تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

تزریق ژل شریعتی : نحوه انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

یافتن بهترین نوع تزریق ژل و بهترین مرکز تزریق ژل با توجه به بودجه شما ، تجربه و ترجیح پزشک تان در تزریق و تفاوت های ظریف در پوست تان متفاوت است. در اینباره بیشتر بدانید.

0 139
Rate this post
Hyaluronic Acid Gel Injection Dermal Filler Hydrogel Injections for Face 1 300x300 - تزریق ژل شریعتی : نحوه انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق صورت
نقاط تزریق برای ژل صورت

پرکننده های صورت یا فیلر های پوستی که با عنوان ژل صورت نیز در بین مردم شناخته می شوند ، می توانند جادوهای زیادی به پا کنند: تزریق ژل لب برای برجسته کردن لب های نازک ، لیفت ابرو ، تزریق ژل گونه برای برآمده نشان دادن آن ، رفع سیاهی زیر چشم ، تزریق ژل خط خنده جهت رفع آن ، تزریق ژل برای صورت لاغر که همه این ها به شما کمک می کند چهره ای زیبا تر و شاداب تر داشته باشید و البته از همه مهمتر چند سال جوان تر به نظر برسید!

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه الکس مونولیت

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

 

بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران (محدوده قلهک شریعتی)

تزریق ژل را می توان در کمتر از یک ساعت انجام داد و پس از آن نیاز به دوره نقاهت ندارد. عوارض جانبی آن جزئی هستند. هر از گاهی ممکن است فردی به اجزای پرکننده پوستی واکنش آلرژیک داشته باشد ، اما برای اکثر افراد ، بدترین عارضه ای که اتفاق می افتد کبودی خفیف ، تورم یا قرمزی در نقطه ایست که پرکننده تزریق شده است. با این وجود تمام این عوارض جانبی موقتی و گذرا هستند.

هنگامی که در مورد تنها مشکل جدی ژل صورت صحبت می کنیم کلمه “موقت” بسیار مهم است: بدین مفهوم که برای همیشه دوام ندارند. بسته به نوع پرکننده و نحوه استفاده آن ، اثر آن بعد از 6 ماه از بین می رود. گفته می شود برخی از انواع ژل صورت تا یکسال و نیم همچنان نتایج خوبی دارند.

 

نحوه انتخاب بهترین ژل تزریقی صورت

models 300x181 - تزریق ژل شریعتی : نحوه انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق صورت
تزریق ژل نی نی سایت

محصولات پرکننده پوستی بسیاری در بازار وجود دارد. پیدا کردن بهترین ژل تزریقی صورت با توجه به بودجه شما ، تجربه و ترجیح پزشک تان در تزریق و تفاوت های ظریف در پوست تان متفاوت است – مانند این که نور خورشید تا چه میزان به پوست شما آسیب رسانده است ، یا به عنوان مثال پوست شما تا چه اندازه ارتجاعی یا غیر ارتجاعی است. به خاطر داشته باشید که آنچه برای دوست تان بهترین گزینه بوده ، ممکن است برای شما نباشد. اگر در فکر ژل صورت هستید ، در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید در مورد بهترین مارک ژل برای تزریق صورت ، هزینه تزریق ژل و بهترین مرکز تزریق ژل بدانید.

ژل تزریقی یا همان پرکننده های پوستی را با سایر مواد تزریقی مانند بوتاکس ، دیسپورت یا زئومین که صاف کننده و باز کننده چروک هستند ، اشتباه نگیرید. اگرچه این محصولات نیز مانند ژل ، تزریقی هستند ، اما بسیار متفاوت عمل می کنند. بدین معنا که با فلج کردن موقت عضلاتی که باعث ایجاد خطوط پنجه کلاغی ، چین پیشانی و خطوط “یازده” بین ابروها می شوند، عمل می کنند. این محصولات تزریقی ، ناحیه مورد هدف را پر نمی کنند ، برآمده و یا برجسته نمی سازند. با این حال ، برای اثربخشی بیشتر و بهتر می توان آنها را در کنار پرکننده ها مورد استفاده قرار داد.

 

بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

ژل ژوویدرم

Hyaluronic Acid Gel Injection Dermal Filler Hydrogel Injections for Face 300x300 - تزریق ژل شریعتی : نحوه انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق صورت
ژل ژوویدرم

آنچه می تواند انجام دهد: ژوویدرم مجموعه ای از پرکننده ها را داراست و در شکل های مختلفی طراحی شده است که در نواحی مختلف صورت مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال ، ژل ژوویدرم ولوما برای افزودن کانتور به گونه ها همانند دوران جوانی استفاده می شود که به طور طبیعی با گذشت زمان اثر خود را از دست می دهد. همچنین خطوط “پرانتزی” متوسط ​​تا عمیق اطراف بینی و دهان (معروف به چین های بینی) و خطوطی را که از گوشه های دهان شما به سمت چانه (خطوط ماریونت) پیش رفته است را صاف می کند. ژل ژوویدرم اولترا جهت برجسته سازی لبها کاربرد دارد ، و ژل ژوویدرم ولبلا که برای باز کردن خطوط عمودی لب استفاده می شود. اگرچه تزریق ژل صورت به طور کامل بدون درد است ، اما اکثر پرکننده های اسید هیالورونیک همراه با ماده بی حسی لیدوکائین تزریق می شوند تا در طول و بعد از درمان کوچک ترین ناراحتی را احساس نکنید.

نحوه کار: ماده اصلی ژوویدرم اسید هیالورونیک (HA) است ، یک قند طبیعی که در بدن یافت می شود و به پوست رطوبت ، حجم و خاصیت ارتجاعی می بخشد. با افزایش سن میزان HA کاهش می یابد و پوست پری خود را از دست می دهد و چین و چروک های زیادی ظاهر می شوند. در هنگام تزریق ، HA همچون یک اسفنج عمل می کند تا آب را به پوست جذب کند. در نتیجه ، ناحیه ای را که در آن تزریق صورت گرفته است ، پر و برجسته می شود. علاوه بر حصول نتایج فوری در صاف شدن پوست ، تحقیقات انجام شده از سال 2007 نشان می دهد که تزریق HA منجر به افزایش تولید کلاژن در پوست نیز می شود. این بدان معناست که پوست به دستکاری و رسیدگی کمتری نیاز دارد و در مراجعات بعدی نیز به مواد کمتری برای تزریق نیاز پیدا خواهید کرد. بنابراین به منزله ارزان تر تمام شدن هزینه تزریق ژل برای تان محسوب می شود. یکی از مزایای ژل های مبتنی بر HA نسبت به سایر گزینه ها این است که به دلیل این که HA به طور طبیعی در بدن یافت می شود ، هیچگونه خطر بروز واکنش آلرژیک در آن وجود ندارد.

ماندگاری تزریق ژل: بسته به نوع ماده (برخی از آنها رقیق تر و “روان تر” هستند و برخی دیگر غلیظ تر هستند ، بنابراین به طور بالقوه می توانند دوام بیشتری داشته باشند) ، اثرات ژل ژوویدرم می تواند از 6 ماه تا 18 ماه دوام داشته باشد تا این که بدن به تدریج مواد را جذب کند. اگر از نتیجه نهایی راضی نیستید یا نمی دانید بعد از تزریق چه اتفاقی می افتد ، نگران نباشید: فیلر هایی که حاوی HA هستند را می توان توسط هیالورونیداز (آنزیمی که HA را خنثی می کند) کمی یا کاملاً از بین برد.

قیمت ژل ژوویدرم اصل: طبق آمار سال 2017 از انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS) ، میانگین هزینه یک سرنگ فیلر مبتنی بر HA 682.4 دلار بوده است.

 

ژل رستیلن

Facial Gel Ampoule 2ml Ha Dermal Acido Hialuronico Filler for Face Injection - تزریق ژل شریعتی : نحوه انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق صورت
ژل رستیلن

آنچه می تواند انجام دهد: رستیلن نیز مانند ژل ژوویدرم ، مجموعه ای از محصولات دارد که برای درمان مناطق مختلفی از صورت طراحی شده اند. ژل رستیلن در اصل چین و چروک ها و چین های پوست را از بین می برد و می توان از آن برای افزودن حجم به لب های نازک نیز استفاده کرد. رستیلن لیفت ، ژلی بسیار غلیظ تر است که برای اصلاح چین و چروک های شدید مانند چین های بینی و همچنین بازیابی حجم از دست رفته گونه ها استفاده می شود. همچنین سازمان غذا و داروی آمریکا تصویب کرده است که این ژل برای افزایش حجم و پری پشت دست نیز کاربرد دارد. رستیلن سیلک نیز به طور ویژه برای برجسته سازی لب ها طراحی شده است ، زیرا نسبت به سایر محصولات از ذرات کوچکتری ساخته شده است.

نحوه کار: رستیلن یکی دیگر از محصولاتی است که به توانایی صاف کنندگی فوری اسید هیالورونیک متکی است. تزریق این ژل همچنین ممکن است تولید کلاژن طبیعی را تحریک کند ، بنابراین نیاز به مراجعات کمتر می شود و در هر مراجعه به تزریق کمتری نیز نیاز است.

ماندگاری تزریق ژل: مطالعات بالینی نشان می دهد نتایج یک “درمان کامل” تزریق رستیلن که شامل یک تزریق مجدد است می تواند تا 18 ماه دوام یابد. نتایج در گونه ها تا یک سال و برای چین و چروک ها تا 6 ماه و برابر به طول می انجامد. نتایج حاصل از ژل لب نیز تا 6 ماه به طول می انجامد.

قیمت ژل رستیلن در داروخانه: طبق آمار سال 2017 ، متوسط ​​هزینه یک سرنگ فیلر مبتنی بر HA 682.4 دلار بوده است.

 

ژل اسکالپترا استیک (Sculptra Aesthetic)

face2 300x208 1 - تزریق ژل شریعتی : نحوه انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق صورت
تزریق ژل برای صورت لاغر

آنچه می تواند انجام دهد: در ابتدا ژل اسکالپترا بر روی بیماران مبتلا به ویروس نقص ایمنی بدن (HIV) که عمده چربی صورت خود را از دست داده بودند ، تزریق می شد. اما در حال حاضر مصارف آرایشی این ژل در افرادی که به HIV مبتلا نیستند نیز تصویب شده است. ژل تزریقی اسکالپترا برای ایجاد برجستگی در گونه ها ، پر کردن قسمت های توخالی یا فرو رفته صورت و افزایش ضخامت پوست استفاده می شود و ظاهر چین و چروک ها و خطوط را کاهش می دهد. این ژل به لب تزریق نمی شود و در اطراف چشم نیز استفاده نمی شود.

نحوه کار: ماده فعال در ژل اسکالپترا ، اسید پلی- ال- لاکتیک (PLLA) است ، یک ترکیب مصنوعی که باعث تولید کلاژن جدید می شود. به همین دلیل ، چندین درمان با فواصل حدوداً چهار تا شش هفته ای نیاز دارد تا نتایج محرز شوند. تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد بستگی به میزان پیری صورت وی دارد.

ماندگاری تزریق ژل: در یک مطالعه بالینی که در سال 2011 منتشر شد ، تأثیرات ژل اسکالپترا تا دو سال پس از انجام اولین جلسه درمانی (به طور متوسط ​​سه تزریق) دوام داشت.

هزینه تزریق ژل: طبق آمار سال 2017 ، متوسط ​​هزینه یک سرنگ اسکالپترا 903 دلار بوده است.

 

ژل رادیس (Radiesse)

Three dimensional design for gel and Botox injection - تزریق ژل شریعتی : نحوه انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق صورت
ژل رادیس

آنچه می تواند انجام دهد: از ژل رادیس برای درمان چین های متوسط ​​تا شدید صورت مانند چین های بینی استفاده می شود. همچنین می توان از آن برای بی حجمی گونه ها و سایر برآمدگی های صورت استفاده کرد. این ژل در لب استفاده نمی شود.

نحوه عملکرد: رادیس حاوی میکروسفرهای هیدروکسیلاپاتیت کلسیم ، نوعی ماده معدنی است که در دندان ها و استخوان های انسان یافت می شود. هنگامی که این ماده در در پرکننده استفاده می شود ، ذرات کلسیم ریز هستند و در یک محلول غلیظ ژل مانند به حالت تعلیق در می آیند. در حالی که رادیس بلافاصله حجم از دست رفته را دوباره پر می کند ، با گذشت زمان ژل جذب می شود و بدن کلسیم را متابولیزه می کند.

ماندگاری تزریق این ژل: نتایج ژل رادیس یک سال یا بیشتر دوام دارد. اما ، به دلیل اینکه هیدروکسیلاپاتیت کلسیم باعث تحریک تولید کلاژن طبیعی می شود ، برای حفظ نتیجه به جلسات کمتر (و مواد کمتری) ممکن است نیاز داشته باشید.

هزینه تزریق این ژل: طبق آمار سال 2017 ، میانگین هزینه یک سرنگ رادیس 662 دلار بوده است.

 

فیلم تزریق ژل گونه

 

فیلم تزریق ژل لب

 

معرفی بهترین دکتر تزریق ژل و بهترین مرکز تزریق ژل

Depositphotos 84074504 s 2015 300x200 - تزریق ژل شریعتی : نحوه انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق صورت
مرکز تزریق ژل شریعتی

تزریق انواع ژل صورت توسط یک ارائه دهنده مجرب و باتجربه می تواند نتایجی طبیعی ای برای شما رقم زند و به شما کمک کند جوانتر و نسبت به ظاهر خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

پس چنانچه به دنبال دکتر خوب برای تزریق ژل در تهران ، بهترین متخصص تزریق ژل ، بهترین دکتر تزریق ژل ، بهترین دکتر برای تزریق فیلر ، دکتر متخصص تزریق ژل و در نهایت بهترین مرکز تزریق ژل هستید به شما مرکز تزریق ژل شریعتی را معرفی می کنیم.

بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد علیرغم ژل تزریقی ، کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، کدویی ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و زیبا باشید…

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

verywellhealth

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!