تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

زاویه سازی صورت با فیلر | بهترین دکتر برای تزریق فیلر شریعتی

یکی از بهترین تکنیک ها جهت زاویه سازی صورت ، تزریق فیلر بر روی ساختار استخوانی صورت است. در این مطلب به شرح این موضوع و قیمت زاویه سازی صورت با فیلر پرداخته ایم.

0 601
Rate this post
SBL facial contouring with dermal fillers image 296x300 - زاویه سازی صورت با فیلر | بهترین دکتر برای تزریق فیلر شریعتی
قیمت زاویه سازی صورت نی نی سایت

سالهاست که کانتورینگ  یا زاویه سازی صورت در بین زنان و مردان باب شده است. عمدتا در صنعت زیبایی ، کانتورینگ به معنای برجسته تر کردن ظاهر و شکل برخی از ویژگی های صورت است. زاویه دار کردن صورت به طور معمول برجسته شدن گونه ها را در ذهن تداعی می کند ، در حالی که از این روش می توان برای تقویت شکل ظاهری شقیقه ها ، بینی ، فک ، چانه و حتی پیشانی استفاده کرد.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مونولیت

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

 

96750521 collage of womans faces with contouring makeup  300x221 - زاویه سازی صورت با فیلر | بهترین دکتر برای تزریق فیلر شریعتی
کانتورینگ با استفاده از میکاپ

کانتورینگ با استفاده از میکاپ معمولاً شامل استفاده از لوازم آرایشی تیره و روشن به منظور ایجاد سایه و هایلایت می باشد. در حالی که این روش می تواند یک ترفند شگفت انگیز برای بهبود ساختار استخوانی فعلی صورت شما باشد ، اما زاویه دار کردن صورت با استفاده از فیلر یا همان پرکننده های پوستی برای تقویت ساختار استخوانی و شکل دادن به قسمت های خاص صورت تان به منزله یک راه حل دائمی تر و اکتفای کمتر به لوازم آرایش است.

 

فیلر چیست ؟

images - زاویه سازی صورت با فیلر | بهترین دکتر برای تزریق فیلر شریعتی
تزریق فیلر

چهره های جوان اغلب دارای ویژگی هایی همچون گردی و پری هستند ، در حالی که در چهره های مسن هاله هایی از سایه ایجاد شده است که باعث شده حالتی “محزون” به خود بگیرند. علاوه بر این ، برخی از ساختارهای صورت با افزایش سن ، افتاده و به پایین کشیده می شوند. این سایه ها و تیرگی ها می توانند بر روی نواحی مختلفی از صورت مانند زیر چشم ، اطراف دهان و روی گونه ها ایجاد شوند و ظاهر فرد را تا حدودی خسته یا پیر نشان دهد. فیلر های صورت برای مقابله با این تغییرات به نواحی خاص زیر پوست حجم می دهند. این روش می تواند به بازگرداندن حجمی که به دلیل فرایند پیری از دست رفته ، یا تقویت ناحیه ای که کمبود حجم دارد مانند لب ها یا گونه ها کمک کند.

 

فیلم زاویه سازی صورت

 

تزریق فیلر زاویه فک و فرم دهی چانه

5e42eb1e34e66379ae2ca315 300x300 - زاویه سازی صورت با فیلر | بهترین دکتر برای تزریق فیلر شریعتی
تزریق فیلر زاویه فک

مهمترین نواحی جهت زاویه دار کردن صورت با فیلر ، فک و چانه به شمار می رود. این دو ساختار استخوانی به شدت زیبایی ویژگی های صورت را تعیین می کنند. استفاده از تزریق فیلر جهت ایجاد حجم و برجستگی در فک و چانه می تواند ویژگی های صورت تان را برجسته تر سازد و زیبایی خاصی به شما ببخشد. با برجسته تر شدن ساختارهای صورت ، ظاهری جوان تر خواهید داشت و چهره تان ، گشاده رو تر خواهد شد.

متخصصان با تجربه تزریق فیلر ما در شمال تهران (محدوده قلهک شریعتی) ، با استفاده از بهترین و معتبر ترین پرکننده های پوستی روز دنیا به صورت شما زاویه دلخواه تان را می بخشند.

هزینه تزریق فیلر چانه و فک

 

زاویه سازی صورت گرد در ناحیه شقیقه

1 AnXTiEOyYSzgTVd TYeTUg 300x300 - زاویه سازی صورت با فیلر | بهترین دکتر برای تزریق فیلر شریعتی
تزریق فیلر در ناحیه شقیقه

با افزایش سن ، شقیقه های ما ممکن است به طور فزاینده ای توخالی شوند. این توخالی شدن همچنین می تواند در نتیجه کاهش وزن غیر اصولی یا داشتن درصد چربی کم بدن نیز حاصل شود.

متأسفانه ، شقیقه های توخالی صرف نظر از علت آن ، می تواند ما را به طور عجیبی مسن نشان دهد. هنگامی که شقیقه ها توخالی هستند ، دم ابرو افتاده به نظر می رسد و همین امر منجر به پیرتر به نظر رسیدن صورت می شود. متخصصان پوست ما با استفاده از تزریق فیلر به شقیقه قادرند صورتی گرد ، زیبا و جوان را برای شما به ارمغان بیاورند.

 

زاویه سازی صورت مردان

GettyImages 1162777624 231x300 - زاویه سازی صورت با فیلر | بهترین دکتر برای تزریق فیلر شریعتی
زاویه سازی صورت مردان
0 Superman jaw 292x300 - زاویه سازی صورت با فیلر | بهترین دکتر برای تزریق فیلر شریعتی
هزینه زاویه سازی صورت مردان

یکی از بهترین تکنیک ها جهت زاویه سازی صورت مردان ، تزریق فیلر بر روی استخوان های صورت است. در مردان به طور خاص ، از نظر پزشکی فیلر در نواحی اطراف چشم نیز تزریق می شود تا ظاهری مربع شکل به صورت آنها ببخشد ، برخلاف خانم ها که تزریق فیلر بیشتر در ناحیه گونه ها صورت می گیرد.

هزینه زاویه سازی صورت مردان

 

صورتم کجه چیکار کنم ؟

kieferfehlstellung 175x300 - زاویه سازی صورت با فیلر | بهترین دکتر برای تزریق فیلر شریعتی
کی فیلر انجام داده

در حال حاضر تزریق فیلر ، گزینه ای شگفت انگیز برای زاویه دار کردن صورت به شمار می رود.

استفاده از پرکننده پوستی برای کانتورینگ صورت همچنین می تواند تعادل را به چهره شما بازگرداند یا کج بودن آن را اصلاح کند. این امر که ممکن است در نتیجه عوامل ژنتیکی یا محیطی مانند عمدتا خوابیدن بر روی یک طرف صورت به وجود آید را تنها تزریق فیلر می تواند اصلاح کند.

قيمت زاويه دار كردن صورت با ژل

 

ماندگاری زاویه سازی صورت

shutterstock 712233733 300x300 - زاویه سازی صورت با فیلر | بهترین دکتر برای تزریق فیلر شریعتی
فرم دهی چانه

پرکننده های پوستی مانند ژوویدرم و رستیلن که از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به منظور برجسته سازی گونه ها تأیید شده اند اما در زاویه سازی صورت نیز کاربرد دارند ، می توانند چهره شما را سالها جوان تر نشان دهند. نتایج زاویه دار کردن صورت با تزریق فیلر که یک روش غیر جراحی است ، می تواند تا دو سال ماندگار باشد. پرکننده پوستی که به صورت استراتژیک در قسمت مورد هدف تزریق می شود و می تواند به تقویت گونه ها ، فرم دهی چانه و همچنین زاویه دار شدن فک کمک کند.

قیمت زاویه سازی صورت

 

معایب زاویه سازی صورت

879dbd4ad46435dfeb72273bc0c60727 300x134 - زاویه سازی صورت با فیلر | بهترین دکتر برای تزریق فیلر شریعتی
بازیگرانی که زاویه سازی صورت انجام دادن

شایع ترین عوارض پرکننده های تزریقی شامل درد یا کبودی در ناحیه تزریق است که بسیار جزئی هستند. همچنین خطر تورم یا عفونت موضعی نیز وجود دارد. بعضی اوقات ممکن است در زیر پوست توده احساس شود یا التهاب موضعی در محل ایجاد شود. عوارض جانبی جدی نیز وجود دارد ، اما خوشبختانه بسیار نادر هستند. این عوارض جانبی به تزریق پرکننده در رگ های خونی کوچک زیر پوست مربوط می شود و با نکروز یا عفونت ناشی از پوست می تواند باعث قطع جریان خون به پوست شود.

 

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت | بهترین دکتر برای تزریق فیلر

97c2bfcdfd095a763bdf069362601fed 300x136 - زاویه سازی صورت با فیلر | بهترین دکتر برای تزریق فیلر شریعتی
دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

امیدواریم این مطلب توانسته باشد تمامی ابهامات شما عزیزان را درباره زاویه سازی صورت با فیلر مرتفع ساخته باشد. چنانچه در فکر زاویه دار کردن صورت با استفاده از فیلر هستید ، به شما مرکز زیبایی مان واقع در محدود شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) را معرفی می کنیم.

این مرکز زیبایی ، با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد کلیه خدمات زیبایی، پوست و مو، و لیزر را به شما عزیزان ارائه کند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قيمت زاويه دار كردن صورت با ژل به این صفحه مراجعه کنید.

امیدواریم این مطلب توانسته باشد اطلاعات مفیدی به شما عزیزان ارائه کند.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

skinbylovely

shopemermd

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!