تخفیف لیزر فول بادی در تهران محدوده قلهک شریعتی برای خانمها و آقایان

لیزر فول بادی

لیزر فول بادی واقعا یک فرشته نجات است. هیچ چیز بدتر از رشد موهای زائد در نقاط اشتباه نیست. از اصلاح کردن بدن اونم یک روز در میان خسته شدی؟ لیزر فول بادی یا همان لیزر کامل بدن نجاتت میده. اما قبل از اینکه روی تخت لیزر بری، نکاتی وجود دارد که باید بدانید. در انتها یک شگفتانه ویژه برات داریم: تخفیف لیزر کل بدن در تهران. این مطلب رو از دست نده.

لیزر فول بادی چیست؟

تخفیف لیزر کل بدن در تهران

لیزر فول بادی به معنی لیزر کامل بدن  برای رفع موهای زائده. با لیزر فول بادی، از شر هر موی ریز و مزاحمی که باعث می شود احساس بدی نسبت به بدن خود داشته باشید، خلاص شوید. برای مثال،  موهای روی کمر، قفسه سینه، شانه ها و باسن، دست و پا یا ناحیه تناسلی.

انواع پکیج لیزر فول بادی مرکز شریعتی Berkeh

حتی اگه پول خیلی کمی هم داری، می تونی راحت یکی از پکیج های زیر رو انتخاب کنی. فاصله هر جلسه لیزر با جلسه بعدی چهار تا شش هفته است. بنابراین، نگران تهیه پول جلسه بعدی نباش. جالبه که بدونید در مرکز لیزر شریعتی دستگاه فوق پیشرفته مدیو استار اسکلپیون متعلق به خود مرکز موجوده. این دستگاه در دنیای لیزر موهای زائد حرف اول رو میزنه. ساخت کمپانی زایس آلمان معروف به پدر اپتیک جهان هست. 

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021 22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

 

 • فول 1 (کل نواحی بدن)
 • فول 2 (دست ها و پاها کامل، بیکینی و زیر بغل، گودی کمر، شکم، دور سینه، روی باسن، صورت (هدیه طلایی: خط مایو و خط بین باسن)
 • فول کاربردی 1 (دست ها و پاها کامل، بیکینی و زیر بغل، صورت و هدیه شامل انگشتان دست و پا و خط بین باسن)
 • فول کاربردی 2 (مانند فول کاربردی 1 در بالا منهای صورت)
 • فول کاربردی 3 (ساعدها، پاها کامل، بیکینی و زیر بغل، صورت+ هدیه طلایی شامل انگشتان دست و پا و خط بین باسن)
 • پکیج نیم تنه پایین
 • پکیج بیکینی و زیر بغل با هدیه خط بین باسن

قیمت لیزر فول بادی

من انواع پکیج های بالا رو لیست کردم. اگه قیمت به صرفه ی لیزر برات مهمه، نگران نباش. با هر بودجه ای که داری، می تونی از پکیج های بالا انتخاب کنی. اگه هم قیمت لیزر فول بادی به روز و همین الان رو می خوای، بفرما کلیک. این قیمت ها برای بانوان و آقایان هست و در سال تغییر نمی کنه. دستگاه یلزرمون مدیواستار اسکلپیون، معجزه لیزر موهای زائده. بی دردترین، بهداشتی ترین و سریع ترین لیزر در ریزش موهای زائده. موها، حتی نازک و کرکی، اصلا برگشت نداره. هیچ دستگاه لیزری از نظر قدرت ریز موی زائد به پای مدیواستار نمیرسه. ایمنی کامل داره. هرگز دچار عوارض نمیشی. البته باید یک سری مراقبت های قبل و بعد لیزر رو هم رعایت کنی.

بهترین دستگاه لیزر فول بادی در ایران

دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون رو همه دوست دارند. علت محبوبیت این دستگاه لیزر نتایج معجزه آسای اون در ریزش موهای زائد هست. این لیزر گران قیمت رو در هر مرکزی پیدا نمی کنین. خیلی ها از سراسر کشور به مرکز شریعتی میان تا فقط با این دستگاه لیزر کنند. مزایای مدیو استار جوریه که هیچ دستگاه لیزر دیگه ای نمی تونه باهاش رقابت کنه.

 • بدون درد ترین دستگاه لیزر (حتی پوست خیلی نازک حساس هم شکایت خاصی نداره)
 • بهداشتی ترین لیزر (هندپیس مربعی با قابلیت سلفون کشی داره؛ سایر لیزرها هندپیس دایره شکل هست و امکان سلفون کشی نداره)
 • تک تک موهای زائد رو سریع ریزش میده. یعنی، همه موها رو بدون جا افتادگی پوشش میده. سایر لیزرها چون هندپیس دایره ای هست همیشه یک سری نقاط از لیزر جا می مونه!
 • تنها دستگاه لیزری هست که هم رنگدانه مو رو هدف می گیره هم ریشه مو رو واقعا خشک می کنه. یک طول موج مخصوص داره که نمی گذاره عروق خونی به ریه تغذیه برسونند. این خاصیت رو هیچ دستگاه دیگه ای نداره.
 • هرگز عوارض سوختگی و التهاب نداره مگه اینکه خودتون یک سری مراقبت های جدی قبل و بعد لیزر رو رعایت نکرده باشین. 
 • مناسب همه نوع پوست و مو بدن برگشت
 • تنها دستگاه دارای منو مخصوص مو نازک کرکی بدون برگشت
 • سیستم کولینگ هوشمند بدون ذره ای سوختگی
 • فوق العاده سریع لیزر فول بادی فقط یک ربع تا بیست دقیقه. برای مثال، لیزر زیر بغل فقط چند ثانیه کوتاه طول میکشه. سایر دستگاه لیزرها زمان بیش از یک ساعت و نیم می برند.
 • امکان چند دور لیزر در شات (سایر دستگاه ها فقط یک دور لیزر در شات ممکنه)
 • شات نامحدود بدون افزایش قیمت در مرکز لیزر شریعتی تهران

فرایند ریزش موهای زائد با لیزر چطوریه؟

خیلی ساده است: موهای ما از داخل کیسه های لوله ای شکل به نام فولیکول (ریشه) می رویند. اشعه لیزر رنگدانه این موها داخل فولیکول ها رو هدف می گیره. رنگدانه یا ملانین در مو گرمای لیزر رو جذب می کنه. این یعنی تخریب فولیکول. هر جلسه، حدود 10 تا 25 درصد از موها ریزش دارند. مقدار ریزش مو بستگی به برند دستگاه لیزر و ژنتیک خودتون داره. لیزر نمی تونه موهای بدون رنگدانه رو هدف بگیره. بنابراین، موی خاکستری، سفید، بلوند و قرمز شانس چندانی برای ریزش نداره. بهترین گزینه برای لیزر پوست روشن تر با موهای تیره تر هست. البته الان با ورود لیزرهای فوق پیشرفته ای مثل مدیواستار مشکل جنس و رنگ پوست و مو هم حل شده. 

آیا لیزر کامل بدن بی خطر است؟

لیزر موهای زائد نه تنها خطری نداره بلکه خیلی هم مفیده. فقط باید به برند دستگاه لیزر دقت کنید. هر دستگاهی ممکنه مناسب پوست و موی شما نباشه. اسامی دستگاه لیزر رو بشناسین و با مزایا و معایب اونها آشنا شوید. از نظر پزشکی، اشعه لیزر تنها در حد چند میلی متر در پوست نفوذ می کنه. فقط رنگدانه مو هدف قرار می گیره. بنابراین، لیزر به اندام های داخلی آسیب نمی زنه. یادتون باشه برای نتیجه گیری از لیزر باید جلسات متعددی رو بگذرونید. حتما عینک محافظ چشمان رو موقع لیزر بزنید.

مواردی که باید در دوره لیزر احتیاط کنید

 • تنها دستگاه لیزری که نیازی به تست حساسیت ندارد مدیو استار اسکلپیون-مونولیت است. با سایر لیزرها، ابتدا لیزر رو برای زیر بغل یا گوشه ای از پوست تست کنید.
 • فاصله معمول بین جلسات از 4 تا 6 هفته است. هر زمان 40 درصد موهای جدید رویش داشت، جلسه لیزر خود رو شارژ کنید.
 • عینک محافظ فراموش نشه.
 • قبل از ورود به اتاق لیزر، بهداشت و شیو رو رعایت کنید.
 • بیحسی نزنید چون ریسک سوختگی رو بالا می برد!
 • هرگز در آرایشگاه و با دستگاه لیزرهای نامرغوب یا IPL لیزر نکنید! لیزرهای چینی سه طول موج مانند پلاتینیوم مرغوب نیستند!
 • حتما درباره با تجربه بودن اپراتور لیزر تحقیق کنید.
 • حتما مراقبت های قبل و بعد از لیزر رو رعایت کنید.
 • حتما بین جلسات قانون شیو کردن یا شیو نکردن رو رعایت کنید. شیو رو باید فقط دو بار انجام دهید: یکبار ما بین جلسات و یکبار یک روز قبل از لیزر یا همان روز لیزر)

آیا لیزر فول بادی دردناک است؟

درد لیزر به عواملی بستگی دارد. برند دستگاه لیزر خیلی خیلی مهمه. انواع دستگاه لیزر درجات درد متفاوتی دارند. لیزرهای قدیمی تر خیلی دردناک بودند. اما تنها یک دستگاه لیزر بی دردترین است: مدیو استار اسکلپیون. خود من پوست بسیار نازک و حساسی دارم. اولین بار لیزر زیر بغل با مدیواستار انجام دادم. درد این دستگاه لیزر یک لحظه فوق العاده کوتاه سوزنی بود و فوری تمام میشد. یعنی، تا میومدم دردی حس کنم تمام میشد. کوچکترین درد ادامه دار یا عوارضی با مدیواستار تجربه نکردم. هنوز هم در حال طی کردن دوره لیزر فول بادی هستم. توصیه من مدیو استار اسکلپیون است و بس. با سایر دستگاه لیزرها حتما درد خواهید داشت. برای مثال، کندلا جنتل مکس پرو برای من بسیار دردناک بود و همون جلسه اول رها کردم! 

درد لیزر با دستگاه غیر از مدیو استار اسکلپیون

به غیر از مدیو استار اسکلپیون، تمام لیزرها درد دارند! درد مدیواستار بسیار جزئی و قابل چشم پوشی ست. در مورد سایر دستگاه ها، حس سوزن سوزن شدن پوست همراه با درد آزار دهنده رو دارید. به قول زیباجویان، حس درد لیزر چیزی شبیه شلاق لاستیکی خوردن، گزش و سوزش است. مدیو استار تنها دستگاه لیزری است که منو مخصوص برای افرادی با آستانه تحمل درد پایین دارد.  سیستم کولینک هوشمند 360 درجه مدیواستار اجازه درد آزادهنده، سوختگی و التهاب رو نمی دهد. حتی من که سالهاست از آلرژی پوستی و علائم کهیر و خارش رنج می برم کمترین ناراحتی با مدیواستار نداشتم و ندارم. 

لطفا کرم بیحسی حین لیزر نزنید!

تا چندی پیش، اغلب مراکز لیزر برای کاهش درد لیزر کرم بیحسی می زدند. هنوز هم خیلی از مراکز بیحسی استفاده می کنند. باید توجه کنید که بیحسی حین لیزر ریسک سوختگی پوست رو افزایش می دهد. با بیحسی، اپراتور لیزر نمی تواند واکنش پوست شما به لیزر رو دقیق تشخیص دهد. در نتیجه، احتمال اینکه در تنظیمات دستگاه لیزر دچار خطا شود وجود دارد. خبر خوب این است که با دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون نیازی به بیحسی ندارید! 

آمادگی های لازم برای لیزر موهای زائد کل بدن

تخفیف لیزر در تهران

بخشی از یک درمان موفقیت آمیز لیزر موهای زائد به آمادگی های پیش از آن بستگی دارد. در حقیقت، توجه به امور مقدماتی می تواند شما را به اهداف مورد نظرتان نزدیک تر کند. نکاتی که شما باید قبل از رفتن به اتاق لیزر انجام دهید رو بخوانید.

از نور خورشید دوری کنید

قبل از مراجعه برای لیزر از نور خورشید اجتناب کنید در دوره لیزر، قرار گرفتن در معرض آفتاب، برنزه شدن و استفاده از کرم های برنزه فروشگاهی ممنوعه. در غیر این صورت، پوست شما حساس و دچار عوارض خواهید شد. بنابراین حداقل شش هفته قبل از درمان از قرار گیری در مقابل نور خورشید خودداری کنید. در صورت امکان، به صورت روزانه از ضد آفتاب استفاده کنید. اگر نمی خواهید از برنزه شدن خود چشم پوشی کنید، در فصل زمستان لیزر کنید.

موهای زائد خود را اپیلاسیون نکنید

برای حدود شش هفته قبل از درمان، از اپیلاسیون یا کندن موهای ناخواسته بدن با موچین خودداری کنید. اجازه دهید پوست دست نخورده باقی بماند. اگر ریشه موها رو دستکاری نکنید، لیزر حداکثر تاثیر را می گذارد. اشعه لیزر به ریشه موهای زائد شما نیاز دارد. 

1 یا 2 روز قبل اصلاح کنید

شاید دور از عقل به نظر برسد. برخلاف سایر روش های از بین بردن موی زائد، شیو قبل از شروع لیزر برای هدف گیری فولیکول مو توسط لیزر عالی است. مثلاً اگر بدن خود را بیش از یک هفته قبل تراشیده باشید، قابل قبول نیست. روز لیزر، حتی سر سوزنی از موها بدون شیو نباشد. داشتن موهای بلند خطر سوختگی پوست را افزایش می دهد. فراموش نکنید که از یک تیغ جدید و بسیار تیز استفاده کنید. سعی کنید  کوچکترین مویی روی پوست باقی نماند.

از مصرف داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید

حداقل یک هفته قبل از لیزر، از مصرف این داروها خودداری کنید: آنتی بیوتیک، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی و انواع آنتی هیستامین. این داروها احتمالا پوست شما را در برابر نور خورشید حساس و در رنگدانه موها اختلال ایجاد می کنند.

دوش گرم بگیرید

قبل از جلسه لیزر تا حد امکان پوست خود را تمیز کنید. تمیزی پوست کمک می کند تا نور لیزر به راحتی به فولیکول مو نفوذ کند. برای انجام این کار، تمام بدن خود را با آب گرم و صابون بشویید. تمام آلودگی ها، چربی ها و محصولات آرایشی را از پوست تان بزدایید. از مواد شوینده عطری تند پرهیز کنید.

عوارض لیزر فول بادی

ممکنه بلافاصله پس از فرایند لیزر موهای زائد عوارض جانبی موقتی رو تجربه کنید. سوزش و تغییرات رنگدانه ای پوست از شایع ترین عوارض لیزر موهای زائد هستند.

سوزش و قرمزی پوست با لیزر

عوارض التهاب و سوزش پوست اغلب موقتی است. همچنین، ممکن است متوجه قرمزی و تورم خفیف در ناحیه درمان شوید. با این حال، این عوارض بسیار جزئی هستند. این عوارض را معمولا پس از اپیلاسیون نیز شاهد هستید. اگر فکر می کنید بیحسی درد لیزر رو کاهش می دهد در اشتباهید. بیحسی ریسک سوختگی رو بالا می برد! به طور کلی، سوزش پوست باید در عرض چند ساعت پس از درمان از بین برود. برای کاهش درد و تورم ناشی از لیزر، کمپرس یخ استفاده نمایید. در صورتی که این علائم بیش از حد باشد یا ادامه پیدا کند و وخیم شود، مرکز لیزر را در جریان بگذارید.

تغییرات رنگدانه پوست با لیزر 

پس از لیزر موهای زائد ممکن است پوست تان کمی تیره تر یا روشن تر شود. اگر پوست روشنی دارید، احتمال ایجاد لک های تیره روی پوست تان پس از لیزر زیاد است. افراد دارای پوست تیره نیز ممکنه لک روشن رو تجربه کنند. با این حال، این عوارض نیز همانند قرمزی و سوزش پوست موقتی بوده و جای نگرانی ندارد.

سوختگی پوست با لیزر

منبع نور متمرکز شده است و استفاده نادرست از آن می تواند منجر به سوختگی شود. این نوع سوختگی معمولا درجه یک است. بدین معنا که بسیار جدی نیستند. سوختگی ناشی از لیزر موهای زائد را می توان مشابه آفتاب سوختگی در نظر گرفت. معمولا پس از گذشت چندین روز بهبود می یابد.

هزینه لیزر کل بدن

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن بسته به میزان گستردگی موی زائد موجود روی پوست، تعداد جلسات مورد نیاز و ضخامت مو متفاوت است. اما در نهایت، با کاهش دائمی موی زائد در بدن دیگر نیازی به خرید ژیلت، کرم های موبر، ورق های اپیلاسیون و غیره ندارید و دیگر لازم نیست هر ماه برای انجام اپیلاسیون به مراکز زیبایی مراجعه کنید. در پایان ، نتایج لیزر به مراتب خیلی بهتر از اپیلاسیون است و هزینه آن نیز در دراز مدت بسیار کمتر است. شایان ذکر است، از آنجایی که لیزر موهای زائد، یک فرایند زیبایی است، تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد.

و اما بزرگترین تخفیف لیزر فول بادی در تهران

اگر در فکر لیزر موهای زائد کامل بدن تان هستید، به شما مژده می دهیم که یکی از معتبرترین و مجهزترین مراکز لیزر تهران (محدوده قلهک شریعتی) تخفیف های شگفت انگیزی برای همه افراد با هر نوع پوست و مویی در نظر گرفته است. شما نیز می توانید از این فرصت استثنایی به نفع زیبایی خودتان استفاده کنید. به منظور دسترسی راحت به کدام، روی گزینه های زیر کلیک کنید:

مرکز لیزر شریعتی

بهترین مرکز لیزر موهای زائد تهران

مفتخریم اعلام کنیم مرکز ما واقع در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، زرگنده ، دروس ، ظفر ، کدویی ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را به شما عزیزان ارائه دهد.

خوشبختانه مرکز ما مجهز به جدیدترین دستگاه لیزر موجود در بازار ، یعنی اسکلپیون مدیواستار نیز می باشد.

پس چنانچه به دنبال تخفیف لیزر فول بادی مردان در تهران ، تخفیف لیزر تهران ، تخفیف لیزر در تهران ، تخفیفان پزشکی تهران ، لیزر نت برگ و تخفیف لیزر کل بدن در تهران هستید به شما این مرکز را پیشنهاد می کنیم.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا