تخفیف زیبایی و لیزر موی زائد
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن

تخفیف لیزر فول بادی در تهران محدوده قلهک شریعتی برای خانمها و آقایان

هنگامی که تمامی نکات مهم و ضروری را درباره لیزر فول بادی مطالعه کردید، در انتها برای تان یک شگفتانه ویژه داریم: تخفیف لیزر کل بدن در تهران – پس این مطلب را از دست ندهید!

0 542

هیچ چیز بدتر از رشد موهای زائد در نقاط اشتباه نیست. همه افراد این را می دانند! در حالی که یک اصلاح سریع می تواند شما را از شر آنها خلاص کند، اما بهترین گزینه محسوب نمی شود. از این گذشته، آن موهای مزاحم مجددا از همیشه ضخیم تر ظاهر می شوند. اگر از اصلاح کردن بدن تان به صورت یک روز در میان خسته اید ، لیزر فول بادی (یا لیزر کامل بدن) گزینه مناسبی برای شما محسوب می شود. اما قبل از اینکه روی تخت لیزر بروید، نکاتی وجود دارد که باید بدانید.

هنگامی که تمامی نکات مهم و ضروری را درباره لیزر فول بادی مطالعه کردید، در انتها برای تان یک شگفتانه ویژه داریم: تخفیف لیزر کل بدن در تهران – پس این مطلب را از دست ندهید!

 

لیزر فول بادی چیست؟

تخفیف لیزر کل بدن در تهران

لیزر فول بادی یا لیزر کامل بدن همانطور که از نامش پیداست، یک روش پزشکی است که طی آن با استفاده از پرتو های متمرکز شده نور (لیزر)، موهای زائد کل بدن بین می روند.

این بدان معناست که می توانید از شر هر موی ریز و مزاحمی که باعث می شود احساس بدی نسبت به بدن خود داشته باشید، خلاص شوید؛ حال چه این موها روی کمر، قفسه سینه، شانه ها و باسن تان رشد کند چه روی دست و پا یا ناحیه تناسلی.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

 

 

فرایند لیزر موهای زائد چگونه است؟

تخفیف لیزر فول بادی در تهران

برای درک نحوه عملکرد لیزر موهای زائد (LHR) ، باید به ریشه موضوع (به معنای واقعی کلمه) رجوع کنیم و ابتدا در مورد فولیکول های مو صحبت کنیم.

فولیکول های مو اندام های بسیار ریز و کوچکی هستند که در سرتاسر پوست یافت می شوند. این کیسه های لوله ای شکل، مسئول رشد مو هستند – به همین دلیل در ریشه هر شفت مو قرار دارند.

در طول درمان، دستگاه لیزر پرتویی از نور متمرکز را که توسط رنگدانه (ملانین) در موهای شما جذب می شود، منتشر می کند. هنگامی که این اتفاق می افتد، نور در شفت مو به دام می افتد و به گرما تبدیل می شود. گرما به فولیکول مو آسیب می رساند که به نوبه خود، مو را از رشد مجدد باز می دارد.

و اینگونه (و به همین دلیل) است که موهای زائد بدن شما بعد از هر جلسه لیزر نازک تر می شوند و زمان رشد بیشتری را می طلبند.

همچنین توجه داشته باشید که موهایی با رنگدانه کم و یا بدون رنگدانه نمی توانند به اندازه موهای تیره نور جذب کنند، و همین امر باعث می شود آنها در برابر درمان لیزر موهای زائد مقاوم باشند و به خوبی پاسخ ندهند.

بنابراین، به طور پیش فرض، افراد دارای موهای بلوند، قرمز، خاکستری یا سفید ممکن است نتوانند از شر موهای زائدشان خلاص شوند.

و نکته دیگر: علیرغم آنچه که در مورد تاثیر تون پوست تان در نتیجه نهایی شنیده اید، باید بدانید که لیزرهای متنوعی در وجود دارد که پاسخگوی نیاز افراد دارای مو روشن و رنگی نیز می باشد. بنابراین ، شما می توانید گزینه ای را پیدا کنید که متناسب با نیازهای تان باشد.

 

آیا لیزر کامل بدن بی خطر است؟

تخفیف لیزر فول بادی مردان در تهران

سالهاست که لیزر موهای زائد برای افرادی که به دنبال از بین بردن موهای ناخواسته خود هستند، به دلیل ماهیت غیر تهاجمی اش، گزینه ای عالی به حساب می آید. حتی یک تحقیق در اینباره نشان می دهد که این روش در بعضی موارد نه تنها خطرناک نیست بلکه مفید نیز هست.

اما در خصوص لیزر فول بادی چه آیا این مورد هم بی خطر است؟ یا پیامدهای آن برای کسانی که از این روش استفاده کرده اند در آینده نمایان می شود؟ از این گذشته، لیزر فول بادی تنها یک ناحیه کوچک از بدن را تحت تأثیر قرار نمی دهد، بلکه تقریباً کل بدن را در بر می گیرد.

بسیار خوب، اولین چیزی که شما باید بدانید این است که لیزر موهای زائد، چه کل بدن باشد چه نباشد، یک بار برای همیشه نیست.

پوست شما فقط می تواند مقدار مشخصی از نور لیزر و گرما را قبل از شروع قرمز شدن و احساس سیب زمینی بیش از حد پخته شده به خود بگیرد. بنابراین، اگر مرکزی به شما بگوید که تنها در یک جلسه لیزر فول بادی می توانید از شر موهای بدن تان خلاص شوید، از آن مرکز فرار کنید! فرار…

به غیر از این مورد، لیزر کامل بدن می تواند کاملا بی خطر باشد. بنابراین، هر کاری انجام دهید، اطمینان حاصل کنید که:

  • پزشک قبل از درمان لیزر کل بدن، تست می کند که یک تکه کوچک از پوست تان نسبت به درمان چه واکنشی نشان می دهد
  • جلسات بین 4 تا 8 هفته از هم فاصله داشته باشند (بسته به میزان حساس بودن پوست تان)
  • شما در هر جلسه لیزر به شما عینک داد شود
  • قبل از ورود به اتاق لیزر، به درستی آماده شده باشید (در ادامه می خوانید).

و یک توصیه دوستانه: این روزها بسیاری از سالن های زیبایی و اسپا ها نیز خدمات لیزر موهای زائد را ارائه می دهند. متأسفانه، با وجودی که ممکن است از اپراتورهای بسیار با تجربه ای برخوردار باشند، اما مجاز به ارائه چنین خدماتی نیستند.

بنابراین، اگر تصمیم دارید لیزر کل بدن را انجام دهید، به جای آن به یک متخصص پوست دارای مجوز مراجعه کنید.

و اگر شخصی غیر از پزشک قرار است این فرایند را انجام دهد، اطمینان حاصل کنید که پزشک متخصص در آنجا حضور دارد تا بر کلیه امور نظارت کند.

 

آیا لیزر فول بادی دردناک است؟

تخفیف لیزر تهران

احتمالاً وقتی صحبت از لیزر موهای زائد به میان می آید، به یاد نظرات ترسناکی که شنیده اید بیافتید. باید بگوییم که این نظرات تا حدودی درست هستند.

هر بار که لیزر متساطع می گردد، احساس می کنید کسی سوزن ریزی را در پوست شما فرو می کند. و این دقیقاً همان احساسی است که وقتی روی تخت لیزر خوابیده اید تجربه خواهید کرد.

برخی از افراد نیز اذعان دارند که هر پالس لیزری که منتشر می شود، مشابه حس یک کش لاستیکی است که بر روی پوست خود می کشید، یک احساس گزش به همراه سوزش.

مطمئناً اگر آستانه درد پایینی دارید، یک راه برای به حداقل رساندن درد و ناراحتی وجود دارد، و آن چیزی نیست جز یافتن مرکزی که از یک دستگاه لیزر با سیستم خنک کنندگی همزمان برخوردار باشد. یکی از بهترین و مدرن ترین دستگاه های بدون درد برای لیزر کامل بدن، دستگاه لیزر اسکلپیون مدیواستار است که به جرات می توان گفت درمانی بدون درد را ارئه می دهد.

در طول جلسات، اپراتور از این دستگاه تخصصی استفاده می کند که دارای یک سیستم خنک کننده داخلی است که هوای سرد را بر روی پوست شما باد منتشر می کند. این امر باعث می شود هر بار که پالس لیزری که آزاد می شود، سوزش کمتری را تجربه کنید بیا حتی اصلا متوجه آن نشوید.

و یک خبر خوب دیگر این که اگر باز هم در خصوص دردناک بودن فرایند لیزر نگران هستید، به سادگی می توانید از اپراتور درخواست کنید از کرم بیحسی بر روی پوست تان استفاده کند.

 

آمادگی های لازم برای لیزر موهای زائد کل بدن

تخفیف لیزر در تهران

بخشی از یک درمان موفقیت آمیز لیزر موهای زائد به آمادگی های پیش از آن بستگی دارد. در حقیقت ، توجه به امور مقدماتی می تواند شما را به اهداف مورد نظرتان نزدیک تر کند، و در عین حال از پوست تان در طی فرایند محافظت کند.

در ادامه به نکاتی اشاره شده است که شما باید قبل از رفتن به اتاق لیزر انجام دهید.

از خورشید دوری کنید

یکی از اولین مواردی که قبل از مراجعه برای لیزر باید در خاطر داشته باشید، عدم قرار گیری در مقابل نور خورشید است.

قرار گرفتن در معرض آفتاب، برنزه شدن و استفاده از کرم های برنزه کننده خریداری شده در فروشگاه می توانند با واکنش پوست نسبت به پرتوهای نور لیزر مواجه شوند.

بنابراین حداقل شش هفته قبل از درمان از قرار گیری در مقابل نور خورشید خودداری کنید و در صورت امکان به صورت روزانه از ضد آفتاب استفاده کنید.

اگر نمی خواهید از برنزه شدن خود چشم پوشی کنید، همیشه می توانید در فصل زمستان از لیزر موهای زائد استفاده کنید.

موهای خود را اپیلاسیون نکنید

برای حدود شش هفته قبل از درمان، از اپیلاسیون یا کندن موهای ناخواسته بدن با موچین خودداری کنید.

با این کار اولا پوست تان تحریک نمی شود و دوما فولیکول های مو دست نخورده سر جای خود باقی می مانند.

1 یا 2 روز قبل اصلاح کنید

شاید دور از عقل به نظر برسد اما برخلاف سایر روش های از بین بردن موی زائد، تراشیدن موهای زائد تان قبل از شروع درمان لیزر، آن را به اندازه کافی کوتاه نگه می دارد تا نور لیزر به عمق فولیکول نفوذ کند.

مثلاً اگر بدن خود را بیش از یک هفته قبل تراشیده باشید، قابل قبول نیست.

ناگفته نماند که داشتن موهای بلند، خطر سوختگی پوست تان را افزایش می دهد. زیرا گرمای شفت های مو بعد از عمل روی سطح پوست تان کشیده می شود.

فراموش نکنید که از یک تیغ جدید و بسیار تیز و کرم اصلاح فراوان استفاده کنید تا کوچک ترین مویی روی پوست تان باقی نماند.

از مصرف داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید

همچنین باید حداقل یک هفته قبل از اینکه تحت درمان لیزر قرار بگیرید، از مصرف آنتی بیوتیک ها ، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی و آنتی هیستامین ها خودداری کنید.

این به آن علت است که چنین داروهای می توانند پوست شما را در برابر نور خورشید حساس کرده و در رنگدانه شما اختلال ایجاد کنند.

دوش گرم بگیرید

اطمینان حاصل کنید که پوست شما قبل از جلسه لیزر تا حد امکان تمیز باشد تا نور لیزر به راحتی به فولیکول مو نفوذ کند.

برای انجام این کار، تمام بدن خود را با آب گرم و صابون بشویید و تمام آلودگی ها، چربی ها و محصولات آرایشی را از پوست تان بزدایید.

 

عوارض لیزر فول بادی

تخفیف لیزر کل بدن آقایان در تهران

در فرایند لیزر موهای زائد از دستگاه های لیزر کوچک با شدت گرمای زیادی استفاده می شود. ممکن است بلافاصله پس از فرایند لیزر موهای زائد، عوارض جانبی موقتی ایجاد شود. سوزش و تغییرات رنگدانه ای پوست از شایع ترین عوارض لیزر موهای زائد می باشند.

  • سوزش و قرمزی پوست. لیزر موهای زائد می تواند به طور موقت منجر به التهاب و سوزش پوست شود. همچنین ممکن است متوجه قرمزی و تورم خفیف در ناحیه درمان شوید. با این حال، این عوارض بسیار جزئی هستند. این عوارض را معمولا پس از انجام سایر روش های از بین بردن موهای زائد، مانند اپیلاسیون نیز شاهد هستید. اپراتور لیزر ممکن است پیش از شروع فرایند برای به حداقل رساندن این اثرات از کرم بی حسی موضعی استفاده نماید. به طور کلی، سوزش پوست باید در عرض چند ساعت پس از درمان از بین برود. برای کاهش درد و تورم ناشی از لیزر موهای زائد نیز می توانید از کمپرس یخ استفاده نمایید. در صورتی که علائم قید شده بیش از حد باشد یا ادامه پیدا کند و وخیم شود، باید حتما با پزشک تان مشورت کنید.
  • تغییرات رنگدانه ای پوست. پس از لیزر موهای زائد ممکن است پوست تان کمی تیره تر یا روشن تر شود. اگر پوست روشنی دارید، احتمال ایجاد لک های تیره روی پوست تان پس از لیزر زیاد است. درست خلاف این موضوع در افراد دارای پوست تیره نیز صدق می کند و روی پوست شان ممکن است لک های روشن ایجاد شود.  با این حال، این عوارض نیز همانند قرمزی و سوزش پوست، موقتی بوده و معمولا منجر به نگرانی نمی شوند.
  • سوختگی. لیزر، منبع نور متمرکز شده است و استفاده نادرست از آن می تواند منجر به سوختگی شود. این نوع سوختگی ها معمولا درجه یک محسوب می شوند. بدین معنا که بسیار جدی نیستند. سوختگی ناشی از لیزر موهای زائد را می توان مشابه آفتاب سوختگی در نظر گرفت و معمولا پس از گذشت چندین روز بهبود می یابد.

 

هزینه لیزر کل بدن

لیزر فول بادی شامل چه قسمت هایی است
نت برگ لیزر در تهران

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن بسته به میزان گستردگی موی زائد موجود روی پوست، تعداد جلسات مورد نیاز و ضخامت مو متفاوت است. اما در نهایت، با کاهش دائمی موی زائد در بدن دیگر نیازی به خرید ژیلت، کرم های موبر، ورق های اپیلاسیون و غیره ندارید و دیگر لازم نیست هر ماه برای انجام اپیلاسیون به مراکز زیبایی مراجعه کنید. در پایان ، نتایج لیزر به مراتب خیلی بهتر از اپیلاسیون است و هزینه آن نیز در دراز مدت بسیار کمتر است. شایان ذکر است، از آنجایی که لیزر موهای زائد، یک فرایند زیبایی است، تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد.

 

و اما بزرگترین تخفیف لیزر فول بادی در تهران

معنی فول بادی چیست؟
فول بادی کاربردی

اگر در فکر لیزر موهای زائد کامل بدن تان هستید، به شما مژده می دهیم که یکی از معتبرترین و مجهزترین مراکز لیزر تهران (محدوده قلهک شریعتی) تخفیف های شگفت انگیزی برای همه افراد با هر نوع پوست و مویی در نظر گرفته است. شما نیز می توانید از این فرصت استثنایی به نفع زیبایی خودتان استفاده کنید. به منظور دسترسی راحت به کدام، روی گزینه های زیر کلیک کنید:

 

بهترین مرکز لیزر موهای زائد تهران

مرکز لیزر در شمال تهران با تخفیف

مفتخریم اعلام کنیم مرکز ما واقع در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، زرگنده ، دروس ، ظفر ، کدویی ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را به شما عزیزان ارائه دهد.

خوشبختانه مرکز ما مجهز به جدیدترین دستگاه لیزر موجود در بازار ، یعنی اسکلپیون مدیواستار نیز می باشد.

پس چنانچه به دنبال تخفیف لیزر فول بادی مردان در تهران ، تخفیف لیزر تهران ، تخفیف لیزر در تهران ، تخفیفان پزشکی تهران ، لیزر نت برگ و تخفیف لیزر کل بدن در تهران هستید به شما این مرکز را پیشنهاد می کنیم.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و سلامت باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

makingsenseofliving

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.