تخفیف زیبایی و لیزر موی زائد
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن

اسکلپیون مدیواستار مونولیت جدیدترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

0 1,269

معرفی دستگاه لیزر اسکلپیون مدیواستار مونولیت

دستگاه جدید مدیواستار یک لیزر دایود با قدرت بالاست که در حال حاضر نسل ششم در تکنولوژی لیزرهای اسکلپیون (Asclepion ) به شمار می رود. این دستگاه که با نام اسکلپیون مدیواستار مونولیت (Asclepion Mediostar Monolith) شناخته می شود، جدیدترین نوآوری در طراحی و فناوری لیزر موهای زائد است که با حداکثر توان، کوتاه ترین پالس ها را به بزرگترین نقاط بدن در کوتاه ترین زمان ممکن هدایت می کند.

 

لیزر موهای بدون درد با دستگاه اسکلپیون مدیواستار مونولیت

قیمت دستگاه لیزر اسکلپیون مدیواستار

برای بسیاری از افراد، داشتن موهای زائد بدن مساله ای بیشتر از یک مشکل زیبایی است. اغلب موهای ناخواسته روی صورت، کمر یا سایر قسمت های بدن می تواند تأثیر منفی بر اعتماد به نفس فرد داشته باشد. روش ‌های سنتی حذف موهای زائد مانند بند انداختن، الکترولیز یا اپیلاسیون، دردناک و زمان ‌بر بوده و اثر آن موقتی است.

اصلاح یا شیو کردن نیز باعث تحریک پوست می شود و باید به طور سیستماتیک انجام شود. تنها جایگزین واقعی روش های از بین بردن موهای زائد، لیزر است. این یک درمان بی خطر است که اثر ماندگاری دارد.

دستگاه مدیواستار یا کندلا بهتر است؟

ضمن این که هم زنان و هم مردان می توانند از مزایای لیزر موهای زائد برخوردار شوند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

 

 

دستگاه مدیواستار مونولیت چگونه موهای زائد را از بین می برد؟

قیمت دستگاه مونولیت

انرژی متمرکز لیزر، مشکل مو را از ریشه حل می کند و آن را در نطفه از بین می برد. لیزر اسکلپیون مدیواستار مونولیت برای رفع موثر و بدون درد موهای زائد طراحی شده است.

هزینه لیزر با دستگاه مونولیت

می ‌توان از این دستگاه پیشرفته برای درمان‌ نواحی بزرگ‌ تر بدن مانند کمر، شانه ‌ها یا پاها یا برای برداشتن انتخابی مو از صورت، زیر بغل یا ناحیه بیکینی استفاده کرد. استفاده از پرتو لیزر به ریشه مو آسیب می رساند و از رشد مجدد مو جلوگیری می کند.

 

آیا لیزر با دستگاه لیزر مونولیت ۲۰۲۲ ایمن است؟

قیمت دستگاه مدیواستار

در حال حاضر لیزر دستگاه لیزر مدیواستار مونولیت ۲۰۲۱ و 2022 ایمن ترین لیزر در جهان به شمار می رود. عوامل متعددی بر ایمنی آن تأثیر می گذارد.

اول از همه، سیستم ABS سیستمی است که ایمنی کار و عدم سوختگی بیمار را تضمین می کند.

در مرحله دوم، یک سیستم خنک کننده سه گانه تقویت شده که ناحیه درمان را تا منفی 5 درجه سانتیگراد در طول لیزر خنک می کند.

عامل سوم، سیستم ارسال پرتو به پوست بیمار است. اثربخشی این دستگاه توسط آزمایش‌ های بالینی، از جمله در دانشگاه ینا (آلمان) و مرکز تحقیقات فناوری ‌های لیزر Asclepion تأیید شده است.

علاوه بر این، دستگاه لیزر مونولیت دارای گواهی پزشکی 93/42 / EEC Annex II معتبر تا تاریخ 02.12.2020 است که کار ایمن و موثر را تضمین می کند.

 

آیا لیزر با اسکلپیون مدیواستار مونولیت دردناک است؟

دستگاه اسکلپیون مدیواستار مونولیت

لیزر با این دستگاه نه تنها ایمن، بلکه بدون درد است. این توسط سه عاملی که قبلاً مورد بحث قرار گرفت تضمین می شود:

  • سیستم خنک کننده سه گانه تقویت شده، که به لطف یک کاوشگر انجماد ویژه جدا شده، پوست را تا -5 درجه سانتیگراد خنک می کند
  • تمرکز بر TAPER
  • برخورداری از دو طول موج

 

لیزر با اسکلپیون مدیواستار مونولیت چقدر طول می کشد؟

دستگاه لیزر مدیواستار مونولیت ۲۰۲۱

درمان کوتاه است، همه چیز به ناحیه درمان بستگی دارد، همچنین باید آمادگی برای این روش را در نظر گرفت. درمان می تواند از 5 تا حداکثر 60 دقیقه طول بکشد. به عنوان مثال: لیزر پشت لب حدود 5 دقیقه، زیر بغل 10 دقیقه، بیکینی 20 دقیقه، پاها 60 دقیقه، کمر آقایان 30 دقیقه طول می کشد.

 

به چند جلسه لیزر نیاز دارم؟

دستگاه لیزر مونولیت ۲۰۲۲

با توجه به عدم کنترل فازهای رشد مو، فرض بر این است که برای حذف دائمی موهای زائد بین 6 تا 8 جلسه درمان نیاز است و اگر موهای زائد پرتر باشد می تواند تا 10 جلسه نیز مورد نیاز باشد.

تعداد درمان ها به نوع دستگاه و مرحله رشد مو نیز بستگی دارد. با توجه به فرآیندهای هورمونی که می تواند روی موها تاثیر بگذارد، پس از پایان جلسات لیزر توصیه می شود در صورت نیاز، پس از آن، درمان را سالی یکبار تکرار کنید. در مورد خانم هایی که از هیرسوتیسم (پرمویی یا مردمویی) بیش از حد هورمون مردانه (آندروژن) رنج می برند، معمولاً بعد از جلسات لیزر دوباره رشد موهای زائد را تجربه می کنند که بسته به نیازشان، درمان باید تکرار شود.

 

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر است؟

به طور معمول جلسات لیزر با فاصله 4 هفته تکرار می شود. بسته به سرعت رشد مو، با 6-8، و گاهی اوقات حتی 10-12 هفته فاصله نیز ممکن است باشد.

 

خطرات مرتبط و عوارض لیزر موهای زائد

لیزر مونولیت نی نی سایت

هیچ کس نمی خواهد با موهایی که در جایی که شما نمی خواهید ظاهر می شوند کنار بیاید. این می تواند هر موی زائدی باشد، از موهای تیره چانه گرفته تا موی دور نوک سینه در زنان (و در برخی از مردان). اگر نمی خواهید بقیه عمر خود را صرف اصلاح، نگرانی و اصلاح مجدد کنید، لیزر موهای زائد ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد.

بسیاری از مردم نمی دانند لیزر موهای زائد چگونه کار می کند، و این منجر به گمانه زنی های زیادی در مورد خطرات مرتبط با آن می شود.

لیزر موهای زائد یک جادو نیست، بلکه علم استفاده از پرتوهای متمرکز نور برای از بین بردن فولیکول های مو است. این می تواند مناطق بسیار خاصی را هدف قرار دهد و منجر به حذف دائمی موهای زائد در مناطقی شود که نیازی به آن نیست. یک ناحیه کوچکتر مانند بالای لب شما ممکن است فقط چند دقیقه طول بکشد، در حالی که مناطق بزرگتر مانند پاهای تان ممکن است یک ساعت یا بیشتر طول بکشد. معمولا بین 5 تا 7 جلسه برای از بین بردن کامل این ناحیه از موها طول می کشد، اما بسیاری از مشتریان معتقدند که ارزش وقت گذاشتن را دارد.

درست مانند هر عمل زیبایی دیگر، خطرات خاصی در خصوص لیزر موهای زائد نیز وجود دارد. در حالی که ثابت شده است که لیزر موهای زائد باعث سرطان نمی شود، اما می تواند باعث ایجاد شرایط خفیف تری مانند موارد زیر شود:

  • تحریک پوست
  • کبره بستن پوست
  • تغییر رنگ موقت

این عوارض نادر و موقتی هستند.

نور پر انرژی مانند اشعه ماوراء بنفش (UV) و اشعه ایکس پرتوهای یونیزان هستند. این نور مسئول آسیب رساندن به سلول ها و منجر به سرطان است. در حالی که لیزر موهای زائد از نور کم انرژی و غیر یونیزان استفاده می کند. به همین دلیل است که تاکید داریم لیزر موهای زائد به عنوان یک روش زیبایی ایمن است که باعث سرطان نمی شود. بسیار مهم است که بدانید هر درمانی که شامل لیزر است باید توسط یک متخصص انجام شود. هرگز هیچ یک از این روش ها را در خانه یا مکانی مانند سالن های زیبایی انجام ندهید.


بهترین مرکز لیزر دارای دستگاه اسکلپیون مدیواستار مونولیت در تهران

لیزر روش دائمی است؟
بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

مرکز زیبایی برکه با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی مجرب و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد و دستگاه ها، افتخار دارد علیرغم درمان لیزر موهای زائد ، کلیه خدمات زیبایی، پوست و مو را به شما عزیزان ارائه کند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره، اطلاع از قیمت ها و همچنین اخذ نوبت از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.


شاد و تندرست باشید.

پژوهش و ترجمه: مینو زرفش

منبع: clarinsbeautyspa

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.