فیلر مو

فیلر مو

موی ما می‌تواند ما را شیک و مرتب یا خسته و بی‌ملاحظه نشان دهد. فرقی ندارد موی ما خشک باشد یا چرب؛ فر باشد یا صاف.
اگر به مراقبت روزانه از مو بی‌توجه باشیم، آسیب می‌بینند و ترمیم موهای آسیب دیده خیلی دشوارتر از پیشگیری از آسیب است. به همین دلیل، در این مقاله می‌خواهیم درباره ی فیلر مو توضیحاتی را ارائه دهیم. اگر می‌خواهید موی پرپشت و سالمی داشته باشید، با ما همراه شوید.

فیلم تزریق فیلر مو  dr.cyj

فیلر مو جهت جلوگیری از ریزش مو

فیلر مو با تکنیک میکرو تزریق به زیر پوست سر تزریق می‌شود. در واقع هیالورونیک اسید موجود در ترکیبات این ماده موها را هیدراته می‌کند و با تحریک فیبروبلاست‌ها باعث تولید کلاژن جدید می شود. همچنین با بهبود گردش خون در پوست سر به عملکرد بهتر فولیکول‌ها نیز کمک می‌کند. مواد مغذی در هیر فیلر نه‌ تنها با تقویت فولیکول‌های مو باعث رشد مجدد موها می‌شود بلکه راهکاری برای جلوگیری از ریزش و توقف مو نیز می باشد، چرا که مواد تزریق‌شده سلول‌های پوستی را بازسازی کرده و به فولیکول‌های مو استحکام می‌بخشند.
نواحی تزریق شامل بخش‌هایی می باشد که ریزش مو زیاد می باشد و باعث طاسی سر شده است.

هیر فیلر ساخت کجاست؟

هیر فیلر ساخت کجاست؟

فیلر مو DR.CYJ که با اسم های دکتر سیج یا دکتر سی وای جی نیز شناخته می شود نتیجه ۱۳ سال تحقیق و توسعه شرکت Caregen کشوره کره جنوبی است که با موفقیت در سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شد.

فیلر مو به عنوان تقویت مو بعد از کاشت

موهای کاشته‌شده دو هفته بعد از کاشت شروع به ریزش می‌کنند و موهای جدید تقریبا بعد از دو ماه رشد خود را از سر می‌گیرند. گردش خون در پوست سر باعث رسیدن مواد مغذی به فولیکول‌ها شده و رشد آن‌ها را تحریک می‌کند. طبیعی است که بهبود گردش خون می‌تواند در رشد بیشتر فولیکول‌ها تاثیرگذارتر باشد. فیلر مو با بهبود گردش خون در پوست سر و رساندن مواد مغذی به فولیکول‌ها، رشد آن‌ها را چند برابر می‌کند. به همین دلیل تزریق فیلر مو بعد از کاشت مو به‌عنوان یک روش ترمیمی، نتیجه چشمگیری را می‌تواند به ارمغان آورد، زیرا باعث تقویت و تسریع رشد فولیکول های جدید می شود.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021 22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

 

چند جلسه فیلر مو برای رسیدن به نتیجه نیاز است؟

تعداد جلسات توسط پزشک و با توجه به شرایط هر فرد و میزان پاسخ‌دهی پوست به درمان تعیین می‌شود. برای رسیدن به نتیجه مطلوب، احتمالا به چندین جلسه تزریق فیلر مو احتیاج خواهید داشت. 
فاصله بین جلسات هم کاملا به تشخیص پزشک است. بیشتر اوقات جلسات ابتدایی تزریق فیلر مو هر یک هفته یک بار انجام می‌شود. معمولا بعد از ۴ جلسه، فاصله بین درمان‌ها بیشتر شده و ممکن است جلسات با فاصله دو هفته و پس از مدتی به‌صورت ماهانه انجام شود.

نتایج فیلر مو چه زمانی مشخص می شود؟

نتایج فیلر مو چه زمانی مشخص می شود؟

نتیجه روش‌های درمانی زیبایی معمولا در تمام افراد یکسان نیست. اما در بیشتر موارد، 2 تا 3 ماه طول می‌کشد تا نتیجه درمان خود را مشاهده کنید. بعد از گذراندن یک دوره ۴ تا ۶ ماهه شما می‌توانید تا حداقل یک سال بعد از درمان از نتیجه خود لذت ببرید. 

مواد تشکیل دهنده هیر فیلر چیست؟

فیلر مو از هیالورونیک اسید همراه با آمینو اسیدها، ویتامین های متنوع و پپتیدها تشکیل شده است که در نهایت باعث ترمیم و آب رسانی پوست سر، تامین رطوبت مو، حفاظت و تقویت موها می شود.
هیالورونیک اسید موجود در فیلر مو، آبرسانی کنار ریشه های مو را افزایش می دهد تا ویتامین های تزریق شده با قدرت بیشتری جذب ریشه ها شوند و در نهایت باعث افزایش اثر و ماندگاری درمان می شود.

بهترین مارک فیلر مو

تعداد متعددی از برندهای هیر فیلر در بازار موجود می باشند که تنها برخی از آنها کیفیت مناسبی داشته و تاییدیه های لازم را دریافت کرده اند.
در حال حاضر بهترین برند فیلر مو دکتر سی وای جی (hair filler dr.cyj) است که برای تقویت مو و
 کسانی که مشکلات جدی و شدید
ریزش مو دارند بسیار مفید و تاثیر گذار است.

مزوتراپی مو

مزوتراپی مو چیست؟

مزوتراپی مو روشی درمانی است که هدف آن جلوگیری از ریزش مو در زنان و مردان و افزایش تراکم مو می باشد. در این روش، مواد مغذی مورد نیاز پوست مانند پروتئین ها، ویتامین ها و سایر مواد، از طریق تزریق وارد پوست سر می شوند.
این تزریق که با استفاده از سوزن های مخصوصی انجام می شود، بدون ایجاد درد و با تسریع گردش خون در پوست سر، علاوه بر درمان آلوپسی (ریزش مو یا طاسی) و مشکلاتی از این قبیل، فولیکول های مو را تقویت کرده و رشد و رویش مجدد مو را سرعت می بخشد.
نتایج استفاده از این روش، سریع تر از سایر روش های درمانی است و استفاده از آن با گذشت زمان، به بهبود تعادل هورمونی نیز کمک می کند.

تفاوت مزوتراپی مو، PRP و فیلر مو

PRP روش پیچیده‌تری نسبت به مزوتراپی مو است. در پی آر پی ماده تزریقی از خون خود فرد گرفته شده و پس از تجزیه و انجام فرایندهایی به پوست سر تزریق می‌شود. اما در مزوتراپی مو مواد لازم اعم از ویتامین‌ها، آمینو اسیدها، مواد معدنی، عصاره‌های گیاهی و… ترکیب شده و به پوست سر تزریق می‌شود.
فیلر مو علاوه بر  ویتامین ها و آنزیم های رشد مو دارای اسید هیالورونیک است که باعث رطوبت رسانی و آبرسانی ریشه های مو می شود در نتیجه جذب ویتامین ها با سرعت و قدرت بیشتری انجام می شود.

آیا فیلر مو یک روش دائمی برای درمان ریزش مو است؟

متاسفانه هیر فیلر یک روش دائمی برای جلوگیری از ریزش مو یا تقویت آن محسوب نمی‌شود. اما می‌توانید نتیجه درمان خود را به‌ صورت دوره‌ای تجدید کنید و ماندگاری آن را افزایش دهید.

آیا تزریق فیلر مو درد دارد؟

فیلر مو توسط سوزن های بسیار ریز به زیر پوست سر تزریق می‌شود و تا حدودی دردناک است. بسیاری از مراجعین به دلیل دردناک بودن آن و یا سردرد شدن جلسات خود را ادامه نمی دهند. در مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی تزریق هیر فیلر با تکنیک بی حسی سر انجام می شود یعنی چند نقطه در پیشانی بی حس می شود تا درد را تجربه نکنید.

تزریق فیلر مو یک تکنیک تخصصی محسوب میشود. بنابراین لازم است این درمان تحت نظر پزشک متخصص پوست و مو در مراکز معتبر انجام شود. ما جزء معدود مراکزی هستیم که با تکنیک بدون درد تزریق هیر فیلر را انجام می دهیم.

مراقبت های بعد از تزریق هیر فیلر 

مراقبت های بعد از تزریق هیر فیلر 

  • روز اول مایعات و آب فراوان بنوشید.
  • برای کاهش تورم، درد و سوزش از کمپرس سرد استفاده کنید. 
  • حداقل ۴ ساعت بعد از درمان، سر خود را نشویید و دوش نگیرید.
  • بعد از تزریق فیلر مو سعی کنید در معرض آلودگی و نور آفتاب قرار نگیرید.
  • برای رفع کبودی و بهبود عوارض از داروهای تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید.
  • تا ۴۸ ساعت بعد از درمان از رفتن به وان‌های آب گرم، سونا، جکوزی و ماساژ بپرهیزید.
  • تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق فیلر مو از مصرف داروهای ضدالتهابی مانند آسپرین یا ویتامین E خودداری کنید.
  • برای تسکین درد یا ناراحتی می‌توانید از مسکن‌های عمومی مانند استامینوفن استفاده کنید.
  • تا دو روز بعد از درمان از انجام فعالیت‌ها و ورزش‌های سنگین که باعث تعریق می‌شوند، خودداری کنید.

قبل از تزریق فیلر مو چه باید کرد؟

قبل از تزریق سعی کنید از داروهای مراقبتی و تقویتی اصلا استفاده نکنید. همچنین ۲۴ ساعت قبل از تزریق اصلا به کف سر خود روغن تقویت کننده مو و انواع شامپوها را نزنید.

عوارض فیلر مو

اکثر موادی که در هیر فیلر دکتر سیج (dr.cyj) استفاده می شود از اجزای طبیعی و پپتیدهای سنتز شده با پایداری زیاد تشکیل شده اند. فیلر مو تست های حساسیت و آلرژی را گذرانده است و استفاده از آن بی خطر است. ممکن است درد کوتاه مدت گذرا، قرمزی، تورم، ورم، هماتوما، خارش و درد جزئی در ناحیه تزریق پس از درمان ایجاد شود که به طور کلی بعد از ۷۲ فروکش می کند.

عوارض فیلر مو ممکن است برای دسته‌ای از افراد بیشتر از دیگران باشد. از همین رو، کسانی که مشکلات دیابتی، کبدی، کلیوی یا قلبی دارند، زنان باردار یا شیرده، کسانی که داروهای ضدانعقاد مصرف می‌کنند و کسانی که دچار عفونت یا ضایعه در ناحیه آسیب‌دیده هستند نباید از این روش برای درمان ریزش مو استفاده کنند.

قیمت فیلر مو چقدر است؟

هزینه فیلر مو با توجه به عوامل متعددی مانند مواد اولیه، دستمزد پزشک، امکانات و خدمات کلینیک، تعداد جلسات، میزان مواد تزریق‌شده، وسعت ناحیه تحت درمان و… تعیین می‌شود. طبیعی است زمانی که تنها قسمت‌های محدودی از سر نیاز به تزریق داشته باشد، هزینه تزریق کمتر از حالتی خواهد بود که ناحیه گسترده‌ای از سر دچار طاسی شده است. بنابراین هزینه درمان ممکن است در کلینیک‌های مختلف و برای هر بیمار متفاوت باشد.
قیمت نهایی معمولا در جلسه مشاوره توسط پزشک یا مشاوران کلینیک تعیین می‌شود.  

هیر فیلر

بهترین مرکز زیبایی پوست و مو در تهران

مهم این است که شما از هیر فیلری استفاده کنید که با کیفیت و اصل و اورجینال باشد. این موضوع تا حد زیادی به کلینیکی که مراجعه می کنید، مرتبط است. برای دریافت بهترین نتیجه از درمان ریزش مو با هیر فیلر به پزشک متخصص که تجربه و مهارت کافی در این زمینه دارد مراجعه کنید.

در مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی درمان ریزش مو با مزوتراپی، prp، فیلر مو و سایر روش های درمانی توسط پزشک متخصص و تیم حرفه ای با استفاده از بهترین مواد جهت درمان ریزش مو و کم پشتی صورت می گیرد.

ما به شما توصیه می‌کنیم که در این رابطه حتماً با کارشناسان ما در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو واقع در خیابان شریعتی در ارتباط باشید تا به شما در رابطه با خدمات و داروهای باکیفیت استفاده شده در این مرکز توضیح بدهند.

کلام آخر

فیلر مو یک روش تزریقی و غیرجراحی برای درمان موهای آسیب‌دیده، جلوگیری از ریزش مو و کمک به تقویت موها است. این روش به دلیل فعال تر کردن گردش خون باعث می شود فولیکول مو سریعتر رشد کرده و در طولانی مدت زنده بماند. هیر فیلر با وجود تمام مزایایی که برای شما می‌تواند به ارمغان آورد، ممکن است عوارضی هم داشته باشد که با مراجعه به کلینیک معتبر و انجام مراقبت‌های لازم می‌توانید از بروز آن‌ها جلوگیری کنید.

محقق و مترجم: عزیزه جوهری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا