تخفیف زیبایی و لیزر موی زائد
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن

چطور برای جلسه اول لیزر موهای زائد آماده بشویم؟ | مرکز لیزر شمال تهران

در مرکز لیزر برکه ما از جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد استفاده می کنیم.

0 381

چطور برای جلسه اول لیزر موهای زائد آماده بشویم؟ | مرکز لیزر شمال تهران

چطور برای جلسه اول لیزر موهای زائد آماده بشویم؟ | ۸ مرحله | مرکز لیزر شمال تهران

 لیزر موهای زائد تنها روشی است که به طور دائمی باعث کاهش رشد موهای ناخواسته می شود.  رشد بیش از حد موها در مناطق ناخواسته می تواند به علت ژنتیک یا بیماری های پزشکی باشد.  حذف موهای زائد توسط لیزر به طور معمول برای حذف موهای ناخواسته روی صورت ، گردن ، زیر بغل ، سینه، پشت ، ناحیه تناسلی ، دست ها و پاها استفاده می شود.

قبل از درمان با لیزر، شما باید با شرکت در جلسه مشاوره با پزشک متخصص مشورت کنید  تا در مورد روند لیزر درمانی ، عوارض جانبی و اینکه آیا شما کاندیدای خوب برای این روش هستید یا خیر با او صحبت کنید.

تصمیم گیری در مورد نوع لیزر مورد استفاده  بر اساس رنگ مو ، تن پوست و ویژگی های موهای شما  انجام می شود.   این مقاله در مورد دستورالعمل هایی است که قبل از درمان با لیزر باید آنها را انجام دهید.  این دستورالعمل ها به شما کمک می کند تا برای حذف موهای زائد توسط لیزر آماده شوید.

مرکز لیزر و زیبایی برکه بهترین خدمات را توسط پزشکان متخصص و مجرب و کادر آموزش دیده و خوش برخورد به شما ارائه خواهد داد.  برای تماس با ما اینجا کلیک کنید.

 

آمادگی برای جلسه اول لیزر موهای زائد

چطور برای جلسه اول لیزر موهای زائد آماده بشویم؟ | ۸ مرحله | مرکز لیزر شمال تهران

1-اجتناب از برنزه کردن و استفاده از تخت های برنزه حداقل به مدت یک ماه قبل از لیزر موهای زائد.  پوست شما در هنگام جلسه لیزر موهای زائد باید تا جایی که ممکن است روشن باشد.  به همین دلیل است که بسیاری از مردم در طول زمستان و پاییز  شروع به لیزر درمانی می کنند تا در تابستان از دست موهای زائد خود راحت باشند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

 

به یاد داشته باشید که هنگام خروج از خانه از کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 15 استفاده کنید.  زیرا منطقه ای که می خواهید لیزر کنید نباید در معرض اشعه های UVA / UVB  خورشید قرار بگیرد.

2-از انجام روش هایی مانند کندن موها و اپیلاسیون موها خودداری کنید.  شیو کردن پیش از لیزر موهای زائد بدون اشکال است.  اما به کار بردن روش های دیگر حذف مو می تواند اثر بخشی درمان با لیزر را کاهش دهد. همچنین نباید موها را بی رنگ کنید.   به یاد داشته باشید که لیزر رنگدنه های  فولیکول موها را هدف قرار می دهد و در واقع فولیکول باید آنجا باشد تا لیزر بتواند آن را هدف قرار بدهد.  بنابراین اپیلاسیون قبل از لیزر ممنوع است.

3-منطقه ای را که قرار است لیزر شود ، طبق دستورالعمل داده شده شیو کنید.  این کار را به طور معمول باید یک تا دو روز پیش از جلسه لیزر انجام دهید.  فولیکول های مو باید قابل مشاهده باشند ، اما اگر موها خیلی بلند باشند ، ممکن است لیزر درمانی دردناک باشد.  به همین دلیل است که می گوییم شیو را یک شب قبل انجام دهید تا در این مدت التهاب پوست تان کاهش پیدا کند.  استفاده از انرژی گرمایی لیزر در منطقه تحت درمان ممکن است با وجود قرمزی و التهاب ناشی از تیغ زدن ناراحت کننده باشد.

4-در صورت توصیه پزشک مصرف برخی از داروها را قطع کنید.  داروهای آنتی بیوتیک یا برخی از داروهای خاص را از چند روز پیش از جلسه لیزر درمانی قطع کنید.  اپراتور لیزر باید بداند که شما چه داروهایی مصرف می کنید.  بعضی از داروها می توانند با لیزر درمانی تداخل داشته و واکنش نشان دهند.  به همین دلیل مهم است که شما اپراتور لیزر خود را در مورد داروهایی که مصرف می کنید مطلع سازید.

5-پوست محل درمان با لیزر باید تمیز باشد.  پوست شما نباید هیچگونه مواد آرایشی ، کرم ، دئودورانت و …. داشته باشد.  همه این مواد را قبل از جلسه لیزر موهای زائد تمیز کنید.  حتماً شما دوست ندارید در حالی که بدن تان بوی عرق می دهد در جلسه لیزر درمانی حاضر شوید.  پیش از رفتن به مرکز لیزر درمانی دوش بگیرید و با بدن تمیز به آنجا مراجعه کنید.  اما حواس تان باشد که از مصرف مواد آرایشی یا کرم ها بر روی منطقه ای که قرار است درمان شود ، خودداری کنید.  حتی عطر هم نزنید.  صابون زدن به بدن به تنهایی برای تمیز بودن بدن تان کافی است.

6-یک لباس گشاد و راحت همراه خود داشته باشید.  که پس از لیزر موهای زائد آن را بپوشید.  ممکن است اپراتور بر روی منطقه ای که لیزر می شود ، کرم مالیده باشند.  به همین دلیل بهتر است پس از جلسه لیزر لباس راحت و گشاد بپوشید که با پوست منطقه تحت درمان تماس نداشته باشد.   اگر پوست شما پس از درمان حساس باشد ،  لباس های تنگ و چسبان باعث احساس ناراحتی شما می شوند.

7-استفاده از کرم های بی حسی  موضعی .  ممکن است تکنسین لیزر قبل از شروع درمان از یک کرم بی حسی  موضعی و یا یک کمپرس  گرم بر روی منطقه ای که قرار است درمان شود  ، استفاده کند.  همچنین ممکن است اپراتور لیزر منطقه مورد نظر را شیو کند.

8-استفاده از عینک محافظ.  برای محافظت از چشمان خود در حین لیزر درمانی حتماً باید از عینک محافظ استفاده کنید.  لیزر در اطراف چشم ها حقیقتاً خطرناک است.  برای لیزر موهای زائد در هر منطقه ای از بدن همیشه باید از عینک محافظ چشم استفاده کنید که اپراتور لیزر  آن را در اختیار شما می گذارد.

چطور برای جلسه اول لیزر موهای زائد آماده بشویم؟ | ۸ مرحله | مرکز لیزر شمال تهران

مرکز لیزر و زیبایی برکه با متخصصین مجرب و با سابقه آماده ارائه خدمات در زمینه لیزر موهای زائد با مدرن ترین دستگاه لیزر و درمان های زیبایی از جمله لیپوساکشن و ماموپلاستی می باشد.  برای گرفتن وقت از پزشک متخصص اینجا کلیک کنید

 

نکات مهم در باره لیزر موهای زائد

  • موهای تیره همراه با پوست روشن بهترین گزینه برای لیزر موهای زائد است. برای افراد دارای پوست تیره که مایل هستند موهای زائد خود را از بین ببرند ، می توان از لیزرهای ویژه ای استفاده کرد.  درمان های موضعی ممکن است اثر لیزر موهای زائد را در افرادی که دارای موهای خاکستری یا به رنگ روشن هستند افزایش دهد. از چهار هفته قبل از اولین جلسه درمان لیزر موهای زائد نباید اپیلاسیون انجام دهید.  اما در صورت تمایل فقط می توانید موهای زائد خود را شیو کنید.
  • در صورتی که در طول درمان احساس درد و یا ناراحتی می کنید ، حتماً  به تکنسین لیزر بگویید.

 

دستورالعمل های پیشگیرانه قبل از لیزر موهای زائد  

چطور برای جلسه اول لیزر موهای زائد آماده بشویم؟ | ۸ مرحله | مرکز لیزر شمال تهران
 
  • مهم است که برای اطمینان از حداکثر اثربخشی درمان و به حداقل رساندن ناراحتی در طی مراحل لیزر درمانی دستورالعمل های پیشگیرانه را قبل از لیزر موهای زائد انجام دهید.
  • حذف موهای زائد کل بدن با لیزر تنها در یک جلسه لیزر درمانی انجام نمی شود. زیرا رشد مو در مراحل مختلف اتفاق می افتد و لیزر موهای زائد فقط  روی موهایی که در مرحله رشد فعال هستند تأثیر می گذارد. کاهش موی 10 تا 25 درصدی از هر جلسه لیزر موهای زائد یک انتظار واقعی است. فولیکول های مو در چرخه رشد خود قرار دارند.

پروسه چرخه رشد مو بین چهار تا شش هفته طول می کشد.  افرادی بهترین نتایج را می بینند که در همه جلسات مورد نیاز حاضر شوند.

در مرکز لیزر برکه ما از جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد استفاده می کنیم.  این دستگاه که اسکلپیون مدیواستار نام دارد در سال  2018 به بازار عرضه شده و ساخت آلمان است.  درمان موهای زائد با این دستگاه به علت سرعت بالا و داشتن سیستم خنک کننده بدون درد است. 

برای مشاوره و گرفتن وقت برای لیزر موهای زائد وعمل های زیبایی سینه و هموروئید و سایر درمان های زیبایی با ما تماس بگیرید.

محقق و مترجم : مینو شفیعی minoo shafie

منبع لینک منبع لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.