تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

7 قدرت خارق العاده در پای خانم ها با لیزر موهای زائد در مرکز لیزر شریعتی

7 قدرت خارق العاده در پای خانم ها و مرکز لیزر شریعتی

30

مرکز لیزر شریعتی-لیزر موهای زائد خانم ها

legs laser hair removal of Scarlet Joe Hanson - 7 قدرت خارق العاده در پای خانم ها با لیزر موهای زائد در مرکز لیزر شریعتی

مرکز لیزر شریعتی-لیزر موهای زائد خانم ها

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

 

سلام و به کافه ما و جمع دوستانه و زنانه مون خوش اومدین. ما اینجا تبلیغ خاصی نمی کنیم چون خداییش خودمونم از اینهمه تبلیغات پر سر صدای تلویزیون و ماهواره خسته شدیم و به سختی اعتماد می کنیم. اگه جایی رو معرفی کنیم فقط برای اینه که دوستان خواننده خودشون ازمون راهنمایی می خوان. بیشتر دوست داریم از دغدغه های شما بشنویم و دردل کنیم.

موضوع اول:  آیا لیزر موی زائد خانم ها فقط به افزایش جذابیت جنسی و حس زیبایی اونها منجر میشه یا چیزی فراتر از اونه؟

موضوع دوم: پایان دادن به دغدغه های شما درباره موارد زیر:

انتخاب بهترین مرکز لیزر، انتخاب دستگاه لیزر خوب، عوارض لیزر بد، اینکه چه دستگاه هایی واقعا برا پوست ضرر دارن، مراقبت ها، تعداد جلسات، نوع پوست و مو، اینکه چه دستگاه لیزری برای پوست سفید یا پوست سبزه، تیره و گندمی و موهای نازک و کرکی و اینا بهتر جواب میده و خلاصه کلی دغدغه دیگه.
از همراهیتون حس خوبی میگیرم و سوالی داشتین تو بخش نظرات بپرسین فوری جواب میدیم؛ یا با تماس تلفنی ازمون بپرسین. جوابای ما رایگانه.

فریب مردان با لیزر موهای زائد پا، بیکینی

نکته اول لیزر موهای زائد پای خانم ها: فریب با جذابیت جنسی

فیلم2005 derailed نمایش تمام عیار قدرت پاهای زنانه در تخریب یا ساختن زندگی مردان متاهل هست و سال 2005 ساخته شده. معنی لغویش میشه از خط خارج شده. داستانش اینه که یه خانومی پاهای فوق العاده زیبایی با پوست صاف و بدون لک داره و دامن بالا زانو می پوشه. این خانوم توی مترو طوری میشینه که پاهاش جلب توجه کنن؛ اون مردا رو با پاهاش فریب میده و یه همدست مرد داره که از این مردای فریب خورده اخاذی می کنه. به عبارتی، تا قربانی به خودش بیاد میبینه زندگیشو باخته. مرد قربانی یه زن بسیار زیبا داره و آخر سر متوجه میشه پوست پاها و بدن خانوم خودش خیلی زیباست و تلاش می کنه زندگی زناشویی خودش رو حفظ کنه و موفق میشه.

خب، چرا داستان این فیلمو نوشتم؟ برای اینکه باب صحبت درباره قدرت پاهای زنانه رو باز کنم، قدرتی که این دوره زمونه بیش از هر چیزی با لیزر موهای زائد پا و بیکینی به دست میاد.

نظرات درباره لیزر موهای زائد پا

نکته دوم لیزر موهای زائد پای خانم ها: چیزی فراتر از جذابیت جنسی

خیلی دوست داشتم بدونم اصلا چرا و واقعا چرا خانومای ایرانی دوست دارن لیزر موهای زائد پا و زیر بغل و بیکینی کنن؟ آیا فقط جنبه زیبایی داره؟ آیا می خوایم تو عروسی و تولد و مهمونی عرض اندام کنیم و بگیم ما خوشگلیم؟ قصدمون اینه شوهره رو فریب بدیم که باهامون بمونه؟

آیا می خوایم حس خوب بگیریم؟ اگه این طوریه پس باید از نگاه کردن به پوست مادربزرگای پیرمون یه حس بد بگیریم!
البته من هیچوقت این طوری نبودم، یعنی هر چی بیشتر به پوست پاهای مادربزرگم که واریس گرفته نگاه کنم مهربونتر میشم و دوس دارم بیشتر ازش مراقبت کنم.

پس چیه که ما رو به میدون جاذبه ی لیزر موهای زائد می کشونه؟ فکر نمیکنم همه چیز به جاذبه جنسی و جلب توجه مردها ختم شه. حتما چیزی فراتر از اونه. دوست دارین نظر بذارین و بگین قبل و بعد لیزر چه حسی داشتین و چقدر زندگیتون در جهت مثبت عوض شده؟ خوشحال میشیم نظرات شما رو بشنویم.

لینک مرکز لیزر شریعتی

اسکارلت جو هانسون و همسرش

scalet joe hanson with husband 300x243 - 7 قدرت خارق العاده در پای خانم ها با لیزر موهای زائد در مرکز لیزر شریعتی

نکته سوم لیزر موهای زائد پای خانم ها: درآمدزایی در کنار جذابیت جنسی

زن های زیادی در این دنیا هستن که به کمک لیزر موهای زائد پاها به جذابیت جنسی شون اضافه کرده و کسب درآمد می کنن: مثل مدل های ویکتوریا سکرت، خواننده هایی مثل جنیفر لوپز یا هنرپیشه های هالیوودی مثل اسکارلت جوهانسون.

واقعا لیزر موهای زائد پا برای  صرفه جویی در وقت خانم های هنرپیشه هالیوودی خیلی خیلی اهمیت داره. فیلم هایی که اسکارلت جو هانسون بازیگر هالیوودی در اونها بازی کرده خیلی پرفروشن. یکی از دلایل اصلیش همین حرکات جنسی پاها در فیلم های اکشن و غیر اکشن هست. فیلم سازها می دونن مردها به پاهای زنان علاقه دارن و این دسته از زنان مجبورن پاهاشونو از قبل لیزر کنن چون وقتی برای شیو کردن ندارن.

لیزر موهای زائد بیکینی-تکنولوژی کنترل ذهن

نکته چهارم لیزر موهای زائد بیکینی: کنترل ذهن

تکنولوژی کنترل ذهن با همه چیزای زندگی سرو کار داره؛ یکیشم لیزر موهای زائد پوست خانم ها در رابطه با آقایان هست. لیزر موهای زائد با یه دستگاه خوب، در مقایسه با انواع روش های سنتی، بدن ما رو زیباتر میکنه و این یه واقعیته.
زن ها چه اهل هالیوود باشن و چه اهل یک خانه ساده کم زرق و برق با مردی کم درآمد، نیاز دارن که موهای زائد پوستشونو لیزر کنن. دلیلش خیلی ساده است: کنترل ذهن طرف مقابل یا همان بیننده ی خیره به پوست پاها و بیکینی.

وقتی دنیای پر زرق و برق هالیوود و بالیوود با تکنولوژی کنترل ذهن پیشرفت کرده، چرا خانوم ها یاد نگیرن و ذهن مرداشون رو کنترل نکنن؟ اگه نمایش زنده زیبایی پوست پاها و بدن زنان هالیوودی در لباس های لاکچری روی فرش قرمز نبود، ثروت صاحبان هالیوود هم بیشتر از گذشته نبود.

لیزر موهای زائد فقط جذابیت جنسی نیست؛ بلکه، یکی از بهترین روش ها برای کنترل ذهن مرد و نجات زندگی مشترک هست.

زبان بدن و لیزر موهای زائد پا و بیکینی

نکته پنجم: تقویت زبان بدن و حفظ رابطه زناشویی با لیزر موهای زائد

شاید اگه خیلی از زوج های ایرانی زبان بدنشون رو تقویت می کردن از هم طلاق نمی گرفتن. اول زبان بدن رو بگیم و بعد ربطش به لیزر موی زائد بدن:

زبان بدن یا body language یعنی احساسات یا حالت هایی که دست ها و پاها و اعضاء بدنمون به خودشون می گیرن. بدن ما با این حالت ها یه سری پیام ها رو به ذهن بیننده القا می کنه: مثل حالات قرارگیری پاهای برهنه انعطاف پذیر مدلها در پوزیشن های مختلف در تبلیغات. فروش فوق العاده ی شرکت های معروف اغلب به خاطر نمایش زبان بدن خانم های زیباست.

لیزر موهای زائد به خانومها کمک می کنه تا زبان بدنشون رو تقویت کنن. به عبارتی، بدنشون رو بهتر و زیباتر نمایش بدن و ارتباط جنسی قویتری با شریک زندگی داشته باشن.

افزایش اعتماد به نفس زنان در مرکز لیزر شریعتی

نکته ششم: اعتماد به نفس هیلاری کلینتون و لیزر و زیبایی

توی جامعه ی مردسالار ایران، مهمترین چیزی که زن ها بهش نیاز دارن اعتماد به نفس هست. اعتماد به نفس همه جوره داریم: شغلی، اجتماعی، فرهنگی، هویتی، جنسی و زناشویی و غیره.

دلیل اصلی من برای لیزر موهای زائد افزایش اعتماد به نفس درونی م هست. خیلی کاری به نگاه دیگران ندارم چون باورم اینه که وقتی از درون اعتماد به نفس داشته باشی، بیرون هم خود به خود درست میشه. دلیل شما چیه؟

با لیزر موهای زائد بدن، دیگه نیازی به حسرت خوردن و حسادت به پوست صاف خانم های دیگه ندارین. وقتی خود آدم چیزی رو به چنگ بیاره، انرژی میگیره و حسش از خودش مثبت تر میشه. برای همینه که زن های قدرتمندی مثل هیلاری کلینتون دست از سر لیزر موهای زائد و جراحی زیبایی نمی کشن! همیشه اعتماد به نفسشون بالاست و حرف خودشون رو به کرسی می نشونن!

افزایش قدرت ذهن در مرکز لیزر شریعتی

نکته هفتم: افزایش قدرت زنانه و قدرت ذهن با لیزر موی زائد

در آخرین نقطه بحثمون، زن ها از جان لیزر موهای زائد چه می خواهند؟

یه داستان خیلی قدیمی جالب داریم: مرد جوان و خوش هیکلی داشت دور و بر یه قلمرو پادشاهی غریب پرسه می زد که توی تله افتاد و دستگیر شد. شاهزاده خانم جوان اونو دید و به پدرش پیشنهاد کرد: این مرد اگه جواب سوال منو بده نکشیمش. اون می تونه بره شهر خودش و بهش تا آخر ماه فرصت میدیم جواب معما رو پیدا کنه. اگه به موقع با جواب درست نیاد کشته میشه. سوال این بود:

بیشترین و بهترین چیزی که زن ها واقعا در این دنیا می خوان چیه؟

آرتور برگشت و از هر کی که تونست این سوال رو پرسید:  از روسپی های شهر، از شاهزاده خانم ها، از کشیش ها، از ریش سفیدها، و غیره.

یکی گفت از دواج با مردای پولدار برا اینکه مردا پولشون بدن و حمایتشون کنن

یکی گفت رابطه جنسی با جنس مخالف

یکی دیگه گفت تجربه حس مادری و الی آخر.

خلاصه، جواب دقیقی که راضیش کنه بهش ندادن و گفتن بره پیش یه زن جادوگر پیر وحشتناک. بعد از کلی دردسر کشیدن جادوگره جوابش رو داد

چیزی که زن ها می خوان “قدرت” و تسلط کامل روی زندگی خودشون هست، یعنی، دوست ندارن آقا بالا سر داشته باشن و مردا براشون ادعای برتری کنن

زن ها ذاتا دوست دارن همیشه قدرتمند باشن و قدرت رو به شیوه های مختلف و ممکن به دست بیارن.

فکر می کنم مهمترین فایده لیزر موهای زائد برای خانم ها افزایش قدرته، اونم در همه ی سطوح زندگی: در اجتماع برای عرض اندام، در زندگی مشترک برای اینکه به شریک جنسی بفمونه که با زیباییش قدرتی فراتر از مرد داره و می تونه خودش رو بیان کنه و غیره.


شروع موضوع دوم در ذیل : مهمترین نکات خلاصه وار قبل از لیزر موهای زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد شریعتی در تهران

شاید شما هم دنبال مرکز لیزر خوب با قیمتای مناسب می گردین و شاید راهنمایی ما کمک کننده باشه.

با لیزر موهای زائد پاها و بیکینی در مرکز لیزر شریعتی، زیبایی تان را کامل تر کنید و هر وقت شریک زندگی تون اعتماد به نفستون رو پایین آورد فوری زیبایی تون رو به رخش بکشید!!!

حالا چرا مرکز لیزر شریعتی رو پیشنهاد دادم؟ دلیل منطقی داره و به نفعتونه: چون هم پول خیلی کمتری میدین و هم بهترین نتیجه لیزر بدون کوچکترین عوارض و با بهترین دستگاه لیزر موهای زائد نصیبتون میشه، اونم با نصف تعداد جلسات در مقایسه با دستگاه های دیگه. تخفیف واقعی بدون کلک و دوزک هم دارن.  تبلیغ نمی کنیم این یه واقعیته.

لینک مرکز لیزر شریعتی

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد پا و بیکینی

موضوع دوم: همه اطلاعاتی که شما قبل از لیزر موهای زائد نیاز دارین اینجاست:

دلتون می خواد قدرتمند باشین و مردتون نتونه بره سراغ یکی دیگه؟ اینهمه حرف زدیم خودمم خسته شدم. یه فیلم درباره بهترین دستگاه لیزر جادویی دنیا رو تماشا کنیم؟

در حال حاضر، بهترین دستگاه لیزر موهای زائد دنیا مدیواستار هست که محصول مشترک کمپانی های زایس و مدیواستار در آلمان هست.
دوستان گل گلی، حتما می دونین که طبق قوانین بین المللی کشورایی مثل آلمان و ژاپن چون در جنگ جهانی دوم شکست خوردن حق اسلحه سازی نداشتن. اونام برای جبران به تولید وساخت انواع صنایع و تجهیزات از جمله تجهیزات پزشکی وزیبایی روی آوردن. علم آلمانی ها از نظر ساخت تجهیزات لیزر و زیبایی خیلی بالاست و باکیفیت ترین دستگاه ها رو تا الان ساختن. رابطه ایران با آلمان هم که خوب بوده و ایرانی ها هم استاد واردات تجهیزات پزشکی و زیبایی و لیزر هستن.
بنابراین، دستگاه لیزر مدیواستار ساخت آلمان صد در صد مطمئن هست. البته خیلی کم می تونین توی کلینیک های لیزر پیداش کنین چون هر کسی توان خرید و نگهداری این دستگاه لیزر عالی رو نداره! تا دلتون بخواد انواع لیزرهای نسبتا اوکیِ پلاتینیوم، کندلا، آپوجی و غیره توی بازار ایران موجوده؛ ولی هیچ کدوم به گرد پای مدیواستار نمیرسن. چرا؟ برای دلایل، مطلب رو دنبال کنین.

لینک بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بیکینی و پاها

دو دروغ گنده در لیزر موهای زائد

آیا موهاتون ضخیمه یا کرکی؟ رنگدونه داره یا نداره؟ چه رنگی هست؟
پوستتون چه رنگیه؟ سفید روشن؟ گندمی؟ تیره؟ سبزه؟
این حرفم راسته: هیچ فرقی نمی کنه که چه نوع پوست و مویی دارین. مدیو استار برای همه خوب جواب داده.
فقط یه دروغ رو نگیم و اگه جایی این شعارو دادن اعتماد نکنیم : “لیزر موهای زائد دایمی ست! ”
راستش اینه که: هیچ دستگاه لیزری موی زائد رو کامل از بین نمی بره ولی مدیواستار تا حد نزدیک به نامرئی شدن موی زائد پیش میره و در صورت رعایت مراقبت قبل و بعد از لیزر، برگشت پذیری موی زائد نداره. این خاصیتی هست که لیزرای دیگه ندارن.
دروغ دوم رو هم نگیم و باور نکنیم:
هر دستگاه لیزری موی کرکی بدون رنگدانه رو هم از بین می بره. راستش اینه که حتی بهترین لیزری چون مدیواستار هم موهای نازک و کرکی دارای رنگدانه در ریشه مو رو از بین می بره. به عبارتی، اگه با مدیواستار از بین نره با هیچ دستگاه دیگه ای قابل رفع نیست.
هشدار: با شبه لیزرای نامرغوبی مثل “آی پی ال” یا “اس اچ آر” لیزر نکنین. بعد از یه مدت، رشد موهای زائدتون دو برابر میشه! و اینکه لیزر موهای زائد شوخی بردار نیست. حتما در نظر بگیرین که آیا کاندید مناسبی برای لیزر هستین یا نه.

لینک: لیزر برای چه کسانی ضرر دارد؟ لیزر بیکینی

ویژگی های برتر دستگاه لیزر مدیواستار اسکلپیون

اسکلپیون مزایایی دارد که هیچ دستگاه لیزر دیگری نداره:

♦ اصلا درد و عوارض نداره فقط پوستای خیلی خیلی حساس یه کوچولو درد زودهنگام و قابل تحمل حس می کنن. می تونیم بگیم برای نود درصد افراد بدون درد ه یا خیلی کمه در حد ناچیز.

نکته: برای نتیجه گیری خوب، حتما مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد رو رعایت کنین. برای پیشگیری از عوارض لیزر، اینکه کاندید مناسبی برای لیزر باشین خیلی در نتیجه لیزر اهمیت داره.

♦ به جای الکل از سلفون یکبار مصرف روی پوست و سر هندپیس استفاده میشه که امکان انتقال بیماری یا میکروب اینا رو به صفر می رسونه و خیلی بهداشتی تر از دستگاهای دیگه هست

♦ اثربخشی عالی داره چون سریع و پرقدرت موی زائد رو می سوزونه و در عین حال هیچ آسیبی به پوست نمی زنه. تنها لیزری که همزمان با سوزوندن ریشه مو، عروق تغذیه رسان فولیکول های مو رو غیرفعال می کنه. در نتیجه، اثربخشی اسکلپیون دو تا سه برابر تمامی لیزرهای الکس و دایود دیگه، از جمله کندلا و آپوجی هست.

♦ از لحاظ تعداد جلسات چون کمتره پول و وقت کمتری صرف می کنین

♦برا همه نوع پوست و مو (گندمی، سبزه، تیره، و حتی موهای کرکی و نازک) جواب میده. فراموش نکنین اگه موهای زائدتون فاقد رنگدانه باشن ممکنه قابل رفع نباشن. اگه با این دستگاه به هدف نرسین با هیچ دستگاه دیگه ای نیمشه چون با بقیه دستگاها امکان برگشت پذیری و رشد مضاعفشون هست.”

♦ اسکلپیون با داشتن طول موج های مختلف برای درمان سریع جوش وآکنه و ضایعات رگی-عروقی بسیار موثر و موفق عمل کرده.

بهترین کلینیک لیزر در قلهک-بهترین مرکز لیزر بیکینی در تهران

من خودم از اینکه بعضیا با تبلیغات الکی به شعور مخاطب توهین می کنن ناراحتم. می دونم که شما دوست عزیز بسیار هوشمند و فهیم هستین چون اول اطلاعات لیزر رو جمع می کنین و بعد اقدام می کنین. حتما خودتون می تونین فرق بد رو از خوب تشخیص بدین. فقط اگه دوست دارین یه مرکز لیزر خوب معرفی کنم میگم مرکز لیزر شریعتی خوبه. روراست هستن، تخفیف لیزرشون اصلا بر اساس شات نیست و شات نامحدوده. کیفیت کار لیزرشون ده برابر خیلی از مرکز لیزرای دیگه بالاتره و در عین حال قیمتشون خیلی پایین تره.

برای جواب به سوالات اورژانسی، می تونین با مرکز لیزر شریعتی (لینک عنوان بالا) تماس بگیرین. قیمت های لیزر موهای زائد برای کل اعضاء بدن به روز رسانی شدن. قیمت ها در پکج های مختلف و برای خانم ها و آقایان درج شده. این مرکز لیزر از هیچی طفره نمیره و روراست هستن.

تماس با مرکز لیزر شریعتی

در پناه خداوند شاد و سلامت باشین.

مرسی وقت گذاشتین و با ما بودین.


بیشتر بدانید:

برای تماشای انواع ویدئوهای جالب سلامت، مو، لیزر جوانسازی و پاکسازی پوست سایت تلفیزیون رو پیشنهاد می کنیم.

منبع

نظرات بسته شده است.

error: Content is protected !!