تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

5 دلیل برای اینکه موهای زائدتان را لیزر کنید! لیزر موهای زائد شیراز

ما در مرکز لیزر شیراز آماده ارائه خدمات لیزر و زیبایی به شما عزیزان شیرازی هستیم که شما را برای همیشه از تراشیدن و یا اپیلاسیون نجات می دهد.

0 138

 5 دلیل برای اینکه موهای زائدتان را لیزر کنید! لیزر موهای زائد شیراز

bann 300x200 - 5 دلیل برای اینکه موهای زائدتان را لیزر کنید! لیزر موهای زائد شیراز
5 دلیل برای اینکه موهای زائدتان را لیزر کنید! لیزر موهای زائد شیراز

خانم ها و آقایان شیرازی دیگر وقت آن رسیده که با جوش و التهاب پوست به علت شیو کردن خداحافظی کنید و وقت آن است که به پوست بدون مو و همیشه  صاف و نرم تان سلام بگویید!

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

 

اگر شما در جستجوی راه حل مؤثر و بلند مدت برای از بین بردن موهای زائد خود هستید ، ممکن است بخواهید به مراکز لیزر و زیبایی حرفه ای تهران اسکین که چندین مرکز در تهران و شهرهای بزرگ و کوچک ایران دارد ، مراجعه کنید.

لیزر موهای زائد در مرکز شیراز آماده ارائه خدمات لیزر و زیبایی به شما عزیزان شیرازی است که شما را برای همیشه از تراشیدن و یا اپیلاسیون نجات می دهد.

 

5 دلیل برای اینکه موهای زائد تان را لیزر کنید!

هزاران نفر از مردم استان فارس چه در شیراز و چه در شهرهای اطراف شیراز ،  لیزر موهای زائد خود را در مرکز لیزر شیراز انجام می دهند.  با لیزر موهای زائد در مرکز لیزر شیراز شما از مزایای این درمان برخوردار می شوید.  چون یک درمان حرفه ای توسط اپراتورهای حرفه ای ، در یک مرکز معتبر برای شما انجام می شود. 

 

مزایای لیزر موهای زائد شیراز

d2ad6f4ee8061528eaebfdfae5978353 285x300 - 5 دلیل برای اینکه موهای زائدتان را لیزر کنید! لیزر موهای زائد شیراز
مزایای لیزر موهای زائد شیراز

1-حداقل اثرات جانبی

اثرات جانبی روش رفع موهای زائد با لیزر خیلی جزئی است که در عرض چند روز به طور کامل محو می شود.  خوشبختانه پس از جلسه حذف موهای زائد با لیزر در مرکز لیزر شیراز ، شما می توانید بلافاصله فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید.

 

2-صرفه جویی در هزینه  

هنگامی که لیزر درمانی انجام می دهید ، دیگر نیازی به صرف هزینه برای اپیلاسیون ، کرم های موبر   و یا سایر روش های موقتی رفع مو نخواهید داشت.  البته شاید در ظاهر به نظر می رسد هزینه لیزر موهای زائد بیشتر است ، اما در واقع شما در خرید وسایل موبر و هزینه های اپیلاسیون صرفه جویی می کنید.

 

3-موها دیگر رشد نمی کنند  

یادتان می آید که قبل از اپیلاسیون باید مدتی صبر می کردید تا موها رشد کنند و بعد اپیلاسیون کنید؟  با لیزر موهای زائد در مرکز لیزر در شهر شیراز دیگر نیازی ندارید که موهای تان بلند بشوند ، و در فاصله بین جلسات لیزر می توانید موهای زائد تان را شیو کنید.

اما از روش هایی که موها را از ریشه می کنند ، استفاده نکنید ، چون به فولیکول مو آسیب می زند و ممکن است لیزر نتواند آن را از بین ببرد.  در مرکز لیزر شیراز اصلاً لازم نیست که موها بر روی سطح پوست دیده شوند چون لیزر کاری با خود مو ندارد و فولیکول مو را که در زیر پوست قرار دارد ، هدف قرار می دهد.  در حقیقت شما باید قبل از هر جلسه لیزر موهای زائد ، موهای خود را شیو کنید.

 

4-بدون موهای زیر پوستی   

3 300x208 - 5 دلیل برای اینکه موهای زائدتان را لیزر کنید! لیزر موهای زائد شیراز
موهای زیر پوستی

نکته : برعکس روش های بند انداختن ، اپیلاسیون و اپیلاتور که برخی از موها زیر پوست فرو می روند ، در روش لیزر موهای زائد در مرکز شیراز شما با موی زیر پوستی و همچنین التهاب پوست بعد از شیو  مواجه نخواهید شد.   در واقع ، لیزر موهای زائد یک درمان مؤثر برای موهای زیر پوستی شما است.  و می تواند وضعیت کلی پوست شما را بهبود بخشد.

 

5-روشی مؤثر و ماندگار

در مرکز لیزر شیراز ، ما درمان موهای زائد با  لیزر را برای مراجعه کنندگان با هر رنگ و نوع  پوست و هر رنگ مو به طور مؤثر و ماندگار ارائه می دهیم.  اکثر مشتریان ما در شهر شیراز و شهرهای اطراف آن که به مرکز لیزر شیراز مراجعه می کنند ، پس از 5 تا 7 جلسه لیزر موهای زائد که با فاصله  4 تا 6 هفته انجام  می شود ، از شر موهای ناخواسته در ناحیه پا ، زیر بغل یا بیکینی و صورت خلاص می شوند.  می توانید مطمئن باشید که در مراکز ما یک درمان حرفه ای و مؤثر و ماندگار دریافت خواهید کرد.

 

اثرات لیزر موهای زائد تا چه مدت باقی می ماند؟   

اینکه امروز موهای تان را شیو کنید و فردا موها دوباره سر بزنند خیلی ناراحت کننده است.  حتی بعد از اپیلاسیون و بند انداختن هم که نهایتاً بعد از دو تا سه هفته موها دوباره رشد می کنند ، خیلی ناراحت کننده است.  اما خبر خوب برای اهالی شهرهای فسا ، جهرم ، شهر جدید صدرا ، فیروز آباد ، کازرون و … که اطراف شیراز هستند ، این است لیزر موهای زائد یک راه حل دراز مدت برای مشکلات موهای زائد شما است.

 

تعداد جلسات درمان در مرکز لیزر شیراز

لیزر می تواند موهای شما را فقط هنگامی که به طور فعال رشد می کند ، هدف قرار دهد.

چون در هر زمان خاص ، فقط برخی از موهای شما در مرحله رشد فعال هستند ، در حالی که موهای دیگر در مرحله استراحت باقی می مانند ، بنابراین لیزر تنها یک قسمت از موها را در هر جلسه هدف قرار می دهد. به همین دلیل برای دستیابی به نتایج مطلوب ، درمان های متعدد مورد نیاز است.

در حالی که 4 تا 8 جلسه لیزر درمانی برای نتایج طولانی مدت لازم است ، هر جلسه لیزر با توجه به اندازه منطقه تحت درمان بین چند دقیقه تا یکساعت خواهد بود.   تعداد دقیق جلسات مورد نیاز بستگی به رنگ پوست ، نوع مو و منطقه مورد درمان دارد.

برای حفظ نتیجه موهای دائمی اکثر مراجعه کنندگان باید هر ساله برای تثبیت نتایج ، یک جلسه لیزر درمانی انجام بدهند.

 

هزینه لیزر در مرکز لیزر شیراز چقدر است؟

3 300x200 - 5 دلیل برای اینکه موهای زائدتان را لیزر کنید! لیزر موهای زائد شیراز
هزینه لیزر در مرکز لیزر شیراز چقدر است؟

هزینه درمان بستگی به بخشی از بدن و لیزر دارد که در طی مراحل استفاده می شود. تکنسین های لیزر ما در طول مشاوره و قبل از شروع درمان ، هزینه ها را به اطلاع شما می رسانند.

 

آیا لیزری برای پوست های تیره وجود دارد؟

بله ، تکنولوژی لیزرهای پیشرفته ای که در مراکز ما  استفاده می شود ، درمان های ایمن و مؤثری برای همه افراد با هر رنگ پوست انجام می دهند.  برای پوست های تیره تر، ما از لیزر Nd: YAG سریع و قدرتمند ما استفاده می کنیم.  بعلاوه دستگاه های لیزر ما مجهز به سیستم کولینگ می باشد که در کاهش درد مؤثر است.

 

لیزر موهای زائد صورت در مرکز لیزر شیراز 

لیزر موهای زائد صورت در مرکز لیزر شیراز با استفاده از آخرین تکنولوژی ها ، حتی برای صورت نیز کاملاً ایمن است.  هنگامی که شما لیزر حرفه ای لیزر را برای صورت خود در مراکز تهران اسکین انجام می دهید ، هیچ اثر جانبی وجود نخواهد داشت.

حتی اگر مراقبت های بعد از درمان نیز لازم باشد ، باز هم می توانید بلافاصله فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرید. در حقیقت ، بسیاری از بیماران ما حتی گزارش می دهند که پوست صورت شان بعد از جلسه لیزر موهای زائد احیا شده و دوباره جوان می شود.

خانم های شیرازی معمولاً لیزر پشت لب ، چانه ، گونه ها و خطر ریش را انتخاب می کنند.  و مردان شیرازی برای لیزر موهای زائد خط گردن ، گردن و پشت گردن خود به ما مراجعه می کنند.

 

لیزر موهای زائد مردان در شهر شیراز  

images 2 - 5 دلیل برای اینکه موهای زائدتان را لیزر کنید! لیزر موهای زائد شیراز
لیزر موهای زائد مردان در شهر شیراز

این روزها مردهای زیادی برای لیزر موهای زائد بدن و صورت شان به ما مراجعه می کنند.  در شیراز و شهرهای اطراف آن هم مردها به نظافت و جذابیت خود اهمیت زیادی می دهند.  آنها لیزر موهای زائد را انتخاب می کنند.  چون لیزر یک راه حل مؤثر برای از بین بردن موهای بیش از حد بدن  است و مزایای متعددی برای مردان دارد. از جمله زیبایی و بهداشت.

در مرکز لیزر و زیبایی شیراز ، ما می توانیم موهای زائد هر قسمت از بدن شما از جمله پشت ، سینه ، دست ها ، پاها ، و زیر بغل را درمان کنیم.

علاوه بر این ، ما لیزر بیکینی و برزیلی را برای حذف موهای ناحیه تناسلی به شما پیشنهاد می کنیم که در سال های اخیر محبوبیت زیادی به دست آورده است.

مرکز لیزر و زیبایی در شیراز با متخصصین مجرب و با سابقه آماده ارائه خدمات در زمینه لیزر موهای زائد با مدرن ترین دستگاه لیزر و درمان های زیبایی می باشد.  برای ارتباط با مراکز لیزر موهای زائد اینجا کلیک کنید.

محقق و مترجم : مینو شفیعی  minoo shafie

 

منبع لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!