تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

8 نکته مهم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: واقعی، به صرفه و باکیفیت

0 339
Rate this post

تخفیف لیزر کل بدن در تهران

لیزر کل بدن در تهران - 8 نکته مهم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: واقعی، به صرفه و باکیفیت

سلام. به خانه بهترین و منصفانه ترین تخفیف های لیزر خوش آمدید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - 8 نکته مهم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: واقعی، به صرفه و باکیفیت پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - 8 نکته مهم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: واقعی، به صرفه و باکیفیت پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - 8 نکته مهم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: واقعی، به صرفه و باکیفیت نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

خوشحالیم از اینکه چند لحظه به ما سر زدین، یکی دو تا سوال دوستانه ازتون دارم:

وقتی شما قصد انجام یه کار مهمی مانند لیزر موهای زائد رو اونم با گرفتن تخفیف دارین، آیا از قبل در مورد همه چی تحقیق می کنین یا یه راست میرین سراغ تبلیغات و تخفیفات لیزر در ماهواره و اینترنت و فضای مجازی؟ از نظر شما یه تخفیف درست حسابی لیزر چه معنی ای میده و توقع شخصیتون چیه؟

هر روز که می گذره به تعداد کسایی که دنیای لیزر و تخفیف لیزر رو تجربه می کنن اضافه می شه. از دل همین تجربیات مردمی و به اشتراک گذاشتنشون در فضای مجازی و سایت های مردمی می توان تخفیف های واقعی لیزر رو از غیر واقعی تشخیص داد.

نکات متن زیر به شما کمک می کنه، تا بدون گرفتاری در تله ی تبلیغات دروغین، بهترین های لیزر موهای زائد رو انتخاب کرده و از تمیزی پوستتون لذت ببرین.
منظور از بهترین ها گرفتن تخفیف با شرایط دستگاه لیزر فوق پیشرفته، اپراتور باتجربه، مانگاری نتیجه و لیزر بدون درد و عوارض با قیمت های بسیار به صرفه هست. لحظاتی با ما همراه باشید.

مرکز لیزر شریعتی برکه 300x150 - 8 نکته مهم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: واقعی، به صرفه و باکیفیت


راز تخفیف پکج لیزر بسیار ارزان

لیزر ارزان - 8 نکته مهم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: واقعی، به صرفه و باکیفیت

 

 

نکته اول تخفیف لیزر کل بدن در تهران: انتخاب تخفیف لیزر ارزان آری یا خیر؟

تجربه مردمی:

” هیچ اشکالی نداره که تخفیف لیزر 98 درصدی جلو چشممون چشمک بزنه چون تا ننویسن 98 درصد چشم ما دقت نمیکنه. اما میگن هر چی آش بخوری همونقدر پولشو میدی. به تجربه ی خودم، پکج لیزر ارزون فرقی با اپیلاسیون و موم نمیکنه. لیزر خیلی ارزون با دستگاه بیکیفیت موندگاری نداره یعنی وقتتو تلف کردی.”

توضیح کارشناس لیزر:

تخفیف لیزر فقط دو تا کلمه نیست؛ یه تخفیف می تونه به صرفه، واقعی و درست حسابی باشه و زیبایی رو به پوستتون هدیه بده؛ یا برعکس چنان بلایی سر پوست و موهای زائدتون بیاره که خاطره تلخش هرگز از یادتون نره!
همه چیز بستگی داره به اینکه در عمل و جدا از تبلیغات، تخفیف لیزر با چه شرایطی به شما عرضه شه.

سایت های تخفیف دهی هر روز کلی مرکز لیزر رو معرفی می کنن اونم با اعلام تخفیف های آنچنانی و استثنایی الکساندرایت و غیره. نیمگیم که همه تخفیف ها الکی هستن و ندیده قضاوت نمیکنیم اما یه نکته مهم داریم:

عدد 98 درصد برای جلب توجه مشتریان لیزر هست! اگه قرار باشه همه مراکز لیزری که دستگاه های باکیفیت دارن تخفیف آنچنانی بدن آیا در مدت زمان کوتاهی ورشکست نخواهند شد؟ واقعیت این است که اغلب تخفیف های بسیار ارزان لیزر احتمالا پشت پرده داشته و واقعی نیستن.

قبل از انتخاب هرگونه مرکز تبلیغ شده، حتما برند دستگاه لیزر رو از نزدیک ببینین تا مطمئن شین که شبه لیزر ارزان قیمتی مانند آی پی ال یا اس اچ آر و این قبیل نباشه.از عیوب شبه لیزرها یا لیزرهای کم کیفیت اینه که 1. بعد از مدتی رشد موهای زائد رو معکوس و حتی دو برابر از قبل می کنن و 2. با عوارض سوختگی و تغییر رنگدانه پوست و لک و زخم و این قبیل همراهن!!!

به علاوه، سالم بودن دستگاه لیزر خودش یه نکته هست.
در همین سایت انواع دستگاهها و برندهای مرغوب و نامرغوب لیزر موهای زائد در ایران رو نام برده و جزییات اونها رو توضیح دادیم:

لینک بدترین و بهترین دستگاههای لیزر موهای زائد در ایران


تخفیف لیزر کل بدن: تعداد شات لیزر

” نازنین هستم. امسال بن تخفیف لیزر با شات نامحدود از یه مرکز خوب گرفتم. البته سال گذشته تخفیف 40 شات لیزر گرفتم که در مقایسه با امسال اصلا به صرفه نبود. به نظرم قیمتا نباید شاتی باشن.”

لیزر کل بدن شات لیزر - 8 نکته مهم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: واقعی، به صرفه و باکیفیت
آیا تخفیف لیزر کل بدن در تهران بر مبنای شات لیزر درست است؟

نکته دوم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: شات لیزر محدود یا نامحدود؟

بهترین تخفیف لیزر کل بدن در تهران یا هر شهر دیگه ای اصلا بر اساس شات لیزر نیست. شات لیزر نامحدود استفاده میشه. در واقع، قیمتها و تخفیفهای لیزر اصلا بر مبنای تعداد شات تعیین نمیشه. به علاوه، در ایران تمام دستگاه های لیزر موهای زائد پیشرفته با درد همراهن به جز یه مورد استثنا که در ادامه مطلب بهش می پردازیم.


تخفیف لیزر کل بدن در تهران: جلسه اول لیزر موهای زائد؟ 

laser hair removal discount 300x231 - 8 نکته مهم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: واقعی، به صرفه و باکیفیت

نکته سوم تخفیف لیزر کل بدن در تهران:
تخفیف لیزر برای کل بدن یا قسمتی؟ تخفیف برای کل جلسات یا فقط جلسه اول؟

تجربه یه کاربر:

” تخفیف لیزر برا موهای زائدم گرفتم. قرار بود بن تخفیف برا لیزر کل بدن و همه جلسات باشه ولی پول رو که پرداخت کردم متوجه شدم فقط دست ها و پاها لیزر میشه و تخفیف هم فقط برا جلسه اوله!”

دوستان عزیز، بهترین تخفیف لیزر کل بدن برای کل جلسات لیزر و فول بادی هست نه فقط جلسه اول.


بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای پوست من؟

نکته چهارم: تجربه کاربران و هم وطنان درباره بهترین دستگاه لیزر:

وقتی نظرات مردم رو درباره دستگاه مدیواستار آلمانی خوندم یه وجه مشترک داشتن: از اینکه مدیواستار بدون درد بوده یا درد خیلی جزیی قابل چشم پوشی داشته خیلی راضی بودن. تعدادی هم مدیواستار رو با بعضی دستگاههای دیگه مقایسه کرده بودن و گفته بودن که درد لیزرهای غیر مدیواستار اذیتشون میکرده. بعضیام از ماندگاری نتایج شگفت انگیز مدیواستار گفتن.

حرف ما اینه که چون مدیواستار اثرات فوق العاده ای در رفع موهای زائد داره و درد خاصی نداره، چه بهتر که بن تخفیف لیزر رو با این دستگاه لیزر دریافت کنین.

دوستان خوب، لینک زیر دهها نظر از هم وطنان در شهرهای مختلف کشور درباره ی بهترین ها و بدترین های لیزر پوست و مو رو به نمایش گذاشته:

لینک: تجربیات لیزر موهای زائد با انواع دستگاه های لیزر

4 ویژگی مهم مدیواستار اسکلپیون عبارتند از:

1. مدیواستار علاوه بر طول موج اصلی هدف گیری رنگدانه موی زائد، یه طول موج دیگه هم برای غیر فعال کردن عروق تغذیه رسان به موهای زائد رو داره.  این یعنی اثربخشی فوق العاده و ماندگاری بیشتر نتایج لیزر.

2. از دو سلفون یه بار مصرف بهداشتی روی سر هندپیس لیزر و روی پوست شما استفاده میشه؛ بنابراین، احتمال انتقال هر گونه آلودگی از فرد به فرد یا از دستگاه لیزر به فرد منتفی هست.

3. دستگاه لیزر مدیواستار مخصوص رفع موهای زائد طراحی شده و برای همه نوع پوست و مو از جمله موهای کرکی نازک رنگدانه دار جواب داده.

4. ماندگاری نتایج لیزر با اسکلپیون فوق العاده ست.


مرکز لیزر جمعه ها-تخفیفات لیزر شمال تهران

نکته پنجم تخفیف لیزر کل بدن در تهران:

بهترین بن های تخفیف های لیزر رو می تونین به صورت دوره ای-فصلی، چند روزی قبل از شروع اعیاد ملی مذهبی مهم مثل عید فطر، عید مبعث، عید نوروز… و برای روزهای دانشجو، معلم، مادر … دریافت کنین.

بعضی مراکز لیزر مانند مرکز لیزر شریعتی شعبه شمال تهران در روزهای جمعه تخفیف ارزان تر ارایه میدن. به عبارتی، قیمت لیزر در روزهای جمعه ارزونتره.

تماس با مرکز لیزر جمعه ها و کل ایام هفته؛ لیزر شریعتی

 

تخفیف لیزر مدیواستار

یکی از بهترین تخفیف های ویژه ی لیزر رو می تونین با دستگاه لیزر مدیواستار در مرکز لیزر شریعتی به دست بیارین. این مرکز تخفیف لیزر رو با شات نامحدود ارایه میده.

تماس برای تخفیف لیزر مدیواستار


تخفیف لیزر کل بدن-پکج لیزر

نکته ششم تخفیف لیزر موهای زائد اینه که

برای گرفتن بهترین تخفیف قبل از پرداخت وجه از مرکز بپرسین پکج لیزر چیه؟ برای مثال، فول بادی؟ نیم تنه پایین؟ نیم تنه بالا؟ صورت کامل؟ زیر بغل و بیکینی و غیره.

مرکز لیزر شریعتی تخفیف لیزر رو در پکج های مختلفی ارایه میدن ولی اگه اعلام کنن تخفیف لیزر کل بدن منظورشون حتما برای کل جلسات از اول تا آخر هست.


تخفیف لیزر کل بدن: قیمت لیزر موهای زائد

laser hair removal prices - 8 نکته مهم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: واقعی، به صرفه و باکیفیت

نکته هفتم تخفیف لیزر کل بدن: مقایسه قیمت های لیزر

به تجربه خودم بهترین قیمت های لیزر رو می تونین به روش مقایسه و تحقیق میدانی درباره ی چیزای مشترک به دست بیارین. دو تا از چیزای مشترک اینه: دستگاه لیزر پیشرفته و آدرس های نزدیک. مثلا من چهار تا مرکز لیزر نزدیک مترو قلهک تهران پیدا کردم. هر چهار تا دستگاه لیزر خوبی دارن که به تیپ پوست و موی من می خورن (نه آی پی ال) و آدرسشونم نزدیکه. قیمتا یا تخفیف ها رو از هر چهار تا میپرسم و یادداشت می کنم. بازم به تجربه خودم، بهترین تخفیف ها هفتگی نیستن بلکه دوره ای فصلی و حدود روزهای عید و جشن های ملی مذهبی ارایه میشن.

یکی از سایت هایی که قیمت لیزر موهای زائد رو برای آقایون و خانم ها به صورت به روز اعلام می کنه سایت تهران اسکین هست. می تونین قیمت ها رو مشاهده و با مراکز دیگه مقایسه کنین. البته پکج های مختلف رو هم در نظر داشته باشین که قیمت لیزر هم برای نواحی جداگانه و هم برای پکج های مختلف (صورتی، طلایی، زیر بغل و بیکینی، دست ها و پاها کامل و غیره) ارایه شده.

لینک مشاهده ی جدیدترین قیمت لیزر موهای زائد کل بدن


تغییر دستگاه لیزر

laser hair removal machines compare 300x225 - 8 نکته مهم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: واقعی، به صرفه و باکیفیت

نکته هشتم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: دستگاه لیزر اجاره ای؟

مورد داشتیم دیده توی تبلیغ نوشته دستگاه لیزر الکساندرایت مراجعه کرده؛ اما بر خلاف انتظارش، اواسط جلسات لیزر با تغییر دستگاه لیزر مواجه شده. مثلا لیزر شده دایود یا ان دیاگ یا شبه لیزر اس اچ آر. خب، چرا این اتفاق میافته؟

یکی از دلایل تغییر دستگاه لیزر اجاره ای بودن دستگاه هست. مدت قرارداد تموم میشه و برند دستگاه و فن آوری لیزر تغییر می کنه که ممکنه با پوست و موی شما جور در نیاد. این تغییر دستگاه لیزر یعنی تجربه ی عوارض لیزر مثل سوختگی، تغییر رنگ پوست و لک و غیره.

بنابراین، دو تا نکته رو در نظر داشته باشیم: 1. تا آخر جلسات لیزر با یه دستگاه لیزر مناسب پوست و موی خودمون ادامه بدیم و 2. از سلامت دستگاه لیزر مطمئن بشیم.


اطلاعات عمومی شما قبل از انجام لیزر موهای زائد اینجاست:

 

لیزر کل بدن چقدر طول میکشد

متوسط جلسات لیزر شش تا هشت جلسه به فاصله ی حداقل چهار تا شش هفته بین هر جلسه هست. حدودا یکسال طول میکشه تا دوره ی لیزر موهای زائد شما کامل شه.


بهترین مرکز لیزر تهران نی نی سایت

نی نی سایتی عزیز، می دونم که در نی نی سایت سوال پرسیدین و جواب های مختلفی از کاربران شنیدین. جواب ما اینه که مرکز لیزر شریعتی در شمال تهران (نزدیک مترو قلهک) رو به لحاظ ارایه بهترین تخفیف ها و قیمت های منصفانه و فوق پیشرفته بودن دستگاه و باتجربه بودن اپراتور پیشنهاد می کنیم.

اینستاگرام مرکز لیزر شریعتی:

مرکز لیزر شریعتی برکه 300x150 - 8 نکته مهم تخفیف لیزر کل بدن در تهران: واقعی، به صرفه و باکیفیت

تخفیف بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2020

یکی از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد مدیواستار اسکلپیون هست که به خوبی امتحانش رو پس داده. چه خوب که تخفیف ویژه لیزر رو با این دستگاه دریافت کنین.


سلامت و شاد باشین. ایزد نگهدار شما.

لینک منبع خارجی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!