تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

0 470
3.7/5 - (17 امتیاز)

تزریق ژل لب مدل قلبی  

12 2 - تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

خانم های جوان که طالب زیبایی بیشتر چهره خود هستند همواره به دنبال روش های نوین زیبایی هستند. پیشرفت پزشکی زیبایی تغییرات کلی در چهره را به راحتی میسر ساخته است. از جمله‌ی عمل‌های زیبایی که امروزه مورد استقبال بسیاری از بانوان قرار گرفته است، تزریق ژل لب است. به ویژه افرادی که از لب‌های نازک خود ناراضی هستند، می‌توانند با حضور در مراکز معتبر زیبایی اقدام به تزریق ژل و حجم دادن لب‌های خود نمایند.
مهم ترین نکته قبل از تزریق ژل لب انتخاب مدل و نوع آن است که انواع مدل های آن شامل: ژل لب روسی، ژل لب عروسکی (باربی)، ژل لب کلاسیک، قلوه ای و… می باشد. تزریق ژل لب مدل قلبی یکی از این فرم‌های محبوب است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

فیلم تزریق ژل لب

آناتومی لب را بشناسید.

حجم دادن لب فرآیندی است که در آن فیلرهای مشخص با حداقل جراحت به لب‌ تزریق می‌شود. تزریق ژل به عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌های زیبایی چهره محسوب می‌شود. برای آشنایی بیشتر با جزئیات تزریق ژل لب مدل قلبی ابتدا باید با بخش‌های مختلف لب آشنا شوید. بخش بسیار حساس لب با رنگ صورتی به عنوان “vermillion” شناخته می‌شود که از پوست حاشیه دهان جدا شده است. ناحیه‌ی مرکزی لب بالایی کمان کوپید “cupid’s” است. خطی که به صورت عمودی روی کمان کوپید کشیده شده است، فیلترم “philtrum” نام دارد. کمال کوپید می‌تواند تاثیر نامحسوس اما قابل توجهی روی شکل کلی لب داشته باشد. این ناحیه‌ی V شکل وسط لب بالایی با کمی تغییر می‌تواند تغییر بخصوصی در چهره‌ی افراد ایجاد کند.

15 3 - تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

از کجا متوجه شوید که کدام مدل ژل لب برای چهره شما بهتر است؟

فرم لب حالت های متنوعی دارد که با توجه به فاکتورهای مختلفی مانند ژنتیک در هر فرد متفاوت می باشد. برای کسانی که تا به حال تزریق ژل لب انجام نداده اند بهتر است ابتدا با یک فرم طبیعی شروع کنند. همچنین اگر می خواهید در کنار فرم طبیعی چهره شما تغییر کند بهتر است سراغ ژل لب روسی بروید که به اکثر افراد می آید. در هر صورت مشاوره قبل از تزریق ژل فراموش نشود. پزشک با توجه به فرم لب شما بهترین پیشنهاد را خواهد داد.

تکنیک تزریق ژل لب مدل قلبی چگونه است؟

تزریق ژل برحسب نوع مدلی که مراجعه کننده انتخاب کرده است، با استفاده از تکنیک‌های مختلفی انجام می‌شود. در تزریق ژل لب مدل قلبی از فیلرهای برپایه‌ی اسید هیالورنیک استفاده می‌شود. فرم‌دهی لب‌ها با تکنیک‌هایی در نواحی مختلف لب، کمان کوپید، ورمیلیون و فیلترم انجام می‌شود.
تفاوتی که تزریق ژل قلبی نسبت به سایر مدل‌ها دارد، در حاشیه‌ی لب‌هاست. حاشیه‌ی لب‌ها گسترده‌تر می‌شود. در این متد بین دو لب فاصله‌ی کوچکی ایجاد می‌شود که در هنگام روی هم قرار گرفتن لب‌ها زیبایی خاصی ایجاد می‌کند. طبیعتا این شیوه‌ی جدید با شکل طبیعی لب متفاوت است. در نتیجه اجرای این روش بسیار حساس است و به ظرافت زیادی نیاز دارد.
در صورتی که مایل به برجسته سازی لب خود هستید، می‌توانید به یکی از مراکز تخصصی زیبایی مراجعه نمایید. توصیه می‌شود عکسی از فرم دلخواه لب‌ها به پزشک نشان دهید. پزشک با معاینات لازم امکان اجرای فرم دلخواه شما را بررسی می‌کند. در نهایت در صورت منطقی‌ بودن انتظارات زیباجو، عمل تزریق ژل انجام می‌شود.

چه افرادی بهترین کاندید تزریق ژل لب مدل قلبی هستند؟

بهترین کاندید مدل قلبی افرادی هستند که قبلا هیچ گونه تزریق ژل لب انجام نداده باشند. اما راه حلی برای کسانی که ژل لب دارند هم وجود دارد، باید چندین ماه از تزریق گذشته و حجم زیادی از ژل جذب و از بین رفته باشد.

4 2 - تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

توصیه های تزریق ژل لب

تزریق ژل لب را حتما در مراکز درمانی معتبر و توسط پزشک انجام دهید. حتما مشخصات برند ژل را بپرسید. تمامی سوالات و ابهاماتی که در ذهن خود دارید قبل از انجام کار از پزشک بپرسید تا با خیال راحت و بدون نگرانی تزریق انجام شود و به توصیه ها و مراقبت های بعد از تزریق ژل لب توجه نمایید تا نتیجه دلخواه شما ماندگاری بیشتری داشته باشد.

در صورت عدم رضایت از تزریق ژل آیا خالی کردن لب‌ها امکان پذیر است؟

بله، حذف ژل تزریق شده در صورت عدم رضایت مشتری امکان پذیر است. اسید هیالورنیک به طور طبیعی بعد از چند ماه جذب بدن می‌شود و این دلیلی است که فرآیندهای تزریق ژل نیاز به تمدید پیدا می‌کنند. با این حال در صورتی که فرد خواستار تخلیه‌ی سریع‌تر لب‌ باشد، نوعی آنزیم به لب ها تزریق می‌شود که به تجزیه‌ی سریع‌تر این اسید کمک می‌کند. در نتیجه در مدت کوتاه چند روزه میزان برجستگی لب‌ها کاهش پیدا می‌کند. تزریق ژل لب مدل قلبی، معمولا با ایجاد تغییر در حاشیه‌ی لب‌ها همراه است، لذا بازگردانی شکل طبیعی لب‌ها پروسه‌ای است که انجام آن نیازمند تخصص و مهارت بالای پزشک خواهد بود.

16 - تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

عوارض تزریق ژل لب

تزریق فیلرهای ناشناخته و انجام این عمل به صورت غیر استریل منجر به بروز عفونت می‌شود. از این رو لازم است جوانب احتیاط را رعایت کنید و در یافتن یک مرکز معتبر حساسیت‌های لازم را به خرج دهید. معمولا بروز علائمی نظیر تورم لب‌ها یا کبودی پس از تزریق ژل مدل قلبی طبیعی است. این علائم با گذشت زمان و به مرور محو می‌شوند و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

دو نکته مهم برای کاهش عوارض احتمالی

 1. تکنیک تزریق و تجربه پزشک
 2. استفاده از برند معتبر

تزریق ژل لب فقط باید توسط یک متخصص انجام شود. بنابراین از مراجعه به مراکز غیر معتبر و پزشکان بی تجربه اجتناب کنید. دستورالعملهای کامل تزریق را پزشکان دارای مجوز فعالیت می دانند.

در انتخاب برند ژل، پزشک و مرکز زیبایی دقت کافی داشته باشید. این موضوع را دست کم نگیرید. با انتخاب یک مرکز زیبایی معتبر خیالتان از پزشکان آن مجموعه هم راحت است. شما می توانید عوارض جانبی را با انتخاب یک متخصص پوست معتبر و با تجربه کاهش دهید.

1 3 - تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

مراقبت های قبل از تزریق ژل لب مدل قلبی

 برای کاهش ورم و کبودی در محل تزریق یک هفته قبل از تزریق، از داروهای بدون نسخه رقیق‌کننده خون مانند آسپرین، ایبوپروفن و ناپروکسن استفاده نکنید.

از موادی مانند سیر، جینسنگ و ویتامین ای استفاده نکنید.

از یک هفته قبل نباید نوشیدنی‌های الکل‌دار و دخانیات مصرف شوند.

قبل از شروع به کار صورت خود را با آب و صابون به طور کامل شستشو دهید.

هر گونه سابقه بیماری خاصی که دارید، قبل از شروع به کار با پزشک خود در میان بگذارید.

دو روز قبل از تزریق، از پمادهای موضعی مانند ترتینوئین، رتینول، رتینوئید، اسید گلیکولیک یا هرگونه محصول ضد پیری استفاده نکنید.

در صورتی که سابقه تبخال زدن دارید به پزشک خود اطلاع دهید تا داروی ضد تبخال به شما تجویز کند. بهتر است چند روز قبل و چند روز بعد از تزریق این درمان را انجام دهید.

15 2 - تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

باید بدانید که لب های شما برای مدت چند روز و در برخی بیماران برای چند هفته، حساس تر می شود. مهم‌ترین مراقبت های بعد از تزریق ژل لب:

از مصرف نوشیدنی های داغ خودداری کنید. 

تا یک هفته بعد از انجام تزریق به سراغ نوشیدنی‌های الکل‌دار و دخانیات نروید.

طبق گفته پزشک استفاده از کرم ها و روغن های ترمیم کننده یک ایده عالی است.

تا وقتی که بی‌حسی در ناحیه اعمال شده از بین نرفته است از خوردن و آشامیدن بپرهیزید.

از پاک کننده های ملایم، بدون بو و یا پدهای الکلی برای پاک کردن آرایش تان استفاده کنید.

به مدت چند روز تا حاصل شدن بهبود نسبی، از مصرف غذاهای تند و ادویه دار نیز اجتناب نمایید.

اگر عملیات تزریق را در روزهای گرم سال انجام دادید سریعا خود را به خانه برسانید و زیاد در گرمای شدید قرار نگیرید.

از دستکاری و ماساژ دادن لب‌های خود بعد از تزریق خودداری کنید. این کار می‌تواند باعث نامتقارنی در لب‌های شما گردد.

برای اینکه در نواحی تزریق، کبودی و خون‌مردگی دیده نشود توصیه می‌شود تا چند روز بعد از تزریق ژل از انجام فعالیت‌های ورزشی و بدنی دوری کنید.

از آرایش کردن خودداری کنید. تا چند روز پس از تزریق به هیچ عنوان از رژ لب استفاده نکنید.

گاهی اوقات تورم جزئی و یا تکه های ورم کرده ای را ممکن است مشاهده کنید. ماساژ صحیح می تواند کمک بسیاری در دوران پس از تزریق به فرد نماید. ماساژ لب ها با دست هایی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی برای پر شدن و توزیع یک دست مواد در تمام بافت های لب کمک کننده است.

عموما بعد از ۳ روز، تمام حساسیت های مرتبط با تزریق از بین رفته و تورم شما به میزان چشمگیری کاهش می یابد.

پیش از شروع کار حجم دهی لب نوعی ماده‌ی بی‌حس کننده توسط پزشک تزریق می‌شود. تاثیرات این ماده اگرچه بسیار خفیف است، اما بازهم پس از اتمام عمل برای بازگشت به منزل از یک همراه کمک بگیرید.

رعایت تمام نکات مراقبتی پس از عمل در نتیجه‌ی نهایی کار تاثیرگذار خواهد بود.18 1 - تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

تزریق ژل در دوران بارداری 

تاکنون هیچ منبع علمی اطلاعاتی مبنی بر اینکه تزریق ژل در دوران بارداری مضر می باشد و می تواند به جنین آسیب برساند ارائه نکرده است. اما با توجه به حساسیت این دوران توصیه می شود تزریق ژل به بعد از دوران بارداری موکول گردد.

چه کسانی نباید تزریق ژل انجام دهند؟

هر چند تزریق ژل از روش‌های کم تهاجمی و بی خطر به شمار می‌آید، اما استفاده از این روش برای بعضی افراد ممنوع است. افراد زیر نباید از این روش زیبایی استفاده کنند:

 • بیماران قلبی
 • زنان باردار و شیرده
 • بیماران مبتلا به دیابت
 • افراد مبتلا به بیماری خود ایمنی
 • افرادی که سابقه آلرژی شدید دارند.
 • مصرف کنندگان داروهایی مانند آسپرین
 • افرادی که سابقه سکته قلبی و یا مغزی دارند.
 • افرادی که دارای بیماری‌های تنفسی مانند آسم هستند.
 •  استفاده از ژل در افراد زیر ۱۸ سال نیز توصیه نمی شود.
 • در صورت وجود اختلالات پوستی، التهاب یا عفونت در ناحیه تزریق

در صورت تمایل قبل از تزریق، بیماری و یا عارضه خود را با پزشک در میان بگذارید، زیرا ممکن است با عوارض تزریق ژل روبرو شوید. 

2 5 - تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟

 ماندگاری ژل‌ لب به عوامل زیر بستگی دارد:

برند ژلی که استفاده شده است. شرکت‌های مختلف ژل‌هایی با فرمولاسیون‌های مختلف تولید می‌کنند. برخی از این ژل‌ها مختص تزریق به لب هستند و برخی برای تزریق به نواحی دیگر صورت بهترند.

میزان حجم‌دهی به لب مهم است. حجم‌دهی بیشتر، ترمیم دیرتری نیاز دارد.

نوع ژلی که استفاده می‌کنید. مثلاً ژل‌های هیالورونیک اسیدی بین ۶ تا ۹ ماه ماندگاری دارند.

متابولیسم بدن شما و شرایط فیزیولوژیک پوست نیز تعیین کننده است. بعضی از افراد متابولیسم سریع‌تری دارند و هیالورونیک اسید تزریق شده خیلی زود جذب بدن می‌شود. اگر شما بدنی با سوخت و ساز بالا دارید به احتمال زیاد ژل تزریق شده مدت زمان کمتری در مقایسه با یک شخص دیگر با سوخت و ساز کمتر باقی خواهد ماند. بنابراین میزان ماندگاری ژل‌ها بسته به متابولیسم بدن و شرایط پوست هر فرد متفاوت خواهد بود.

پس ماندگاری ژل از فرد به فرد متفاوت است. برخی از مراجعین هر ۶ ماه برای ترمیم و تزریق دوباره مراجعه می‌کنند و برخی هم تا ۹ یا ۱۰ ماه نیاز به تزریق دوباره ندارند. پس اگر دوست دارید ژل مدت زمان بیشتری در بدن شما باقی بماند، بهتر است از پزشک خود بخواهید تا برند و نوع مناسبی را انتخاب کند. به طور معمول ژل‌هایی که ماندگاری بالایی دارند بین ۲ تا ۳ سال می‌توانند در ناحیه تزریق شده باقی بمانند.

10 - تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

هزینه‌ی تزریق ژل لب مدل قلبی

تزریق ژل لب برخلاف ظاهر ساده‌ای که دارد، ظرافت‌ها و حساسیت‌های زیادی می‌طلبد. ممکن است در مراکز غیرتخصصی و با هزینه‌ی پایینی نیز انجام شود، اما استفاده از این خدمات هیچ گونه تضمینی مبنی بر استاندارد بودن فیلرها وجود ندارد. توصیه می‌شود این کار در کلینیک‌های تخصصی و با تجربه انجام شود. هزینه‌ی تزریق ژل معمولا به مواردی نظیر میزان ژل مورد استفاده، دستمزد پزشک و فرم لب مورد نظر بستگی دارد. برای کسب اطلاعات کامل در این مورد می‌توانید با بهترین مرکز زیبایی پوست و مو در تماس باشید. خدمات مشاوره‌ی مرکز زیبایی شریعتی کاملا رایگان است. در جلسه مشاوره انتظارات و اهداف خود را بیان کنید تا پزشک شما را بهتر راهنمایی کند. همچنین آناتومی لب‌های شما توسط پزشک بررسی می‌شود و به شما می گوید که آیا مدل انتخابی مناسب لب های شما است یا خیر.

19 - تزریق ژل لب مدل قلبی در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو

بهترین مرکز تزریق ژل در تهران

مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی، با داشتن تجهیزات پیشرفته، پزشکان باتجربه و بهترین برندهای ژل که از دلایل اصلی کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این مرکز است، شما عزیزان را در این مسیر همراهی خواهد کرد. در صورتی که شما مرکز درمانی را به درستی انتخاب کرده باشید، سایر شرایط نیز به شکل مطلوب فراهم می شود.
در مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی خدمات زیبایی از قبیل بلفاروپلاستی، تزریق چربی، بوتاکس، لیفت صورت با نخ، تزریق ژل و بسیاری از خدمات دیگر از قبیل لیزر موهای زائد به طور تخصصی، اندولیفت و جوانسازی پوست با استفاده از تکنیک ها و روش های مختلف انجام می شود. اگر به پوست و زیبایی خود اهمیت می دهید تماس با ما را فراموش نکنید تا از تخفیف های طلایی این مرکز بهره ببرید. 

نتیجه گیری

بسیاری بر این تصورند که تزریق ژل لب فرآیندی ساده است. در حالی که این پروسه با حساسیت‌های متعددی روبرو است و نتیجه‌ی کار نیازمند ظرافت‌های ویژه‌ای است. زاویه‌بندی دقیق برای فرم ‌دهی به لب بسیار مهم است. چگونگی تزریق ژل لب قلبی یا هر فرم و مدل دیگری کاملا سلیقه‌ای است و به انتخاب متقاضی برمی‌گردد. تماس با ما را فراموش نکنید تا از تجربه تزریق ژل لب در مرکز زیبایی شریعتی به خوبی یاد کنید.

محقق و مترجم: عزیزه جوهری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!