تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

لیزر موهای زائد بدون درد در مرکز زنجان | بهترین مرکز لیزر در زنجان+فیلم

آیا لیزر موهای زائد واقعاً بدون درد است؟

0 303

لیزر موهای زائد بدون درد در زنجان | بهترین مرکز لیزر در زنجان+فیلم

images 300x156 - لیزر موهای زائد بدون درد در مرکز زنجان | بهترین مرکز لیزر در زنجان+فیلم
لیزر موهای زائد بدون درد در زنجان | بهترین مرکز لیزر در زنجان

حتماً تعجب می کنید که لیزر موهای زائد در مرکز لیزر زنجان که یکی از نمایندگی های مجموعه تهران اسکین است ، چطوری بدون درد انجام می شود؟

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

 

در مراکز لیزر تهران اسکین دیگر روزهای دردناک حذف موهای زائد با لیزر گذشته است! اکنون ، هر کسی می تواند بدون در نظر گرفتن جنسیت ، سن ، یا نوع پوست و مو و بدون درد کشیدن از لیزر موهای زائد استفاده کند.

روش های سنتی حذف موهای زائد مانند کندن موها یا اپیلاسیون بسیار وقت گیر و دردناک بوده و فقط نتایج موقت داشت.  خوشبختانه ، به لطف پیشرفت های فناوری لیزر ، در حال حاضر ، لیزر موهای زائد سریع ، ایمن و مؤثر است و برای رفع موهای زائد دائمی با تنها 5 تا 7 جلسه درمان کوتاه انجام م شود.

در کلینیک لیزر زنجان  ، لیزر موهای زائد راحت تر از همیشه است.  دیگر وقت آن است که تیغ ها را دور بریزید و برای داشتن یک پوست بی عیب و نقص و بدون مو آماده شوید!

 

لیزر موهای زائد بدون درد در کلینیک لیزر زنجان  

bann 300x200 - لیزر موهای زائد بدون درد در مرکز زنجان | بهترین مرکز لیزر در زنجان+فیلم
لیزر موهای زائد بدون درد در کلینیک لیزر زنجان

برای پاسخ به نحوه  لیزر موهای زائد بدون درد در کلینیک لیزر زنجان ، مهم است  بدانید که  پروسه لیزر موهای زائد چگونه است.

در پروسه لیزر موهای زائد ، از تکنولوژی نور برای خلاص شدن از شر موهای ناخواسته از هر قسمت از بدن از جمله زیر بغل ، پا ، خط بیکینی و موارد دیگر استفاده می شود.

لیزر یک پرتوی بسیار متمرکز از نور را با طول موج خاصی تولید می کند که ملانین موجود در داخل سلول های مو و مرکز رشد مو را هدف قرار می دهد.  ملانین ماده ای است که به موهای شما رنگ می بخشد.  فولیکول مو با جذب تکانه های لیزر ، از بین می رود ، در حالی که پوست اطراف آن کاملاً سالم می ماند.

 

آیا لیزر موهای زائد واقعاً بدون درد است؟

لیزر موهای زائد بدون درد در کلینیک لیزر و زیبایی زنجان انجام می شود.  اگر از لیزر به طور صحیح و توسط یک متخصص با تجربه استفاده شود ، مانند تکنسین های ما در مراکز لیزر تهران اسکین ،  درمان لیزر موهای زائد ایمن و کاملاً بدون درد است.

لیزر نور را با طول موج دقیق ، مناسب برای نوع خاص موهای شما می تاباند.  به این معنی که حتی بافت پوست اطراف آسیبی نخواهد دید.

 

آیا لیزر موهای زائد عوارض جانبی دارد؟

هرگونه عارضه جانبی مرتبط با این روش ناشی از آسیب احتمالی بافت پوست اطراف است. با این وجود ، همه این علائم جزئی هستند و طی چند روز پس از درمان ناپدید می شوند.

شایع ترین عوارض لیزر موهای زائد شامل تحریک پوست ، مانند قرمزی یا تورم است.  خوشبختانه ، می توان از کرم های بعد از درمان و یا کرم های بی حسی برای به حداقل رساندن این عوارض و اطمینان از عملکرد لیزر کاملاً بدون درد در مرکز لیزر زنجان استفاده کرد.

 

چرا باید یک کلینیک حرفه ای لیزر موهای زائد را انتخاب کنید

images 2 - لیزر موهای زائد بدون درد در مرکز زنجان | بهترین مرکز لیزر در زنجان+فیلم
چرا باید یک کلینیک حرفه ای لیزر موهای زائد را در زنجان انتخاب کنید

هنگام مراجعه به کلینیک لیزر موهای زائد بدون درد ، باید به دنبال یک تکنسین لیزر ماهر باشید که   در استفاده از لیزرهای مختلف تجربه کافی داشته باشد. از جمله دستگاه لیزر اسکلپیون که دارای سیستم خنک کننده و بدون درد است.

ما در این مرکز از لیزرهای دارای سیستم خنک کننده ای استفاده می کنیم که جلسات لیزر شما را ایمن و راحت می کند.  لیزرهای ما از آسیب ناشی از گرما به اپیدرم جلوگیری می کند و آسیب پوستی را به حداقل می رساند.

به طور کلی ، هنگامی که شما یک کلینیک حرفه ای برای رفع موهای زائد توسط  لیزر را انتخاب می کنید ، در واقع لیزر حذف موهای زائد بی خطر و بدون درد را انتخاب می کنید.

برای اطلاع از لیزر فول بادی این مقاله را بخوانید

مزایای لیزر موهای زائد | کلینیک لیزر زنجان

اسکلپیون - لیزر موهای زائد بدون درد در مرکز زنجان | بهترین مرکز لیزر در زنجان+فیلم
مزایای لیزر موهای زائد | کلینیک لیزر زنجان

هنگامی که به کلینیک معتبر لیزر موهای زائد برای رفع موهای زائد بدون درد در زنجان مراجعه می کنید ، می توانید مطمئن باشید که تجربه لیزر شما بی خطر و بی درد است.

مزایای دیگر این روش عبارت هستند از :

  • لیزر موهای زائد اثرگذار است. بزرگترین فایده لیزر موهای زائد این است که اثرگذار است. تنها با 5 تا 7 جلسه ، بیشتر مراجعین ما می توانند از بین رفتن موهای زائد خود را برای طولانی مدت تجربه کنند. در صورت رشد مجدد برخی موها ، با یک جلسه شارژ به راحتی قابل درمان می باشد.
  • صرفه جویی در هزینه ها. حتی اگر هزینه مقدماتی لیزر موهای زائد بیشتر از هزینه های مربوط به اصلاح و یا اپیلاسیون به نظر برسد ، لیزر موهای زائد در واقع باعث پس انداز طولانی مدت پول می شود.  فقط به این فکر کنید که چقدر باید برای خرید ریش تراش ، کرم های موبر و اپیلاسیون در تمام عمر خود هزینه کنید.  با لیزر موهای زائد ، موهای ناخواسته را خیلی زود فراموش خواهید کرد!
  • صرفه جویی در وقت. جلسات حذف موهای زائد با لیزر سریع و کارآمد است و هیچگونه نیازی به ریکاوری بعد از درمان وجود ندارد.  این بدان معنی است که می توانید بلافاصله فعالیت های روزمره خود را ادامه دهید. علاوه بر این ، تصور کنید که  دیگر مجبور نیستید مرتباً از ژیلت استفاده کنید و زمان زیادی را صرفه جویی می کنید.
  • می توانید بین جلسات اصلاح کنید. برخلاف اپیلاسیون ، وقتی شما لیزر موهای زائد را انتخاب می کنید ، لازم نیست موهای خود را بین جلسات بلند کنید. شما می توانید با تیغ به اصلاح مناطقی که تحت درمان هستند ادامه دهید و در واقع توصیه می شود قبل از جلسات لیزر موهای بدن خود را بتراشید.
  • موهای زیرپوستی دیگر وجود نخواهند داشت. اپیلاسیون منظم یا تراشیدن می تواند باعث فرو رفتن موها در پوست بشود که دردناک و آزار دهنده است. خوشبختانه ، لیزر موهای زائد در مراکز تهران اسکین در واقع باعث کاهش تعداد موهای زیر پوستی می شود. علاوه بر این ، لیزر درمانی یک روش عالی برای افرادی است که پوست حساس دارند و بعد از اصلاح یا اپیلاسیون ، پوست شان دچار التهاب می شود.

نکته : برای رفع موهای زائد با لیزر بدون درد و ایمن و مؤثر با ما تماس بگیرید

فن آوری های مدرن مورد استفاده برای لیزر موهای زائد ، باعث می شود موها برای مدت طولانی و بدون هیچ گونه دردی حذف شوند.  البته برای دستیابی به حداکثر مزایا ، باید یک مرکز معتبر با تجهیزات مناسب و تکنسین لیزر ماهر و با تجربه و آموزش دیده را انتخاب کنید.

در کلینیک لیزر و پوست زنجان ، همه تکنسین های لیزر ما متخصصان واقعی در این زمینه هستند و ما فقط از بهترین فناوری های پیشرفته لیزر استفاده می کنیم.  ما برای هر یک از مشتری های خود ارزش قائل هستیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا از راحتی آنها در طی فرایند لیزر موهای زائد اطمینان حاصل کنیم.

تکنسین های ما رفتاری دوستانه دارند ، مهربان هستند و خوشحال هستند که به هرگونه سؤال یا نگرانی که ممکن است درباره لیزر موهای زائد در این مرکز داشته باشید پاسخ بدهند.

ما معتقدیم که صداقت بهترین سیاست است ، و ما شما را در طی همه مراحل راهنمایی خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش و برای رزرو مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

کلینیک لیزر و زیبایی در زنجان با متخصصین مجرب و با سابقه آماده ارائه خدمات در زمینه لیزر موهای زائد با مدرن ترین دستگاه لیزر و درمان های زیبایی می باشد.  برای ارتباط با مراکز لیزر موهای زائد در زنجان اینجا کلیک کنید.

محقق و مترجم : مینو شفیعی  minoo shafie

وبسایت مرکز برکه : www.tehranskin.com

اینستاگرام مرکز برکه : berkelyzerr 

هزینه تزریق بوتاکس و ژل در مرکز برکه

رفع چین و چروک صورت با تزریق ژل و بوتاکس در مرکز برکه

 

منبع لینک منبع لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!