تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

انواع فیشیال صورت برای پاکسازی و جوانسازی!

0 12
Rate this post

انواع فیشیال صورت

انواع فیشیال صورت را می شناسید؟ در مورد عوارض این درمان چیزی شنیده اید؟!

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

 

تا به حال شده که در آینه به پوست خودتان نگاه کنید و متوجه شوید که تا چه حد خسته و پژمرده به نظر می آید؟ معمولا در چنین شرایطی اولین واکنشتان چه خواهد بود؟ آیا ناراحت و افسرده می شوید یا این که ترجیح می دهید فورا به فکر انجام یک درمان درست و حسابی باشید؟

اگر از دسته ی دوم هستید، پس حتما باید با انواع فیشیال صورت و روش های جوانسازی آشنا شوید.

در این مقاله از وب سایت لیزر دیسکانت می خواهیم در مورد انواع فیشیال صورت صحبت کنیم و بگوییم که چگونه بهترین روش جوانسازی را برای خود انتخاب کنیم. اگر می خواهید وضعیت پوست خودتان را از این رو به آن رو کنید، پس حتما باید این متن را انتها دنبال کنید.

چرا باید فیشیال صورت انجام بدهیم؟

معمولا به دو دلیل می توان فیشیال صورت را انجام داد:

 • پاکسازی پوست صورت: اولین دلیل برای انجام فیشیال پوست صورت این است که آن را پاکسازی کنیم. به هر حال به طور روزانه پوست ما در معرض صدها آلودگی قرار می گیرد. به تدریج این آلودگی ها در منافذ پوستمان جا خوش می کنند و اجازه ی تنفس به پوست را نخواهند داد. سپس جوش های سر سیاه پیدایشان می شود و در نتیجه بعد از مدتی می بینیم که پوستی ناسالم و بیمار داریم. اما با داشتن یک روتین پوستی مناسب مثل فیشیال پوست صورت می توانید در برابر این مشکلات قد علم کنید.
دوره های آموزش آنلاین 31 - انواع فیشیال صورت برای پاکسازی و جوانسازی!
انواع فیشیال صورت
 • جوانسازی پوست صورت: گرچه ما هرگز نمی توانیم از عاقبت نهایی خود که همان پیر شدن است، فرار کنیم اما به هرحال می توان با استفاده از روش های مراقبت پوستی این روند را به تاخیر انداخت. یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست، فیشیال است. در این روتین پوستی، از یک سری مواد و روش های درمانی استفاده می شود تا چین و چروک های خفیف را رفع کرد و ظاهری جوان تر به افراد داد.

حال با این مقدمه می خواهیم به سراغ معرفی انواع فیشیال صورت برویم.

فیشیال صورت با دستگاه فیس آپ

یکی از بهترین دستگاه هایی که در روند فیشیال به کار می رود، فیس آپ است. این دستگاه که نسل جدید دستگاه های میکرودرم ابریژن قدیمی به حساب می آید، چند کارکرد فوق العاده دارد:

 • رفع تیرگی های نواحی مختلف بدن
 • تشدید جریان خون زیر پوست و کمک به کلاژن سازی
 • ماساژ پوست
 • لایه برداری دقیق و کنترل شده
 • رفع چین و چروک های خفیف صورت
 • رفع ترک های پوستی خفیف

 

با تمام این مزایا، چندان عجیب نیست که در روند فیشیال پوست صورت به کار می رود. خیلی از مراجعه کنندگان مراکز زیبایی با همین دستگاه می توانند بهترین جواب را بگیرند اما اگر نیازمند روش های دیگری نیز برای بهبود شرایط پوست خودتان هستید، دیگر انواع فیشیال صورت را نیز باید به کار بگیرید.

فیشیال صورت با مزوتراپی

حتما با کوکتل های مختلف مزوتراپی آشنا هستید. در این روش ابتدا بررسی می شود که مشکل پوستی شما چیست و بعد از تشخیص توسط پزشک، بهترین آمپول های مزوتراپی برای فرد انتخاب می شود. این آمپول ها ممکن است به شکل تزریقی یا غیر تزریقی برای بیمار استفاده شود. هر یک از این روش ها منافع و مزایای خود را به همراه خواهد داشت.

اما به طور کلی باید بدانید که مزوتراپی پوست صورت به عنوان یکی از مراحل فیشیال پوست صورت نیز به کار می رود. اما به تنهایی نیز جوابگو هست. البته باید شرایط پوستی فرد در نظر گرفته شود.

فیشیال صورت با انواع روش های ماساژ ( سنگ گواشا)

نوع دیگری از فیشیال پوست صورت هست که بر روی ماساژ درمانی تمرکز دارد. مثلا در این نوع شما می توانید از چند روش ماساژ استفاده کنید:

دوره های آموزش آنلاین 32 - انواع فیشیال صورت برای پاکسازی و جوانسازی!

 • در ابتدا از دستگاه فیس آپ استفاده می کنید تا پوست صورت ماساژ پیدا کرده و جریان خون در زیر پوست بهتر شود.
 • سپس از سنگی مثل سنگ گواشا می توانید استفاده کنید. این سنگ که کاملا از مواد طبیعی ساخته شده است، چند سالیست که در زمینه ماساژ درمانی حسابی شناخته شده است و مزایای زیادی دارد.
 • در نهایت نیز می توانید مقادیری ماسک های آبرسان و مرطوب کننده را استفاده کنید و از ماساژ دستی برای جذب بهتر این مواد استفاده کنید.

نتیجه ی حاصل از این چند روش ماساژ می تواند بهترین نتیجه را در جهت جوانسازی و پاکسازی پوست به همراه داشته باشد.

تفاوت فیشیال با پاکسازی

حالا که با انواع فیشیال صورت آشنا شدید احتمالا به خوبی می توانید تفاوت فیشیال با پاکسازی را متوجه شوید:

پاکسازی در واقع یک مرحله از روند فیشیال صورت است. فیشیال را می توان در جهت ها و مقاصد مختلفی به کار برد. مثلا می توان فیشال جوانسازی را استفاده کرد یا این که به سراغ فیشیال پاکسازی رفت.

اما پاکسازی نوعی روتین ساده است که توسط روش های مختلفی صورت می گیرد و تنها هدف آن نیز پاک کردن پوست از انواع آلودگی ها و سلول های مرده است.

عوارض فیشیال صورت

انواع فیشیال صورت معمولا عوارض خاصی ندارند و معمولا در یک روز انجام می شوند. در واقع هر چقدر که روند و مراحل فیشیال صورت بیشتر باشد ممکن است که این درمان هم بیشتر به طول بیانجامد اما معمولا بیشتر از 2 ساعت نخواهد بود.

دوره های آموزش آنلاین 33 - انواع فیشیال صورت برای پاکسازی و جوانسازی!
انواع فیشیال صورت

در مورد عوارض فیشیال صورت نیز باید بگوییم که معمولا در طول یکی دو روز خود به خود از بین می روند. اما بهتر است که اگر این عوارض بیشتر طول کشیدند با پزشک خود در میان بگذارید:

 • قرمزی و التهاب پوست: در طول انجام انواع فیشیال صورت ممکن است که پوستتان بارها در معرض مواد و دستگاه های مختلف قرار بگیرد و طبیعی است که اندکی دچار قرمزی و التهاب پوست شوید. اما معمولا چند ساعت بعد از بین می روند و شما بلافاصله بعد از اتمام جلسه ی درمانی می توانید به روتین روزانه ی خود برگردید.
 • عفونت: در صورتی که از مواد یک بار مصرف در طول فیشیال پوست صورت استفاده نشود احتمال عفونت یا انتقال بیماری وجود دارد. مثلا دستگاه فیس آپ مجهز به سری جداگانه برای هر یک از مراجعه کنندگان است. به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که امکان انتقال بیماری یا عفونت به صفر خواهد رسید.
 • زخم شدن پوست: به هرحال در طول این پروسه ممکن است که پوست شما با ابزارها و دستگاه های مختلفی تماس داشته باشد. در صورتی که اپراتور از این دستگاه ها با دقت استفاده نکند ممکن است منجر به زخمی شدن پوست شود و در نهایت هم باعث ایجاد اسکار شود.

هزینه فیشیال پوست صورت

با توجه به این که روش های مختلفی برای فیشیال صورت وجود دارد طبیعی است که قیمت ها نیز متفاوت باشد.

اما به طور کلی هزینه فیشیال پوست صورت به نوع موادی که در طول درمان استفاده می شود، نوع کوکتل های مزوتراپی، تعداد مراحل درمان و …بستگی دارد.

سخن نهایی

در نهایت باید اشاره کنیم که انواع فیشیال صورت برای مشکلات مختلفی از پوست استفاده می شوند. بنابراین پیش از انتخاب یکی از انواع فیشیال صورت بهتر است که پوستتان توسط پزشک متخصص و ماهر معاینه شود و بعد از آن بهترین روش فیشیال انتخاب شود.

خوشبختانه در مرکز زیبایی شریعتی ما به این نکته توجه زیادی داریم و با توجه به شرایط پوست هر یک از مراجعه کنندگان، نوع خاصی از مراحل فیشیال را در نظر می گیرید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع روش های فیشال و جوانسازی پوست در این مرکز، به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید.

همکاران ما آماده ی پاسخ گویی به تمام سوالات شما هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!