تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

هایفو بهتر است یا لیفت با نخ ؟

0 303
Rate this post

هایفو بهتر است یا لیفت با نخ

هایفو بهتر است یا لیفت با نخ
هم هایفو و هم لیفت صورت با نخ جزو روش های درمانی برای لیفت صورت و رفع چین و چروک ها هستند. هردو روش به شما وعده پوستی سفت و محکم، با ظاهری جوان و شاداب را می دهند. اما وقتی تصمیم به لیفت صورت و جوانسازی پوست می گیرید، کدام یک از آنها برایتان بهتر است و بیشترین نتیجه را برایتان خواهد داشت؟ در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین روش لیفت صورت را بشناسید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - هایفو بهتر است یا لیفت با نخ ؟ پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - هایفو بهتر است یا لیفت با نخ ؟ پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - هایفو بهتر است یا لیفت با نخ ؟ نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

hifu main 600x400 l - هایفو بهتر است یا لیفت با نخ ؟
هایفو بهتر است یا لیفت با نخ

لیفت صورت با نخ

روش هایفو و لیفت با نخ به عنوان جایگزین هایی برای جراحی لیفت صورت هستند. خیلی از افراد هستند که دوست ندارند صورتشان را به تیغ جراحی بسپارند تا آن را جوانسازی کنند. تصمیمی که اتفاقا کاملا هم درست است. اصولا جوانسازی و لیفت صورت آنچنان درمان حیاتی نیست که بخواهید برای آن تن به خطرات و عوارض و اتفاقات پیش بینی نشده جراحی بدهید.
به همین دلیل خیلی از مواقع به جای جراحی مستقیم از نخ برای لیفت صورت استفاده می شود. این نخ ها که جذب شونده هستند با ایجاد برش هایی کوچک در خط رشد مو زیر پوست جایگذاری می شوند. همانطور که خودتان می توانید تصور کنید وظیفه این نخ ها این است که وزن بخش های افتاده پوست را به بخش های قوی تر بالایی گره می زنند و از این طریق آن را لیفت می کنند. خود ایجاد این زخم ها می تواند بدن را به تولید کلاژن تحریک کرده و از این طریق فرآیند جوانسازی را هم پیش ببرد.
هرچند روش موثری است اما چند ایراد اساسی دارد. اول اینکه به هرحال همچنان از برش روی سطح پوست استفاده می کند. زدن این برش ها به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد. کمترین خطایی در انجام آنها می تواند باعث شود که جایشان برای همیشه باقی بماند. از طرفی بریدن پوست احتمال بروز عفونت در محل زخم را بالا می برد.
همه این خطرات در کنار این واقعیت است که به علت سرعت بالای جذب این نخ ها، لیفت صورت با نخ پایداری چندان با دوامی نخواهد داشت. به صورتی که بعد از مدتی باید برای تجدید تأثیرش دوباره تن به درمان بدهید. داوم اثری که در مقابل روش دوم یعنی هایفوتراپی بسیار کمتر و کوتاه تر است.

هایفوتراپی

هایفو یکی از روش های جدیدتر برای جایگزینی جراحی لیفت صورت است. این درمان نوین توانسته به خوبی ثابت کند که نه تنها مشکلات و خطرات هیچیک از روش های لیفت با جراحی یا لیفت با نخ را ندارد، بلکه کاملا هم موثر تر است. در این روش کمترین آسیبی به پوست شما وارد نمی شود و هیچگونه عوارضی شما را تهدید نمی کند. در کنار اینکه تأثیر آن هم پایداری بسیار بالایی داشته و می تواند تا سالها دوام بیاورد.

uy - هایفو بهتر است یا لیفت با نخ ؟
هایفو بهتر است یا لیفت با نخ

اما راز این روش فوق العاده در چیست؟ چگونه می تواند تا این حد موثر و کم خطر باشد؟
پاسخ این سوال در نحوه عملکرد و اساس کار هایفو نهفته است.
هایفو در حقیقت نام یک دستگاه است. دستگاهی برای استفاده از امواج فراصوت بسیار شدید و متمرکز. امواج فراصوت یا اولتراسوند در حقیقت شکلی از انرژی محسوب می شوند. درست مانند اشعه لیزر. با این تفاوت که طول موج امواج اولتراسوند به گونه ای است که اصلا و ابدا به سطح پوست شما کاری ندارد. بلکه مستقیما وارد لایه های زیرین و عمیقتر پوست شما می شود. یعنی دقیقا جایی که باید باشد. این اثرگذاری مستقیم روی لایه های عمیق دقیقا نقطه برتری هایفو نسبت به سایر روش هاست. چون هیچ مقدار از انرژی در مرحله عبور از لایه های سطحی تلف نمی کند. همین امر موجب ایمنی بسیار بالا و عدم وجود هرگونه عوارض جانبی می شود.
وقتی امواج فراصوت وارد لایه های زیرین می شوند در آنجا مستقیما به حرارت تبدیل شده و یک سیگنال آسیب به بدن ارسال می کنند. بدن برای پاسخگویی شروع به تولید کلاژن و الاستین می کند. موادی که سلول های قدیمی پوست را از بین برده و با سلول های جدید تعویض می کنند. این کار باعث می شود تا بدن به صورت خودکار دوباره فرآیند جوانسازی پوست صورت را آغاز کند. درست مانند سنین رشد. پس چین و چروک ها از بین می روند و پوست صورت قرص و محکم می شود.
می بینید که به واسطه استفاده از این امواج فوق العاده هایفو با کمترین عوارض ممکن می تواند بیشتر اثر را برای لیفیت و جوانسازی صورت شما داشته باشد. هچند نکته اصلی درمورد آن این است که تاثیرش پایدار و مدام است و در کمترین حالت می تواند بعد از تنها یک جلسه درمان حداقل تا 2 یا 3 سال دوام داشته باشد. اثری که بخش کمی از آن بلافاصله بعد از جلسه نمایان می شود و تأثیر اصلی اش بعد از چند ماه خودش را نشان می دهد.

هایفو بهتره یا بوتاکس

بهتر است بگوییم هرکدام ویزگی های خاص خود را دارند. اگرچه که در بسیاری از مواقع همپوشانی هم دارند.

لیفت خاردار - هایفو بهتر است یا لیفت با نخ ؟
هایفو بهتر است یا لیفت با نخ

همه ما دوست داریم پوستی بدون چین و چروک و جوان داشته باشیم. بوتاکس یکی از قدیمی ترین پاسخ ها به این خواست بوده است. بوتاکس روشی است که از سم بوتولینوم برای رفع چروک ها استفاده می کند. به این صورت که به شکل موقتی عضلات اطراف چین و چروک را فلج کرده و از شکل گرفتن مجدد آن برای مدتی جلوگیری می کند. بوتاکس برای چین و چروک های سطحی چندان مناسب نیست. به عبارتی زیادی شدید است. بیشتر برای رفع موقتی چروک های عمیق کاربرد دارد.
در حالی که هایفو کاملا برعکس است. هایفو در اصل روشی برای لیفت صورت است که چین و چورک های ملایم را هم برطرف می کند. پس اگر قصدتان برطرف کردن چروک های سطحی و ملایم است هایفو گزینه بهتری برای شماست. چون هم تأثیر طولانی دارد و هم باعث لیفت صورت هم می شود.

بهترین مرکز هایفو تهران

مرکز تخصصی لیزر و زیبایی شمال تهران از جمله معتبرترین مراکز زیبایی است که می توانید خدمات باکیفیت هایفوتراپی را با بهترین دستگاه ها و مجربت ترین تکنسین ها از آن دریافت نمایید. علاوه بر کیفیت عالی خدمات، این مرکز همواره ثابت کرده که با تعرفه های معقول و تخفیف های ویژه سعی در همراهی هرچه بیشتر با مراجعه کننده را دارد. برای آشنایی بیشتر با این مرکز و تماس جهت اخذ نوبت بهتر است به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

محقق : ناصری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!