ورود خانمها ممنوع! آنچه آقایان باید درباره لیزر موهای زائد مردان بدانند

لیزر موهای زائد مردان

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان
لیزر موهای زائد مردان

بهترین راه برای تمیز کردن و اصلاح موهای بدن مردها چیست؟ مطمئناً، شما می توانید بارها و بارها موهای زائد خود را اصلاح، کوتاه و وکس کنید. اما آیا تا به حال به لیزر موهای زائد مردان فکر کرده اید؟

ما با برخی از معتبرترین متخصصان مشورت کردیم تا به هر سؤالی که تاکنون در مورد رفع موهای ناخواسته یا از بین بردن موهای پشت کمر خود داشته اید، پاسخ دهیم. و در آخر بهترین کلینیک لیزر موهای زائد مردان را به شما معرفی می کنیم.

 

لیزر موهای زائد مردان چیست و چگونه عمل می کند؟

موهای زائد آقایان
لیزر موهای زائد مردان

متخصص پوست مجموعه تهران اسکین در این مورد توضیح می دهد که لیزر موهای زائد روشی است که در آن پرتوی خاصی از نور، از اپیدرم عبور می کند و فولیکول را مورد هدف قرار می دهد و چرخه تولید مثل مو را بدون آسیب رساندن به پوست غیرفعال می سازد. با از بین رفتن فولیکول، ساقه مو ضعیف و شل می شود، و سرانجام به واسطه دوره های از پیش تعیین شده درمان، آن فولیکول می میرد و دیگر هیچ مویی رشد نمی کند.

علاوه بر این، نور لیزر توسط رنگدانه موجود در موهای شما جذب می شود. طبق اعلام کلینیک مایو، نور به گرما تبدیل می شود و رشد مو در آینده را به تأخیر می اندازد.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021 22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

 

 

لیزر موهای زائد مردان: چگونه لیزر موهای زائد می تواند به ورزشکاران کمک کند؟

لیزر بدن ورزشکاران
لیزر موهای زائد مردها

اپراتور لیزر ما در اینباره می گوید: “من به دفعات با بدنسازانی که هیچ مویی روی بدن خود نمی خواهند، برخورد داشته ام. زیرا نداشتن موی زائد موجب تقویت توده عضلانی آنها می شود.”

تخفیف لیزر موهای زائد آقایان

“بسیاری از دوچرخه سواران را سراغ دارم که پا و بخش تحتانی بدن خود را نیز لیزر می کنند، و تعدادشان بسیار زیاد است. چرا که ترکیب موهای زائد بدن با لباس های تنگ دوچرخه سواری، تعریق بدن و یک مسافت طولانی رکاب زدن منجر به عرق سوز شدن و التهاب بیشتر می شود. همچنین احتمال درد کمتر می شود، زیرا دیگر موها به لباس گیر نمی کنند. شناگران زیادی نیز به مرکز لیزر موهای زائد مراجعه می کنند. اگر آنها به خاطر داشتن موهای زائد کمتر بتوانند یک دهم ثانیه برای خود ذخیره کنند و رکورد بشکنند، پس قطعا لیزر موهای زائد برای شان موثر بوده است.”

علاوه بر این، لیزر موهای زائد مردان باعث می شود که ورزشکاران در زمان استحمام خود صرفه جویی کنند. دیگر نیازی به شیو کردن و آماده کردن بدن شان قبل از مسابقه یا رقابت نیست و هرگونه خطر بریدگی و انتقال عفونت و آلودگی های احتمالی در اتاق رختکن یا استخر به صفر می رسد.

برای اطلاع از قیمت لیزر موهای بدن آقایان لطفا کلیک کنید.

 

چرا مردان ​​لیزر موهای زائد را انتخاب می کنند؟

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد مردان
  1. موهای زائد بدن / زیبایی شناسی

لیزر موهای زائد مردن برای افرادی که از موهای زائد کمر، قفسه سینه، شکم یا کل بدن، خسته شده اند، گزینه بسیار مناسبی است. اجازه دهید همین جا این تصور غلط را از ذهن شما بزداییم: لیزر موهای زائد، بدن شما را به بی مویی یک مدل فیتنس مبدل نمی سازد، مگر این که خودتان این را بخواهید.

بسیاری از مردان تنها موهای قفسه سینه خود را درمان لیزر موهای زائد می کنند، نه به این خاطر که قصد داشته باشند از شر کل موهای شان خلاص شوند؛ بلکه بدان علت که دوست دارند موهای قفسه سینه شان ضخامت و زمختی سابق را نداشته باشد.

در بین اکثر قریب به اتفاق مردان، درمان لیزر موهای زائد جهت از بین بردن موهای پشت کمر و قفسه سینه محبوبیت دارد. این درمان ها به آقایان کمک می کند، اعتماد به نفس بیشتری نسبت به بدن خود داشته باشند.

  1. بهداشت

یک تصور اشتباه دیگر این است: داشتن موهای زائد بدن به معنای عدم نظیف و پاکیزه بودن شما نیست. این تنها یک جمله آرام کننده است که آقایان برای دلداری هم به یکدیگر می گویند تا از زیر بار از بین بردن موهای زائد خود شانه خالی کنند! اگر این چنین است، پس چرا خارش و ناراحتی نواحی دارای موی زائد، مانند زیر بغل یا کشاله ران در فصل تابستان بیشتر و آزرده تر می گردد؟!

بله، لیزر موهای زائد به دلیل رعایت بهداشت فردی در بین مردان رایج شده است. امروزه در کشورهای پیشرفته، حدود 40% مشتریان مراکز لیزر موهای زائد را مردان تشکیل می دهند.

  1. اصلاح آسان تر صورت و درمان رشد موهای زیر پوستی

سومین ناحیه ای که در لیزر موهای زائد مردها بسیار محبوب است، لیزر خط ریش و صورت است. بسیاری از آقایان ترجیح می دهند موهای کمتری روی صورت برای شیو کردن داشته باشند، به خصوص در مواردی که موهای زیر پوستی روی صورت و گردن شان می روید. به گفته متخصص پوست مرکز زیبایی برکه، لیزر موهای زائد مردان تنها روش درمان موثر سودوفولیکولیت باربا (یا برجستگی های ناشی از اصلاح) به شمار می رود. در این وضعیت، دسته ای از برآمدگی های ملتهب، قرمز یا تیره در اثر اصلاح های مکرر دور فولیکول های مو ایجاد می شوند. این برآمدگی ها اساسا موهای در حال رشدی هستند که در جهات مختلف رویش داشته اند و می توانند از خود اسکار بر جای بگذارند. لیزر موهای زائد صورت به قدری موثر است که حتی پس از 2 جلسه، رشد موهای زیر پوستی متوقف خواهد شد و پوست به وضعیت سابق خود باز می گردد.

لیزر موهای زائد همچنین در افراد مبتلا به فولیکولیت (التهاب فولیکول های مو به دنبال جوش های سر سفید و کوچک) نیز بسیار مفید است. این روش درمانی همچنین برای افرادی که تحمل اصلاح های مکرر و وکس را ندارند نیز گزینه ایده آلی به شمار می رود.

فیلم لیزر خط ریش را در زیر مشاهده کنید:

  1. کچلی یا رویش بد مو

بر اساس آمار، 5% مشتریان مرد مراکز لیزر موهای زائد به منظور لیزر موهای سر خود مراجعه می کنند. ممکن است این موضوع از نظرتان عجیب به نظر برسد، اما واقعیت دارد و این آقایان به دلیل کچلی پراکنده یا رویش بد خط مو دست به این اقدام می زنند.

 

آیا لیزر موهای زائد مردان دردناک است؟

از بین بردن ریش صورت مردان
لیزر خط ریش مردان

با ظهور دستگاه های لیزر موهای زائد جدید و مدرن، دیگر متحمل درد نخواهید شد. البته این موضوع به آستانه تحمل درد شما نیز بستگی دارد، اما در بسیاری از قسمت های بدن، لیزر حسی مانند کشیده شدن یک کش پول روی پوست را ایجاد می کند. دستگاه های لیزر از قبیل الکس، دایود و اندیاگ جزء کم درد ترین دستگاه ها محسوب می شوند، اما نسل جدیدتری از لیزر، به نام “اسلکپیون مدیواستار” پا به عرضه تکنولوژی روز دنیا گذاشته که درد را به حداقل خود می رساند و در برخی موارد تقریبا بدون درد است. خبر خوب این که مرکز لیزر و زیبایی برکه افتخار دارد کلیه خدمات لیزر موهای زائد را با دستگاه مدرن اسلکپیون مدیواستار ارائه دهد.

فیلم لیزر موهای زائد بدن آقایان؛ لیزر مدیواستار اسکلپیون با تخفیف واقعی

با این حال، چنانچه باز هم احساس درد کردید، توصیه می شود از کرم بی حس کننده موضعی استفاده کنید که تحمل درد را تا 50% آسان تر می سازد. یکی دیگر از دستگاه های لیزر، پلاتینیوم است که آن هم تقریبا بدون درد محسوب می شود.

به طور کلی می توان گفت درد ناشی از لیزر موهای زائد حدود 40% کمتر از درد ناشی از اپیلاسیون است. و چه چیز می تواند از این بهتر باشد.

لازم به ذکر است که نور لیزر از اپیدرم عبور می کند، بنابراین نه تنها هیچ آسیبی به پوست وارد نمی سازد، بلکه در واقع تولید کلاژن را نیز تحریک می کند.

 

تعداد جلسه لیزر موهای زائد آقایان چقدر است؟

لیزر موهای زائد مردها
لیزر موهای زائد آقایان

به طور معمول، از بین بردن موهای زائد پشت کمر و قفسه سینه مردان به 6 تا 8 جلسه لیزر موهای زائد نیاز دارد که تقریبا در طی 2 ماه (6 تا 8 هفته) انجام می پذیرد. لازم به ذکر است که لیزر موهای زائد به معنای کاهش دائمی موهای زائد است، نه از بین بردن دائمی. زیرا آن چه که اتفاق می افتد این است که یک فولیکول تخریب می شود، اما ممکن است فولیکول دیگری خود را بازسازی کند.

به گفته متخصص پوست مرکز زیبایی برکه، مو در چرخه های مختلفی رشد پیدا می کند و موهای مرده پس از چند هفته خواهند ریخت. بنابراین زمانی که برای جلسه بعدی خود مراجعه می کنید، موهایی که در مرحله رشد قرار داشتند، در حال حاضر در فاز استراحت و یا در حال ریختن هستند. به طور کلی، چنانچه تمام قواعد را رعایت کنید و درمان های خود را در مدت زمان توصیه شده، انجام دهید، می توانید شاهد نتیجه 50 تا 85 درصدی در کاهش دائمی موهای زائد خود باشید.

 

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان

معایب لیزر ناحیه تناسلی
عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان

زنان، تنها کسانی نیستند که می توانند از طراوت و پاکیزگی حاصل از لیزر تناسلی بهره مند شوند. برخی از مردان نیز جهت حذف موهای زائد ناحیه تناسلی خود از لیزر استفاده می کنند و از اثربخشی طولانی مدت آن بهره می برند.

با این حال، برخی از افراد بر این باور هستند که لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی برای مردان خطرناک است و عوارض در پی دارد. لازم به ذکر است که این باور کاملا اشتباه است و آقایان نیز می توانند موهای زائد ناحیه تناسلی خود را توسط لیزر درمان و برطرف نمایند، بدون این که کوچک ترین مشکلی برای شان به وجود آید.

 

قبل از جلسه اول لیزر موهای زائد مردان و مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد مردان
جلسه اول لیزر موهای زائد

1- شیو کردن پیش از جلسه لیزر

آقایان باید توجه داشته باشند که پیش از دریافت لیزر باید موهای ناحیه تحت درمان را شیو کنند. در غیر این صورت، تکنسین لیزر یا متخصص پوست ناحیه را برای تان شیو خواهد کرد. بنابراین چنانچه این امر برای تان شرم آور است، حتما پیش از مراجعه، خودتان آن را رعایت کنید.

مادامی که پرتو لیزر از ساقه مو عبور می کند، انرژی بالایی جذب می شود. به همین دلیل باید از پیش موهای تان را کوتاه کرده باشید تا نور از آن ها به سادگی عبور کند و راه برای تخریب فولیکولی مهیا باشد.

2- اجتناب از قرار گیری در معرض نور خورشید

علت این که بسیاری از افراد در فصول سرد برای درمان لیزر موهای زائد خود مراجعه می کنند، این است که احتمالا در فصل تابستان قصد برنزه کردن دارند و قرارگیری در مقابل نور خورشید در سه هفته منتهی به جلسه لیزر و پس از آن می تواند موجب بروز عوارض جبران ناپذیری گردد. اما چرا و چگونه؟

این موضوع یک دلیل عمده دارد: زیرا لیزر بهترین اثربخشی را در پوست های روشن و موهای تیره دارد و چنانچه در معرض نور خورشید قرار گیرید، پوست دچار سوختگی می شود. این بدان معناست که حتی نمی توانید از محصولات اتو برنز نیز استفاده کنید.

3- دستگاه لیزر مناسب 

دستگاه های لیزری وجود دارند که برای پوست های روشن و برخی دیگر برای پوست های تیره مناسب هستند. ایده آل ترین کاندید برای انجام لیزر موهای زائد کسی است که پوست روشن و موی تیره ای داشته باشد. افراد دارای موی قرمز، بلوند، سفید یا خاکستری هیچ نتیجه ای از لیزر نمی گیرند و اصلا نباید مورد درمان لیزر قرار گیرند.

افراد دارای پوست روشن، جزء نوع 1، 2 و 3 دسته بندی می شوند که بهترین پاسخ را به درمان لیزر الکساندرایت می دهند. لیزر الکساندرایت دارای طول موجی کوتاه (755 نانومتر) است که جهت درمان پوست های روشن بسیار آسان و موثر می باشد.

افرادی که پوست تیره دارند در دسته 4، 5 و 6 دسته بندی می شوند که دسته 4 همرنگ پوست هندی ها و دسته های 5 و 6 مانند پوست دورگه های آمریکایی است.

تکنسین لیزر از طول موجی استفاده می کند که از اپیدرم عبور کند و پالس بلندی داشته باشد. چنین ویژگی هایی در دستگاه لیزر موهای زائد اندیاگ موجود است. این دستگاه تا طول موج 1064 نانومتر را پشتیبانی می کند و برای پوست های تیره بسیار امن و مناسب است.

4- درمان بسیار سریع

درمان لیزر موهای زائد مردان برای قفسه سینه بین 15 الی 20 دقیقه طول خواهد کشید. این در حالی است که لیزر ناحیه کمر در 30 دقیقه انجام می شود. تکنسین جهت حصول اطمینان از درمان شدن کل ناحیه، خطوطی را روی پوست تان می کشد، سپس از یک کرم بی حس کننده موضعی یا ژل آلوئه ورا جهت کاهش قرمزی و التهاب استفاده می کند. درمان لیزر را می توان مشابه با آفتاب سوختگی خفیف در نظر گرفت.

5- متوقف ساختن تمرینات ورزشی پس از درمان لیزر

مواردی نیز وجود دارند که باید بعد از جلسه درمان لیزر موهای زائد خود نیز رعایت کنید.

از آن جایی که پوست تان به طور موقت ملتهب شده است، لازم است پیش از ورزش کردن، به خوبی بهبود یابد. زیرا ورزش کردن موجب گرم شدن بیش از حد بدن می شود و این امر می تواند تورم و ناراحتی را افزایش دهد.

به یاد داشته باشید که پس از گذشت 48 ساعت از درمان لیزر می توانید مقابل نور خورشید قرار گیرید، به سونا بروید، در وان استحمام کنید و به تمرینات ورزشی بپردازید.

 

حین انتخاب مرکز لیزر موهای زائد آقایان چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

مرکز لیزر موهای زائد
بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

معتبر بودن و نوع دستگاه های مورد استفاده در مرکز لیزر، دو رکن اساسی به شمار می روند.

برخی از ارائه دهندگان از دستگاه هایی به نام IPL استفاده می کنند، اما این دستگاه ها پرتو نور را از اپیدرم عبور نمی دهند. بنابراین به شدت پوست را تحت تاثیر قرار می دهد اما هیچ نتیجه دائمی برای از بین بردن موهای زائد از آن ها حاصل نخواهد شد.

در خصوص مرکزی که قصد انجام لیزر در آن را دارید، با دقت بسیار تحقیق کنید. برخی از مراکز لیزر موهای زائد، به تبلیغ پکیج هایی می پردازند که هیچ فایده ای برای شما ندارد و تنها شما را متحمل هزینه زیاد می کنند. در ابتدا ممکن است شما تنها برای لیزر موهای زائد قفسه سینه مراجعه کرده باشید، اما آن ها با ارائه این پیشنهاد که “در صورت لیزر کمر، گردن و پا هزینه مقرون به صرفه تری را پرداخت می کنید” شما را در دام بیاندازند و در نهایت سود کلانی را متوجه جیب خود می سازند.

پس از اتمام یک دوره درمان کامل لیزر موهای زائد، لازم است به طور سالانه 1 تا 2 جلسه (بسته به تراکم موهای زائد) به مرکز لیزر مراجعه کنید. متاسفانه در برخی مراکز به این موضوع پرداخته نمی شود و مراجعه کننده از اهمیت این جلسات سالانه در ماندگاری مزایای لیزر کاملا بی خبر خواهد ماند.

مرکز لیزر ویژه آقایان با قیمت های عجیب و باور نکردنی | مرکز لیزر و زیبایی برکه

کلام پایانی

لیزر موهای زائد مردان برای کاهش یا از بین بردن موهای پشت کمر، قفسه سینه، شکم، شانه ها و ناحیه تناسلی بسیار مناسب است. لیزر بهترین عملکرد را در پوست های روشن با موهای تیره دارد و برای افراد دارای موی بلوند یا سفید مناسب نمی باشد. بهترین و جدیدترین دستگاه لیزر در حال حاضر اسکپیون مدیواستار است که حداقل درد را دارد.

هر جلسه درمان لیزر تقریبا حدود 30 دقیقه طول می کشد و در مجموع به 8 جلسه درمان نیاز است.

اغلب مردان برای از بین بردن موهای زائد کمر، بالای بازو و قفسه سینه از لیزر استفاده می کنند و در بسیاری از موارد تنها تمایل دارند موهای زائدشان کم پشت و نازک شود؛ این چیزی است که به واسطه دستگاه های لیزر حاصل می گردد. در حقیقت، لیزر بهترین روش برای موهای زائد است که به جای از بین بردن کامل، موها را نازک تر می کند.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

مرکز برکه با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد و دستگاه ها، افتخار دارد کلیه خدمات زیبایی، پوست و مو، و لیزر را به شما عزیزان ارائه کند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و زیبا باشید…

لینک منبع

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا