می دهد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و همچنین اخذ نوبت از مرکز زیبایی ما به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و سلامت باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

altheamedspa

1 نظر
  1. […] ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران)، خدمات لیزر را توسط دستگاه لیزر مدیا استار اسکلپیون انجام می دهد. این دستگاه جدیدترین ، امن ترین و بدون درد […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!