تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

دستگاه لیزر مناسب برای پوست تیره، سبزه و گندمی در کشور ما کدام است؟

0 3,931

دستگاه لیزر مناسب برای پوست تیره

دستگاه لیزر مناسب برای پوست تیره، سبزه و گندمی را بشناسید: بدون و عارضه با جوابدهی عالی

laser hair removal for dark skin23 - دستگاه لیزر مناسب برای پوست تیره، سبزه و گندمی در کشور ما کدام است؟

سلام و زندگیتان پراز برکت

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مونولیت

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

 

پوست های تیره تر را بیشتر در میان مردمان جنوب و جنوب شرق کشورمان می بینیم، هر چند پدیده ی مهاجرت و جابجایی دیگر پوست تیره، روشن، شبزه یا گندمی نمی شناسد. در همین متروی تهران همه نوع پوستی پیدا می شود. بنابراین، اینگونه نیست که بگوییم مردمان جنوب باید فقط از یک دستگاه لیزر مخصوص پوست های سبزه و تیره استفاده کنند.

متخصصین لیزر پوست و موی دنیا دایم در حال به روزرسانی لیزرها هستند. اغلب مردمان اروپا و آمریکا سفید پوستند؛ به همین دلیل، تا همین دهه ی اخیر، دستگاه های لیزر پوست و لیزر موهای زائد بیشتر مناسب پوست های سفید و روشن بودند و سر پوست های تیره تر بی کلاه مانده بود.

امروز می خواهیم بهترین دستگاه لیزر مناسب تمامی پوست ها و موها را معرفی کنیم: دستگاهی که معجزه کرده و هیچ کدام از عیب های دستگاه های قبلی الکس و دایود و ان دی یاگ یا شبه لیزرها را ندارد.

با ما همراه باشید.

 انواع دستگاه لیزر الکساندریت نی نی سایت

حتما درباره نی نی سایت شنیده اید. خانم های زیادی در این سایت درباره ی بهترین دستگاه های لیزر سوال می کنند. خیلی ها سردرگمند و فقط نام دو فن آوری الکس و دایود را شنیده اند. خیلی ها شکایت دارند که فلان و بهمان لیزر یا مرکز کارش را خوب انجام نداده. بعضی از نت ب ر گ و ت خ ف ی ف ا ن برگ تخفیف خریده اند و لیزر موهای زائدشان نتیجه برعکس داده. به عبارتی، به جای کاهش موهای زائد، دوبرابر رشد مو داشته اند.

ما یک سایت بسیار عالی برای دوستان نی نی سایت معرفی می کنیم که بهترین مراکز و دستگاه های لیزر پوست و مو را معرفی کرده، قیمت های منصفانه و تخفیف های عالی و واقعی (نه دروغین) و بدون هیچگونه پورسانت اضافه را ارایه می دهد. این سایت تهران اسکین نام دارد.

لینک بهترین سایت تخصصی و حرفه ای پوست و مو و لیزر و جوانسازی

انواع دستگاه لیزر الکساندریت و دایود نی نی سایت

دوستان عزیز، بهترین دستگاه های رفع موهای زائد یا جوانسازی پوست از فن آوری الکس یا دایود بهره می برند. منتها همه دستگاه های الکس یا دایود یا ان دی یاگ برای همه ی پوست ها مناسب نیستند.

دستگاه کندلا: از فن آوری الکس با طول موج 755 نانومتر بهره می برد؛ بیشتر برای پوست های روشن مناسب است. برای پوست های تیره جواب نمی دهد. عیبش این است که با هر شات لیزر بدنتان بالا می پرد.

دستگاه آپوجی پلاس: از دو طول موج 755 نانومتر (الکس) و 810 نانومتر (دایود) بهره می برد؛ برای پوست های روشن تا کمی سبزه تا گندمی بهتر جواب می دهد و برای پوست های تیره تر خیلی مناسب نیست. عیبش این است که با هر شات لیزر بدنتان بالا می پرد و تکان می خورد.

دستگاه های سوپرانو- پلاتینیوم هم برای پوست های تیره و سبزه تیره چندان جواب نمی دهند. عیبشان این است که با هر شات لیزر بدنتان بالا می پرد و عوارضی دارند.

دستگاه های شبه لیزر اس.اچ.آر، لایت شر، آی.پی.اِل: اصلا مناسب نیستند و ممکن است در جلسات اول مقداری نتیجه ظاهری داشته باشند اما پس از مدتی به نامرغوب بودن آن ها پی خواهید برد. مخصوصا برای لیزر موهای زائد هم عوارض داشته اند و هم رشد موها را، به جای کاهش، افزایش داده اند.

نکته: فن آوری ان دی یاگ با 1064 نانومتر ممکن است برای بعضی پوست های تیره جواب بدهد اما یک مشکل بزرگ دارد: به جا گذاشتن نقاط یا لک های سفید سیاه در پوست (بر هم خوردن نظم و یکنواختی رنگدانه پوست).

نکته: به غیر از یک دستگاه، تمامی دستگاه های پیشرفته لیزر هم عوارضی، ولو موقتی، دارند و هم هزینه بر و برای جوابدهی زمانبر هستند. 

با این حساب،

س. آیا هیچ دستگاه لیزری وجود دارد که در عین مناسب بودن برای تمامی تیپ های پوستی و همه نوع مویی، هیچ عارضه و دردی نداشته باشد؟

ج. بله، وجود دارد. نام این دستگاه اسکلپیون مدیواستار است. عنوان بعدی را بخوانیم.

لینک مقایسه چند دستگاه الکساندریت (کندلا، آپوجی پلاس، پلاتینیوم، سوپرانو و …) با دستگاه فوق پیشرفته اسکلپیون مدیواستار الکس+دایود

بهترین دستگاه لیزر مناسب برای پوست تیره، سبزه و گندمی چیست؟

ascepion best laser hair removal - دستگاه لیزر مناسب برای پوست تیره، سبزه و گندمی در کشور ما کدام است؟

آیا می دانید لیزر فوق پیشرفته ی اسکلپیون مدیواستار برای تمامی انواع پوست و مو مناسب است؟

آیا می دانید لیزر اسکلپیون بدون درد، کاملا بی عارضه (بدون ایجاد هرگونه سوختگی، قرمزی، تاول، تورم، بی نظمی رنگدانه پوست …) و در رفع موهای زائد بدن عالی عالی عمل می کند؟

آیا می دانید شات لیزر اسکلپیون هرگز بدن شما را تکان نمی دهد و فقط ظرف سه جلسه کوتاه موهای زائد را رفع می کند و پوست درخشان و صافی به جای می گذارد؟

آیا می دانید لیزر اسکلپیون هیچکدام از عیوب لیزرهای کندلا، آپوجی،…را ندارد؟ و کلی مزایا دارد که این لیزرها ندارند؟

آیا می دانید با لیزر اسکلپیون تعداد جلسات لیزر شما به بیش از نصف کاهش می یابد و در نتیجه پول بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد؟

آیا می دانید در لیزر اسکلپیون به جای الکل از سلفون بهداشتی یکبار مصرف (بر خلاف لیزرهای دیگر؛ روی هندپیس و روی پوست شما) استفاده می شود؟ و در نتیجه امکان انتقال هرگونه آلودگی و میکروب به صفر می رسد.

آیا می دانید که لیزر اسکلپیون موهای زائدتان را از ریشه می خشکاند؛

 و به جای اینکه فقط رنگدانه فولیکول موی زائد را بی رنگ کند (بر خلاف لیزرهای دیگر)،
 
عروق تغذیه کننده موی زائد را کاملا غیرفعال می کند؟
انتخاب لیزر اسکلپیون برای رفع موهای زائد= کاهش هزینه ها به نصف+ جوابدهی عالی بدون درد و عارضه

اسکلپیون مخصوص رفع موهای زائد، رفع جای جوش و آکنه و درمان ضایعات رگی-عروقی ساخته شده و برتری های زیادی نسبت به لیزرهای الکس و دایود قبلی دارد.

دستگاه لیزر مناسب برای پوست تیره: اسکلپیون مدیواستار الکس و دایود

3. اسکلپیون برای تمامی انواع پوست (حتی خیلی تیره) و مو (از جمله، نازک، کرکی، خیلی روشن…) مناسب است. در لیزرهای قبلی رنگدانه فولیکول مو هدف قرار می گرفت اما در اسکلپیون هم رنگدانه و هم عروق تغذیه کننده سلول های ریشه مو با هم هدف گرفته می شوند. در نتیجه، فرقی نمی کند موی شما روشن باشد یا تیره. هر دو از ریشه سوزانده می شوند.

برای اطلاعات کامل بهترین تخفیف ها و قیمت های لیزر اسکلپیون در مرکز برکه، اینجا کلیک کنید.

فیلم دستگاه لیزر مناسب برای پوست تیره، سبزه و گندمی

 

برای دیدن ویدئوهای جالب پوست و مو، واقعیت مجازی، مغز و اعصاب و روان، س ک س تراپی، زوج درمانی، کودک و نوجوان و غیره، کلیک نمایید.

اینستاگرام مرکز لیزر برکه دارنده بهترین دستگاه لیزر 

برای پوست های سبزه، تیره، گندمی، روشن و موهای کرکی، نازک، روشن و سیاه: berkelyzerr

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران برای پوست های تیره، گندمی و سبزه

اگر می خواهید به متعهدترین، باانصاف ترین و راستگوترین پزشکان متخصص لیزر و پوست و مو دسترسی پیدا کنید، لینک زیر را کلیک نمایید.

تماس با مرکز لیزر برکه: دارنده ی دستگاه اسکلپیون مدیواستار زیر نظر پزشک متخصص و جراح

اینستاگرام مرکز لیزر برکه: berkelyzerr

شماره تماس با مرکز لیزر برکه:

09027610748

به امید سلامتی هر چه بیشتر شما

 

لینک منبع: کارشناسان مرکز لیزر برکه و سایت پژوهشی پوست، مو، لیزر و جوانسازی تهران اسکین
منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!