تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

اگر بخاطر هزینه لیزر موهای زائد هنوز ژلیت به دستی این مقاله رو بخون! 🙄

0 79
4/5 - (2 امتیاز)

همه چیز درباره قیمت و هزینه لیزر موهای زائد

اگر از تیغ، موچین، اپیلاسیون یا کوتاه کردن موهای زائد خود خسته شده اید، ما راه حل مناسبی برای شما در نظر داریم. برای داشتن پوستی صاف و ابریشمی، به لطف لیزر موهای زائد دیگر لازم نیست فرآیند طولانی، ناکارآمد و گاهی دردناک اصلاح یا استفاده از موچین را طی کنید. لیزر موهای زائد با نتایجی شگفت انگیز و طولانی مدت، واقعا بهترین و مقرون به صرفه ترین راه برای بدون مو نگه داشتن بدن شما است. خوب، ممکن است این تعاریف رو در اکثر مطالبی که جستجو کردید هم خوانده باشید و باز هم این سوال در ذهن تان باشد که با وجود همه این مزایا آیا از پس هزینه لیزر موهای زائد بر خواهم آمد!

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - اگر بخاطر هزینه لیزر موهای زائد هنوز ژلیت به دستی این مقاله رو بخون! 🙄 پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - اگر بخاطر هزینه لیزر موهای زائد هنوز ژلیت به دستی این مقاله رو بخون! 🙄 پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - اگر بخاطر هزینه لیزر موهای زائد هنوز ژلیت به دستی این مقاله رو بخون! 🙄 نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

ما اینجاییم تا به این سوال شما پاسخ قانع کننده ای دهیم. پس تا پایان همراه باشید.

 

برای لیزر موهای زائد چه هزینه ای خواهم پرداخت؟

laserdiscount.ir تصویر داخلی 1024x1024 - اگر بخاطر هزینه لیزر موهای زائد هنوز ژلیت به دستی این مقاله رو بخون! 🙄
قیمت لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد می تواند در هر بیمار بسیار متفاوت باشد زیرا قیمت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. این موارد شامل اندازه ناحیه تحت درمان، تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر و اینکه چه کسی درمان شما را انجام می دهد، می باشد.

نحوه طبقه بندی نواحی بدن نیز می تواند از مرکز به مرکز دیگر متفاوت باشد، اما به طور کلی، نواحی بدن به روش های زیر طبقه بندی می شوند:

لیزر موهای زائد نواحی کوچک

خط بیکینی یک ناحیه کوچک برای لیزر موهای زائد در نظر گرفته می شود و هر جلسه در اینجا می تواند به طور متوسط ​​بین 90 تا 95 هزار تومان هزینه داشته باشد. زیربغل ها از80 هزار تومان و چانه، لب و ساق پا بین 40 تا 170 هزار تومان متغیر است.

لیزر موهای زائد نواحی متوسط

قیمت بالا و پایین ساق پا بین 170 تا 290 هزار تومان است، در حالی که بازوها بین 130 تا 190 هزار تومان قیمت دارند.

لیزر موهای زائد نواحی بزرگ

مناطق بزرگ مانند پشت می تواند بین 140 تا 310 هزار تومان در هر جلسه هزینه داشته باشد.

 

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

laserdiscount.ir تصویر داخلی 3 1024x1024 - اگر بخاطر هزینه لیزر موهای زائد هنوز ژلیت به دستی این مقاله رو بخون! 🙄
هزینه لیزر موهای زائد

مرکز لیزر شریعتی مفتخر است اعلام کند که یک دستگاه لیزر موهای زائد مدرن را برای شما به ارمغان می آورد. دستگاه لیزر MeDioStar قادر است که با تابش همزمان دو طول موج، ضمن از بین بردن فولیکول ‌ها در عمق ‌های مختلف، عروق تغذیه کننده آنها را نیز منعقد نموده و در نتیجه موهای زائد به صورت موثر و ماندگار از بین می ‌روند.

قیمت لیزر بدن با دستگاه مدیواستار

طول موج این دستگاه با توجه به جذب بالای ملانین در این طوج موج، بهترین اثر در برداشت موهای زائد را دارد. همچنین از این طول موج در درمان آکنه و جوانسازی استفاده می شود.

دستگاه Medio Star ساخت کمپانی Asclepion آلمان دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا , با انرژی 200j و توان 2400wو عرض پالس 20-400ms. همچنین مجهز به سیستم کولینگ تماسی با دمای 4⁰C است.

ترکیب دو طول موج 810nm و 940nm در هندپیس های این دستگاه امکان از بین بردن موهای زائد برای تیپ های پوستی مختلف از جمله پوست های تیره را برای پزشک فراهم می نماید.

لیزر یک فرآیند تدریجی است و هر جلسه منجر به کاهش موهای زائد در ناحیه مورد نظر می شود. این درمان برای از بین بردن موهای زائد موهای بلوند یا خاکستری را از بین نمی برد، زیرا لیزر فقط موهایی با ریشه های تیره رنگ را هدف قرار می دهد.

 

به چند جلسه لیزر موهای زائد نیاز دارم؟

laserdiscount.ir تصویر داخلی 5 1024x1024 - اگر بخاطر هزینه لیزر موهای زائد هنوز ژلیت به دستی این مقاله رو بخون! 🙄
قیمت لیزر چنده؟

تعداد جلسات برای در بیمار متفاوت است، اما اکثر افراد بین 4 تا 8 جلسه درمانی برای دستیابی به بهترین نتایج خواهند داشت. فاصله بین جلسات معمولا هر 4 تا 6 هفته است، اما این نیز می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد و به نوع مو، رنگ و چرخه رشد طبیعی آنها بستگی دارد.

با لیزر مدیواستار شما می ‌توانید انتظار تجربه‌ ای سریع و آسان در مرکز را داشته باشید. همه بیماران یک مشاوره خصوصی با متخصص ما خواهند داشت تا در مورد نیازهای منحصر به فرد خود مشورت کنند.

 

نواحی قابل درمان با لیزر موهای زائد

laserdiscount.ir تصویر داخلی 4 1024x1024 - اگر بخاطر هزینه لیزر موهای زائد هنوز ژلیت به دستی این مقاله رو بخون! 🙄
هزینه لیزر چقدره؟

لیزر موهای زائد تقریباً می تواند هر قسمتی از بدن را که موهای ناخواسته دارد درمان کند. این شامل نواحی زیر است:

برای کسب اطلاعات درباره هریک لطفا روی آن کلیک کنید.

 

مزایای لیزر موهای زائد

laserdiscount.ir تصویر داخلی 1 1024x1024 - اگر بخاطر هزینه لیزر موهای زائد هنوز ژلیت به دستی این مقاله رو بخون! 🙄
هزینه لیزر موهای زائد چقدر است؟

مزایای زیادی با لیزر موهای زائد مرتبط است:

  • سرعت – درمان بسیار سریعتر از آن چیزی است که بسیاری از مردم تصور می کنند. این به این دلیل است که هر پالس لیزر تنها کسری از ثانیه طول می کشد. به علاوه، چندین مو را می توان به طور همزمان درمان کرد. البته مدت زمان دقیق لیزر موهای زائد بستگی به ناحیه تحت درمان دارد.
  • دقت – دستگاه های لیزر می توانند به طور انتخابی موهای زبر و تیره را هدف قرار دهند و در عین حال اطمینان حاصل کنند که بقیه پوست آسیبی ندیده است.
  • صرفه جویی در هزینه – ممکن است فکر کنید که لیزر موهای زائد گران است. با این حال، در درازمدت پول زیادی را پس انداز خواهید کرد.

 

آیا من کاندید لیزر موهای زائد هستم؟

ممکن است از خود بپرسید که آیا کاندیدای لیزر موهای زائد در مرکز لیزر شریعتی هستید یا خیر.

بهترین کاندیدها برای لیزر موهای زائد کسانی هستند که پوست رنگ روشن و موهای تیره ای دارند. اگر پوست تیره یا موهای روشن دارید، این بدان معنا نیست که نمی توانید موهای زائد خود را با لیزر درمان کنید، و رسیدن به نتایج مورد انتظار برای شما دشوارتر است؛ بنابراین جلسات درمانی بیشتری لازم است.

در طول مشاوره، تیم متخصص ما در مورد اینکه آیا لیزر موهای زائد برای شما مناسب است یا خیر، با شما مشورت می کنند و اطمینان حاصل می کنند که انتظارات واقع بینانه ای از درمان دارید.

 

قیمت لیزر موهای زائد چقدر است؟

laserdiscount.ir تصویر داخلی 2 1024x1024 - اگر بخاطر هزینه لیزر موهای زائد هنوز ژلیت به دستی این مقاله رو بخون! 🙄
قیمت لیزر موهای زائد چقدر است؟

طبق آمار انجمن جراحان پلاستیک آمریکا در سال 2020، هزینه متوسط ​​لیزر موهای زائد 389 دلار است. این هزینه متوسط ​​تنها بخشی از قیمت کل است و سایر هزینه های مرتبط را شامل نمی شود. لطفاً برای تعیین هزینه نهایی خود با همکاران ما در مرکز لیزر شریعتی مشورت کنید یا به صفحه هزینه های لیزر موهای زائد رجوع کنید.

قیمت لیزر موهای زائد ممکن است بر اساس تخصص و صلاحیت فردی که این روش را انجام می دهد، نوع روش مورد استفاده، زمان و تلاش مورد نیاز درمان و موقعیت جغرافیایی مطب باشد.

هزینه لیزر موهای زائد مردان

هزینه های لیزر موهای زائد ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • هزینه های فرایند
  • نسخه های دارویی

اکثر طرح های بیمه درمانی درمان های مرتبط با زیبایی یا عوارض آن را پوشش نمی دهند، اما بسیاری از مراکز برنامه ها و پکیج های پرداخت فوق العاده برای لیزر موهای زائد به بیمار ارائه می دهند، بنابراین حتما از قبل سوال کنید.

 

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

دردناک 300x213 - اگر بخاطر هزینه لیزر موهای زائد هنوز ژلیت به دستی این مقاله رو بخون! 🙄
بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

مرکز زیبایی برکه با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی مجرب و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد و دستگاه ها، افتخار دارد علیرغم درمان لیزر موهای زائد ، کلیه خدمات زیبایی، پوست و مو را به شما عزیزان ارائه کند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره، اطلاع از قیمت ها و همچنین اخذ نوبت از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

شاد و تندرست باشید.

پژوهش و ترجمه: مینو زرفش

منابع: wmipsderma-techplasticsurgery

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!