تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

چگونه مو های زائد پا را برای همیشه از بین ببریم | با لیزر پا

در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین ، اثربخش ترین ، کم هزینه ترین و دائمی ترین روش از بین بردن موهای پا برای همیشه آشنا کنیم: لیزر پا

0 12

همه ما دوست داریم پاهای مان حداقل برای چند روز صاف و براق باشد. اما پا بزرگ ترین قسمتی از بدن است که به اصلاح یا اپیلاسیون احتیاج دارد. و از آنجایی که پا بزرگ ترین قسمت بدن است ، از بین بردن موهای زائد آن امری وقت گیر و همچنین بیهوده است. چرا که مجددا پس از چند روز موهای جدید از زیر پوست سر بیرون می زنند. از اینرو در این مطلب قصد داریم شما را با اثربخش ترین روش از بین بردن موهای پا برای همیشه آشنا کنیم: لیزر پا

تخفیف ویژه زیبایی، مرکز زیبایی و لیزر شمال تهران، با جدیدترین نسل

لیزر (اسکلپیون، مدیواستار) ساخت کمپانی زایس آلمان

   22612171_021 ☎  021-22612108

☎ 09027610748  

 

 

از بین بردن موهای زائد پا با لیزر

AdobeStock 259937607 resized for Hero 300x200 - چگونه مو های زائد پا را برای همیشه از بین ببریم | با لیزر پا
بهترین روش از بین بردن موهای زائد پا نی نی سایت

در لیزر موهای زائد ، پالس های نور لیزر با فولیکول های مو درگیر شده و آن ها را از بین می برند. این روش از دهه 1990 مورد استفاده قرار گرفته است. لیزر موهای زائد ، یک روش دائمی نیست ، اما بسیار سریع و مقرون به صرفه است.

لیزر موهای زائد ، مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) قرار دارد و به عنوان یک روش درمانی دسته بندی می شود.

لیزر مو های زائد، یکی از پر طرفدار ترین روش های زیبایی در سرتاسر دنیا محسوب می شود. در این روش، پرتو های نور به داخل فولیکول های مو متمرکز می شوند. رنگ دانه موجود در فولیکول ها این نور را جذب می کنند و در نتیجه ، مو از بین می رود.

با این که لیزر موهای زائد پا در بین خانم ها بسیار رایج و محبوب است اما محبوبیت آن در آقایان ، به ویژه ورزشکاران نیز روز افزون شده است.

داشتن پا های ابریشمی به زحمت زیادی نیاز ندارد. با لیزر پا به راحتی می توانید تیغ های اصلاح تان را دور بریزید و وقت اپیلاسیون خود را لغو کنید. پس از چندین جلسه لیزر، از کاهش دائمی مو های زائد خود لذت خواهید برد، بدون اینکه وقت تان را تلف کرده باشید.

 

مزایای لیزر پا

Laser Hair Removal Background MOBILE 300x180 - چگونه مو های زائد پا را برای همیشه از بین ببریم | با لیزر پا
لیزر ساق پا نی نی سایت

تصور کنید بدون هیچ دغدغه و کار اضافی به حمام بروید و مدت زمان استحمام خود را به نصف زمان قبلی کاهش دهید. به این فکر کنید که چقدر عالی می شود اگر بتوانید هر نوع لباسی را که دوست دارید به تن کنید، بدون این که نگران این موضوع باشید که آخرین باری که پاهای خود را اصلاح کرده اید، چه زمانی بوده است. تصور کنید که چه حس غیر قابل وصفی دارید وقتی پاهای خود را با دست لمس می کنید و از نرمی و لطافت بی حد و مرز آن لذت می برید. لیزر پا، بسیار بی خطر و موثر است و تنها طی چند جلسه درمان ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، نتایج ذکر شده را حاصل می کند.

مزایای  لیزر پا عبارتند از:

 • دقت و سرعت عمل لیزر
 • از بین رفتن موهای زائد پا در 3 تا 7 جلسه
 • از بین بردن جای مو روی پا
 • لذت بردن از نرمی و لطافت پا
 • احساس پاکیزگی
 • افزایش اعتماد به نفس
 • صرفه جویی در وقت
 • خداحافظی با اصلاح و اپیلاسیون

 

لیزر پا به چه صورت است؟

laser hair removal 300x195 - چگونه مو های زائد پا را برای همیشه از بین ببریم | با لیزر پا
لیزر پایین تنه

متخصص پوست ، یک پرتو نور با انرژی زیاد را روی پا متمرکز می کند. هر چه گستردگی موهای زائد پا بیشتر باشد ، فرایند لیزر طولانی تر می شود. به طور کل ، درمان لیزر پا حدود 1 ساعت یا بیشتر طول می کشد.

در لیزر موهای زائد پا ، با استفاده از نور متمرکز شده ، فولیکول های مو (حفره های کوچک روی پوست که مو از آن ها می روید) تحت تاثیر قرار می گیرند. فولیکول مو ، لیزری را که به رنگدانه ملانین مو جذب شده است را جذب می کند و فورا مو را تبخیر می کند.

برخی از مراجعین اذعان می کنند احساسی که حین فرایند لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی دارند ، مشابه کشیده شدن کش پول روی پوست یا سوزش آفتاب سوختگی است. مادامی که مو در اثر انرژی لیزر تبخیر می شود ، بوی گوگرد مانندی از دود آن برمی خیزد.

در لیزر موهای زائد پا ، ابتدا مو در ریشه زیر پوست از بین می رود و به طور کامل کنده می شود. سپس ، منافذ پوست بسته شده و تنها چیزی که باقی می ماند پوستی صاف و بدون مو است. دیگر نیازی به اصلاح و اپیلاسیون نیست و هیچ موی زیر پوستی ، سوزش ناشی از تیغ و جیک زدن مو پس از 5 ساعت اصلاح هم در کار نیست. علاوه بر این ، در نهایت هزینه لیزر موهای زائد پا به طور چشمگیری به نسبت اپیلاسیون مقرون به صرفه تر خواهد بود.

 

فیلم لیزر پا

 

چه کسی فرآیند لیزر را انجام میدهد؟

1x1 LHR legs treatment 4 300x300 - چگونه مو های زائد پا را برای همیشه از بین ببریم | با لیزر پا
لیزر پا

لیزر موهای زائد توسط متخصصان آموزش دیده در زمینه پوست و مو صورت می گیرد. همه پزشکان ، از قبل به طور گسترده ای در زمینه استفاده از دستگاه های لیزر آموزش دیده اند و با انواع لیزر موهای زائد آشنایی دارند. علاوه بر این ، پزشکانی که این کار را انجام می دهند ، دارای مجوز پزشکی می باشند و تمامی کارکنان مرکز نیز آموزش دیده هستند.

 

آمادگی برای لیزر پا

522925920 main 300x169 - چگونه مو های زائد پا را برای همیشه از بین ببریم | با لیزر پا
نکات قبل از لیزر پا

پزشک تان باید پیش از شروع جلسه لیزر ، دستورالعمل های لازم را به طور کامل به شما ارائه دهد. انجام این دستورالعمل ها ، اثربخشی لیزر موهای زائد پا را افزایش می دهد و خطر بروز عوارض جانبی را کاهش می دهد. در اینجا به چند توصیه اشاره کرده ایم:

 • لیزر موهای زائد روی پوست برنزه شده انجام نمی شود.
 • از تحریک پوست پا خودداری کنید.
 • از انجام اپیلاسیون یا استفاده از موچین در پاها بپرهیزید.
 • از مصرف داروهای ضد التهابی که ممکن است خطر خونریزی را افزایش دهند، مانند آسپرین ، خودداری نمایید.
 • چنانچه به عفونت خاصی مانند عفونت باکتریایی پوست مبتلا هستید ، از انجام لیزر اجتناب کنید.

علاوه بر این موارد ، در صورتی که پوست تیره ای دارید، توصیه می شود پیش از لیزر موهای زائد پا ، از یک ترکیب سفید کننده پوست در این ناحیه استفاده نمایید.

 

آیا می توان از لیزر موهای زائد جهت رفع موهای زائد انگشتان پا نیز استفاده کرد؟

bestlaserroom com treatment toes 300x300 - چگونه مو های زائد پا را برای همیشه از بین ببریم | با لیزر پا
از بین بردن موهای روی انگشت پا

بله. رشد مو روی انگشتان پا یک امر کاملا طبیعی است ؛ اما بدین معنا نیست که شما مجبورید آن ها را تحمل کنید یا دوست شان داشته باشید. مزیت فوق العاده لیزر موهای زائد این است که شما می توانید آن را در هر نقطه از بدن ، از جمله روی انگشتان پا به کار برید.

اما در این خصوص ملاحظاتی وجود دارد: اگر موهای زائد انگشتان پای تان روشن است،  باید یکی از روش های اپیلاسیون یا استفاده از موچین را انتخاب کنید. زیرا همانطور که اشاره شد، موهای تیره و ضخیم به درمان لیزر پاسخ بهتری می دهند و در موهای روشن و نازک اثربخشی اندکی دارد.

 

عوارض لیزر موهای زائد پا

چنانچه لیزر پا در یک مرکز معتبر و تحت نظارت یک متخصص پوست با تجربه انجام شود ، بروز عوارض جانبی جدی بسیار نادر است. اما شایع ترین عوارض عبارت هستند از:

 • تورم
 • قرمزی
 • ناراحتی و تحریک پوست

 

قیمت لیزر ساق پا

xLegs.png.pagespeed.ic .V4G3qZpZ7E 300x180 - چگونه مو های زائد پا را برای همیشه از بین ببریم | با لیزر پا
لیزر ساق پای مردان

هزینه لیزر موهای زائد پا بسته به میزان گستردگی موی زائد موجود روی پا ، تعداد جلسات مورد نیاز و ضخامت مو متفاوت است. اما در نهایت ، با کاهش دائمی موی زائد در این ناحیه دیگر نیازی به خرید ژیلت ، کرم های موبر ، ورق های اپیلاسیون و غیره ندارید و دیگر لازم نیست هر ماه برای انجام اپیلاسیون به مراکز زیبایی مراجعه کنید. در پایان ، نتایج لیزر به مراتب خیلی بهتر از اپیلاسیون است و هزینه آن نیز در دراز مدت بسیار کمتر است. شایان ذکر است، از آنجایی که لیزر موهای زائد، یک فرایند زیبایی است، تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد.

 

بهترین دستگاه های لیزر برای لیزر موهای زائد پا

64 300x180 - چگونه مو های زائد پا را برای همیشه از بین ببریم | با لیزر پا
دستگاه لیزر الکساندرایت 2019

یکی از مطمئن ترین و موثر ترین لیزر های موجود برای لیزر پا ، لیزر الکساندرایت می باشند. این لیزر در هر نوع پوست و مو موثرند. لیزر الکساندرایت  دارای ویژگی های منحصر به فردی است که پوست شما را در طول جلسه لیزر درمانی خنک نگه می دارد.

اگر به دنبال بهترین دستگاه لیزر بدون درد و با کیفیت بالا در زمینه لیزر موهای زائد هستید، می توانید دستگاه های جدید و مدرن تر را انتخاب کنید. در غیر این صورت با سایر دستگاه های قدیمی، ممکن است متحمل درد و عوارض بیشتری شوید.

دستگاه لیزر اسکلپیون 2019 جدیدترین ، موثرترین و بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت در فرایند لیزر موهای زائد دائمی برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف می باشد. این دستگاه مجهز به TEC (سیستم خنک کننده بسیار قوی) برای تماس با پوست می باشد که می تواند با وجود این قابلیت، توان های بالای لیزر را بدون ایجاد درد و سوختگی روی سطح پوست اعمال نماید.

از مزایای لیزر اسکلپیون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت نفوذ و قدرت جذب بالا در ملانین مو
 • کاهش خطر سوختگی بر روی پوست
 • خنک نگه داشتن پوست برای مدت طولانی تر
 • عمق نفوذ بالا در پوست و افزایش سرعت کلاژن سازی
 • به کارگیری جنبه های ایمنی گوناگون بر روی دستگاه برای حفاظت از بیمار و پزشک
 • قابلیت جذب مناسب توسط رنگدانه ها
 • سیستم اپتیکی واگرا کننده منحصر به فرد پرتو لیزر بلافاصله پس از برداشتن از روی پوست

استفاده از این لیزر جهت درمان مناطق بزرگتر مانند پا، در مقایسه با سایر دستگاه های لیزر موهای زائد، مدت زمان درمان را تا 75 درصد کاهش می دهد.

 

بهترین مرکز برای لیزر پا در تهران

laser clinic vaughan 1080x675 1 300x188 - چگونه مو های زائد پا را برای همیشه از بین ببریم | با لیزر پا
بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شمال تهران

چنانچه به دنبال بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شمال تهران جهت لیزر پا هستید ، به شما مرکز زیبایی خودمان را معرفی می کنیم.

مفتخریم اعلام کنیم مرکز لیزر ما واقع در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، زرگنده ، دروس ، ظفر ، کدویی ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران)، خدمات لیزر را توسط دستگاه لیزر مدیا استار اسکلپیون انجام می دهد. این دستگاه جدیدترین ، امن ترین و بدون درد ترین دستگاه الکسانداریت برای از بین بردن رشد بیش از حد مو به روشی راحت است. این یک روش درمانی است که موها را به طور دائمی کاهش می دهد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و همچنین اخذ نوبت از مرکز زیبایی ما به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و سلامت باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

footvitals

laseraway

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!