تخفیف زیبایی و لیزر موی زائد
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن

ژل آلاینا و هر آنچه باید بدانید| پرسش و پاسخ Alayna

1 520

ژل آلاینا برای صورت 

محتوا

ژل آلاینا فقط یک برند ژل خالی نیست؛ بلکه، ترکیبی از شادابی، امید، اعتماد به نفس، جذابیت و دهها ویژگی مثبت رو برای زیباجو به ارمغان می آورد.  می گویند عقل بیننده در ابتدا به چشمش است. به درست و یا غلط، اغلب افراد یکدیگر رو بر اساس چهره قضاوت می کنند. هر چه بی نقص تر باشد، برقراری ارتباط اجتماعی، عاطفی و فردی آسان تر می شود. Alayna هم به باطن شادابی می دهد هم به ظاهر.
در این مطلب، به نکات طلایی ژل آلاینا اشاره می کنیم و به سوالات زیر پاسخ می دهیم:
♦ ژل آلاینا کدام نواقص صورت و گردن رو برطرف می کند؟
♦ کدام محصول برند آلاینا برای حجم دهی مناسبتره؟
♦ کدام محصول برای رفع چین و چروک بهتر جواب می دهد؟
♦ مزایا و کاربردهای خاص ژل آلاینا در مقایسه با برندهای مشابه دیگر چیست؟
نکات عوارض و مراقبت ها چیست؟
برای پاسخ به این سوالات کلیدی با ما بمانید. 

ژل آلاینا سوالات متداول
پرسش و پاسخ ژل آلاینا

فیلم تزریق ژل

ژل آلاینا چیست؟

فیلر و ژل پرکننده آلاینا از محبوب ترین برندهای موجود با جایگاه تثبیت شده در بازار است. فیلرهای آلاینا با پیشرفته ترین تکنولوژی روز در کشور صنعتی آلمان طراحی، تولید و عرضه شده.
ماده اصلی تشکیل دهنده این ژل اسید هیالورونیک است که به صورت طبیعی نیز در بدن انسان وجود دارد. این ماده در غلظت های مختلف برای درمان چین و چروک های ریز، متوسط ​​و حتی عمیق صورت، افزایش حجم لب، افزایش حجم گونه، درمان اسکار و جوانسازی پوست به کار می رود.
نکته جالب:
ژل آلاینا را می توان یک ماده مناسب برای مزوتراپی دانست.

آلاینا فاقد مواد حیوانی ست. دارای محصولات متنوع با غلظت های متفاوت برای اهداف متفاوت است. علت ماندگاری عالی آلاینا ویژگی کراس لینک و خلوص آن می باشد.

ویژگی های ژل آلمانی آلاینا

بطور کلی، ویژگی های منحصر بفرد این ژل آلمانی به صورت زیر است:

عدم حساسیت زایی

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

 

ماندگاری نسبتا بالا

فاقد هر گونه ترکیبات حیوانی

نتایج کاملا طبیعی 

سازگاری کامل با ساختار طبیعی پوست و بدن

پخش شدن بصورت همگن و یکنواخت در ناحیه تزریق

بدون نقاهت و امکان انجام فوری فعالیت های روزانه

بدون نیاز به تست آلرژی

انواع محصولات برند فیلر آلاینا

انواع ژل های آلاینا

محصولات این برند بسته به میزان غلظت هیالورنیک اسید و نحوه کراسلینک شدن تنوع دارند. این ژل در دو دسته بندی تک فازی و دو فازی موجوده. دسته تک فازی شامل ژلهای آلاینای M و SG و دو فازی نیز با عنوان HE می باشد.
هر یک از ژل های SG و M در 4 غلظت مختلف تولید و عرضه می شود. دسته دو فازی یا ژل های HE دارای یک غلظت می باشد. در کنار این 9 محصول یک محصول تک فازی دیگر نیز به نام هیدرو وجود دارد که به آن نیز خواهیم پرداخت. در ادامه به انواع ژل آلاینا می پردازیم.

آلاینا SG هیدراته برای افراد حساس

بافت محصولات SG کاملاً هیدراته است و تزریق آن راحت و بدون مقاومت است. این ژل به سرعت و به طور یکنواخت در ناحیه تزریق شده توزیع می گردد و با تزریق ژل آلاینای SG، شما می توانید خیلی زود شاهد تاثیر آن در حجیم شدن لب یا گونه های خود شوید.
برای افراد بسیار حساس استفاده از این ژل می تواند موثر باشد؛ این احتمال وجود دارد که این افراد در برابر تزریق محصولاتی با ساختار ذرات سخت تر، واکنش های دفاعی ایمنی نشان دهند.

انواع غلظت های آلاینا سری SG

ژل SG دارای چهار غلظت مختلف می باشد. هر یک از این غلطت ها می تواند نسبت به هدف شما، برای از بین بردن چین و چروک های خفیف تا افزایش زیاد حجم، تزریق شوند. آلاینا اس جی به سبب خاصیت آبرسانی و هیالورونیک اسید با ویسکوزیته کم بلافاصله پس از تزریق در ناحیه تحت درمان بصورت همگن پخش می شود. این تنوع غلظت ها در آلاینا اس جی، در رفع چین و چروک های ظریف تا حجیم سازی لب و گونه استفاده می شود. مناسب برای پوست های حساس است. انواع غلظت های ژل آلاینا سری SG عبارتند از:

 • ALAYNA SG 14
 • ALAYNA SG 16
 • ALAYNA SG 20
 • ALAYNA SG 24

مدت زمان ماندگاری محصولات آلاینا SG، بسته به غلظت آنها متفاوت است. تمام ژل های این سری از محصولات آلاینا، امکان درمان سریع و بدون عارضه چین و چروک را دارند.

ژل آلاینا SG 14 اسمارت لیپ حجم دهی لب ها

آلاینا SG14

با توجه به غلظت کم هیالورنیک اسید در این ژل، برای حجم دهی جزئی به خطوط لب ها، هموار کردن و اصلاح قالب لب ها استفاده می شود. ژل آلاینا اس جی 14 که در بازار به نام اسمارت لیپ شناخته می شود برای رفع خطوط و چین و چروک های بسیار سطحی پوست نیز استفاده می شود. همچنین نسبت به باقی محصولات آلاینا ارزانتر است. مدت زمان ماندگاری آلینا SG14  تقریباً ۶ ماه می باشد.

آلاینا SG16

این ژل حاوی غلظت 16 میلی گرم بر میلی لیتر هیالورنیک اسید است و در بازار با نام ژل اسموث آلاینا هم شناخته می شود. از این ژل بیشتر برای آبرسانی به سطح پوست و حجم دهی به میزان کم استفاده می شود. همچنین برای چین و چروک های کم عمق و ظریف، رفع خطوط نیمه عمیق مانند خطوط افقی روی پیشانی، خط اخم، خطوط خنده، خط لب ها، خطوط عمودی گوشه دهان و دست ها استفاده می شود. قیمت فیلر اس جی 16 کمی از اس جی 14 گرانتر است.

فیلر آلاینا SG20

ژل آلاینا اس جی 20 دارای هیالورنیک اسید با غلظت 20 میلی گرم بر میلی لیتر می باشد و در بازار با نام ژل بیسیک آلاینا هم شناخته می شود. این غلظت هیالورونیک اسید نه کم است و نه زیاد و می تواند برای رفع چین و چروک های متوسط پوست، رفع خط خنده، خطوط ماریونت، جای اسکار و جوش های جزئی و چین و چروک های گردن استفاده شود. قیمت این ژل کمی از اس جی 16 گرانتر می باشد. این ژل در رده های محصولات گرانقیمت برند آلاینا می باشد. همچنین این فیلر برای حجم دهی به لب ها استفاده می شود. علاوه بر این، آلاینا SG20 جهت درمان مکمل بعد از تزریق آلانیا SG24 جهت افزایش ماندگاری مناسب است.

کاربردهای آلاینا SG 24 distinct برند ژل

ژل Alayna SG24 Distinct

ژل لب آلاینا SG24 بیشترین غلظت هیالورنیک اسید را در بین دسته اس جی ژل های آلاینا دارد. غلظت آن همانطور که از نامش مشخص می باشد، در حدود 24 میلی گرم بر میلی لیتر است. از این فیلر بیشتر برای حجم دهی به گونه ها و چانه، رفع خط خنده، رفع چین و چروک های متوسط تا شدید، ترمیم ناهمواری هایی نظیر زخم و آکنه، رفع خطوط ماریونت، اصلاح و فرم دهی صورت و اصلاح پل بینی استفاده می کنند. همچنین حجم دهی به گونه ها با به کارگیری میکروکانولا به عالی ترین شکل ممکن در این فیلر انجام می گیرد. در بین دسته اس جی آلاینا، ژل لب آلاینا SG24 گرانترین ژل این برند می باشد. ماندگاری اثرات حاصل شده از ژل آلاینا بلند مدت و حدود 18 ماه است.

محصولات دسته M

دسته دوم محصولات آلاینا به نام ام می باشد که در آن ذرات محلول اسید هیالورونیک به صورت همگن در محلول بافر توزیع شده است. این سری از پرکننده ها هم کراسلینک تک فاز هستند. به طوری که نتیجه کار یک ژل نرم و شفاف است که تزریق آن بسیار آسان است. این سری از ژل های آلاینا هم در غلظت های متنوعی طراحی و تولید شده است.

انواع غلظت ژل های آلاینا سری M

ژل های M نیز همچون سری SG دارای چهار غلظت مختلف می باشند و نسبت به نیاز مراجعه کننده، پزشک ژل مناسب را تزریق می کند. انواع غلظت ژل های تک فازی آلاینا سری M عبارتند از:

 • ALAYNA M 8
 • ALAYNA M 16
 • ALAYNA M 22
 • ALAYNA M 24
کاربردهای ژل آلاینا جنتل M 8

ژل آلاینا M8

ژل آلاینا M8، کم غلظت ترین فیلر آلاینا زیر مجموعه دسته ام است و بیشتر به منظور رفع چین و چروک های کم عمق، خط اخم و پیشانی، خطوط ریز اطراف چشم، کانتور لب، سیاهی زیر چشم و کلا خطوط خیلی سطحی بکار می رود. مدت زمان ماندگاری ژل آلاینا برای زیر چشم تقریباً یک سال خواهد بود. با توجه به غلظت کم هیالورونیک اسید و استفاده آن در رفع خطوط بسیار سطحی، ژل آلاینا M8 ارزانترین محصول برند آلاینا پس از آلاینا هیدرو به حساب می آید.

ژل آلاینا M16

ژل آلاینا 16 از نظر نوع کراسلینک شدن تک فاز می باشد و غلظت هیالورونیک اسید آن 16 میلی لیتر بر میلی گرم است. از این پرکننده بیشتر برای رفع خطوط و چروک های سطحی و نیمه سطحی استفاده می شود. همچنین از این ژل برای برجسته سازی خفیف بعضی از نقاط صورت از جمله لب و کانتور آن استفاده می شود.

ژل آلاینا M24

ژل آلاینا 24 تک فاز بوده و غلظت هیالورنیک اسید آن چیزی در حدود 24 میلی گرم بر میلی لیتر است. از این فیلر بیشتر برای رفع خطوط و چروک های عمیق نقاط مختلف صورت، فرو رفتگی های چانه، حجیم سازی گونه و رفع خط خنده استفاده می شود. قیمت این ژل کمی بیشتر از میانگین قیمتی محصولات برند آلاینا می باشد.

ژل آلاینا HE 24 Repair
برند ژل آلاینا HE 24 Repair

ژل آلاینا (Highly Effective)HE

در بین محصولات آلاینا، تنها برند هیالورونیک اسیدی دو فاز متعلق به ژل اچ ای 24 می باشد. نام این ژل به طور کامل ALAYNA HE 24 است و استفاده از آن به یک روش خاص تزریق نیاز دارد که باید توسط پزشک با تجربه انجام شود. ماندگاری این ژل بیشتر از دو سری قبلی ژل های آلاینا می باشد. با توجه به غلظت زیاد این ژل، از آن برای برطرف کردن خطوط و چین و چروک های شدید، حجم دهی به گونه ها، فرم دهی صورت، درمان تحلیل بافت چربی زیر پوست، لیفت پوست و رفع جای اسکار و جوش استفاده می شود. با توجه به قدرت و غلظت بالای این ژل و همچنین کمیاب بودن آن، قیمتش تا حدودی گرانتر از سایر محصولات آلاینا می باشد.
مقدار دوز مصرفی مورد نیاز برای رسیدن به نتایج مطلوب، خیلی کمتر از دیگر ژل ها و فیلرهای تولیدی در بازار است. در واقع تنها به تزریق یک سوم این ژل برای دستیابی به نتیجه دلخواه نیاز داریم. بسته به شرایط فردی، ژل دو فازی آلاینا تا ۱۸ ماه در پوست ماندگار است.

موارد استفاده از ژل آلاینا 24 HE

ژل آلاینای HE در موارد مختلفی کاربرد دارد که عبارت است از:

 • برطرف کردن چین و چروکهای عمیق در ناحیه پیشانی
 • رفع جای زخم، اسکار و جوش صورت
 • حجم دهی به گونه ها
 • فرم دادن به صورت

                                 بهترین روش های آبرسانی عمیق پوست              

آلاینا هیدرو

در کنار محصولات ذکر شده، آلاینا یک محصول خطی تک فاز و تک غلظتی به نام هیدرو دارد. از آلاینا هیدرو بیشتر برای آبرسانی و احیا پوست صورت، گردن و دست ها استفاده می شود. با استفاده از این ژل، جوان سازی پوست از طریق آزاد سازی رطوبت و ایجاد تعادل در رطوبت پوست صورت می پذیرد. بسیاری از پزشکان از آلاینا هیدرو بعد از تزریق ژل آلاینا به عنوان یک درمان مکمل استفاده می کنند. نتایج در این محصول خیلی دوام ندارند و معمولا ۲ الی ۳ ماه ماندگاری دارند. قیمت این ژل تقریبا در رنج میانه محصولات آلاینا می باشد. 

ژل آلاینا هیدرو آبرسانی پوست
برند ژل آلاینا هیدرو برای آبرسانی عمیق پوست

مزایای ژل آلاینا

تزریق آسان و بدون عارضه

عدم وجود اندوتوکسین ها

سازگاری با محیط زیست و طبیعت

اثر طولانی مدت اسید هیالورونیک دو فازی آلاینا

برخورداری از بالاترین الزامات کیفیت بین المللی و کشور آلمان

نیاز به تزریق مقدار کمی از مواد دوفازی به دلیل تکنولوژی جدید CEIP به کار رفته در آن

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل آلاینا

رعایت نکات زیر در رسیدن به نتیجه مطلوب و دلخواه تاثیرگذار است. این نکات گاه باید از سمت پزشک رعایت گردد و گاه این شمایید که موظف به رعایت آن می باشید.

در جلسه مشاوره، پزشک باید اطلاعات کاملی را در مورد روش تزریق، عوارض احتمالی، ماندگاری، نکات مهم بعد از تزریق و میزان درد را در اختیار شما بگذارد.

در صورت وجود سابقه بیماری و یا مصرف قرص های خاص برای جلوگیری از خطرات احتمالی، پزشک را آگاه سازید.

در صورت مشاهده علائم آنفولانزا، تزریق ژل می تواند بسیار خطرناک باشد و پزشک باید این مورد را به خاطر داشته باشد.

تزریق باید به آهستگی و بسیار ملایم انجام شود. تزریق سریع ممکن است موجب خون مردگی در محل تزریق شود.

مراقبت بعد از تزریق ژل آلاینا

از ماساژ ناحیه تزریق یا گرم کردن آن خودداری کنید.

پس از تزریق ژل به استخر، سونا یا حمام طولانی نروید.

تا یک هفته از مصرف سیگار، قلیان و الکل خودداری کنید.

تا سه روز از مصرف داروهای رقیق‌ کننده خون اجتناب کنید.

برای جلوگیری از ورم یا کبودی از کمپرس سرد استفاده کنید.

تا ۲۴ ساعت پس از تزریق از کرم‌های آرایشی استفاده نکنید.

هنگام شروع و بعد از اتمام تزریق فیلر باید مقدار زیادی آب بنوشید.

تا یک هفته پس از تزریق از انجام فعالیت‌های سنگین ورزشی خودداری کنید.

تا دو روز پس از تزریق هنگام دراز کشیدن و خوابیدن سر خود را بالاتر از بدن قرار دهید.

عدم قرار گرفتن در معرض مستقیم نورخورشید و وسایل حرارتی مثل سشوار الزامی است.

اگر تورم و کبودی بعد از تزریق ایجاد شد، طبیعی بوده و بعد از چند روز برطرف خواهد شد.

در صورت مصرف هر گونه دارو که ممن است باعث کبودی و تورم شود به پزشک اطلاع دهید.

بعد از تزریق موضع را به هیچ وجه دستکاری نکرده و ماساژ ندهید، چرا که نتیجه تزریق را معکوس می کند.

در صورتی که پزشک شما دارویی تجویز کرد، آن‌ها را به‌ موقع مصرف کرده و از خود درمانی در صورت بروز مشکل به شدت پرهیز کنید.

ممکن است برای کاهش تورم و کبودی ناشی از عمل، پزشک دارو یا پمادهای خاصی را تجویز کند. مصرف این داروها نباید نادیده گرفته شود؛ زیرا استفاده از این داروها در واقع مکمل درمان است و در صورت عدم استفاده روند بهبودی به تاخیر می‌افتد.

عوارض تزریق ژل 

مجددا تاکید می کنیم که عوارض تزریق ژل بسیار خفیف هستند و به مرور زمان یا استفاده از درمان های بسیار ساده کاملا رفع می شوند. معمولا توصیه های پزشک و داروهایی که بعد از تزریق ژل تجویز می کند، برای رفع عوارض کافیست و نیازی به درمان های بیشتر نیست. با این حال عوارض رایجی ممکن است در افراد مختلف بروز کند که شامل موارد زیر است:

 1. قرمزی و التهاب خفیف
 2. کبودی جزئی و موقتی
 3. در موارد بسیار کم، درد جزئی در ناحیه تزریق

اگر می‌خواهید دچار عوارض ناشی از تزریق ژل نشوید، در قدم اول بهتر است یک مرکز زیبایی معتبر را انتخاب نمایید. اما اگر برای صرف هزینه کمتر به مراکز نامعتبر مانند آرایشگاه‌ها و افراد آموزش ندیده برای تزریق ژل مراجعه کنید، عوارض جدی‌ای مانند موارد زیر در کمین شما خواهند بود:

 1. کبودی گسترده
 2. سفت و گلوله شدن ژل
 3. نرسیدن به نتیجه دلخواه
 4. آسیب جدی به بافت صورت
 5. حرکت کردن ژل در نواحی تزریق
 6. ممکن است صورت و پوست افراد به دلیل تزریق حجم زیاد از ژل واکنش‌هایی نشان دهد.

ماندگاری ژل آلاینا

ماندگاری ژل آلاینا به عوامل مختلفی از جمله کیفیت تزریق، دوز مصرفی و ناحیه تحت درمان بستگی دارد. عموماً ماندگاری پر کننده آلاینا بین 8 تا 12 ماه برآورد می شود. بطور مثال ماندگاری این ژل برای چانه و گونه بیشتر از دوام اثر آن در رفع خط اخم یا خطوط پیشانی است.

 

آیا تزریق ژل درد دارد؟

بسیاری از انواع ژل ها حاوی مواد بی حسی هستند که چند ثانیه بعد از تزریق ژل، ناحیه تزریق بی حس می شود و فرد دیگر دردی احساس نمی کند. در جلسات ابتدایی ممکن است کمی احساس درد یا ناراحتی داشته باشید؛ ولی در جلسات بعدی درد کمتر و کمتر می‌شود. همچنین می‌توانید پیش از مراجعه به کلینیک یا بعد از تزریق ژل از استامینوفن برای کاهش درد استفاده کنید.

هزینه تزریق ژل

هزینه تزریق ژل صورت و دیگر نواحی بدن به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 • محل مطب
 • تعداد جلسات
 • مدت زمان درمان
 • برند ژل استفاده شده
 • تخصص ارائه دهنده‌ی زیبایی
 • دستمزد پزشک و هزینه‌های کلینیک زیبایی
 • مقدار ژل تزریق شده و هم‌چنین میزان دوام و ماندگاری ژل

توجه داشته باشید که هیچ ارزانی بی علت نیست و اگر در سالن های زیبایی و یا برخی از کلینیک های زیبایی قیمت خیلی پایین به شما گفتند مطمئن باشید که از ژل ارزان و بی کیفیت استفاده میکنند و بعد از تزریق شما با عوارض تزریق ژل روبرو خواهید شد. بنابراین برای اطلاع از هزینه تزریق فیلر میتوانید همه روزه به جزء ایام تعطیل با مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی تماس حاصل نمائید.

تزریق ژل در بارداری

تزریق فیلر در دوران بارداری توصیه نمی‌شود و بهتر است این درمان زیبایی تا زمان متولد شدن نوزاد به تاخیر انداخته شود. مسلماً هیچ مادری نمی‌خواهد فرزندش را در معرض خطر عفونت، خونریزی یا عوارض دیگر قرار دهد. گرچه که اکثر متخصصان می‌گویند تزریق ژل در بارداری خطر بسیار کمی دارد چون این ژل‌ها به صورت موضعی تزریق شده و نرخ جذب شدن آن‌ها در خون هم بسیار کم است، بهتر است احتیاط کرد و تزریق فیلر را به بعد از زایمان موکول کرد. البته هیچ نتیجه قطعی درباره عوارض تزریق ژل در بارداری به دست نیامده است.
یکی دیگر از نگرانی‌ها استفاده از داروهای بی‌حسی موضعی است که معمولاً بخشی از روند تزریق ژل هستند. لیدوکائین یکی از مواد تشکیل دهنده برخی فیلرها است. لیدوکائین توسط FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) در دسته‌بندی B قرار گرفته است، یعنی تزریق آن برای خانم‌های باردار مشکلی ایجاد نمی‌کند. همچنین میزان دوز لیدوکائین موجود در فیلرها ناچیز است.
مسئله بسیار مهم دیگر این است که حتی اگر خود ژل ضرر نداشته باشد و تاثیری روی جنین نگذارد عوامل محیطی ممکن است آسیب ایجاد کنند. اگر در حین تزریق آلودگی در محیط و سوزن وجود داشته باشد و عفونت وارد خونتان شود برای جنین به شدت خطرناک است.

تزریق ژل در دوران شیردهی

بسیاری از درمان‌های زیبایی که در دوران بارداری برای شما ممنوع است، در دوران شیردهی نیز ممنوع است یا با احتیاط بیشتری انجام می‌شود. یکی از این درمان‌ها تزریق فیلر است. اثر فیلر بر شیر مادر و انتقال به نوزاد شیرخوار هنوز به اثبات نرسیده است، اما برای احتیاط بیشتر معمولاً پزشکان توصیه می‌کنند که در دروان شیردهی از تزریق فیلر خودداری شود. پزشکان ما در مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی با هدف حفظ سلامتی شما و فرزند دلبندتان، می‌توانند درمان‌های زیبایی دیگری را برای زیبایی پوست شما در دوران شیردهی پیشنهاد دهند.

ویژگی های بهترین مرکز زیبایی

انتخاب بهترین مرکز زیبایی

انتخاب بهترین مرکز زیبایی با وجود این همه تبلیغات کار بسیار سختی است. ما به شما کمک می کنیم که انتخاب ایده آلی داشته باشید و بتوانید یک مرکز خوب و مطمئن را انتخاب کنید.

 1. اولین کاری که باید برای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی انجام دهید، آماده کردن لیست تمام مرکزهای موجود در منطقه محل سکونت می باشد.
 2. سپس باید ویژگی‌های مهم بهترین مرکز زیبایی را بدانید و لیست خود را نسبت به ویژگی های مهم بسنجید. یک مرکز زیبایی خوب باید دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، محیطی آرام و تمیز، پزشکان متخصص در این زمینه، دارای تیم حرفه ای و با برخورد مناسب با مراجعین باشد.
 3. سپس اسامی مرکزهایی که ویژگی های گفته شده در بالا را دارد، دوباره لیست کنید و هر کدام از آنها را به ترتیب در اینترنت و اینستاگرام جستجو کنید. در این صورت می توانید نمونه کارهای مرکز زیبایی را مورد بررسی قرار دهید و هر کدام از آنها که مورد تایید و به دلخواه شما بود، انتخاب کنید. این مرحله جزء مهم ترین مرحله است، چرا که خدمات زیبایی باید به دلخواه شما باشد.
 4. شما می‌توانید در مرحله آخر کارهای زیر را نیز انجام دهید و با اطمینان بیشتری به سراغ کلینیک مورد نظر خود بروید. متقاضیان خدمات زیبایی را می توانید در صفحات رسمی مرکز زیبایی پیدا کنید و درباره نحوه عملکرد و کیفیت خدمات ارائه شده و میزان رضایت آنها صحبت کنید. همچنین می توانید یک روز به کلینیک مراجعه کرده و محیط  آنجا را از نزدیک ببینید.

مهم ترین ویژگی های مرکز زیبایی

برای انتخاب بهترین مرکز زیبایی به ویژگی‌های مهم زیر توجه کنید:

 • یک کلینیک زیبایی باید بتواند از بهترین تجهیزات و به روزترین آنها استفاده کند و بهترین خدمات را ارائه دهد.
 • همچنین از متخصصان و پزشکانی بهره مند شود که دارای مدرک معتبر هستند و از روش های به روز زیباسازی استفاده می کنند.
 • بهترین مرکز زیبایی باید برای راحتی بیماران خود، مدیریت کامل نسبت به زمان را داشته باشد تا خدمات خود را در اسرع وقت برای آنها ارائه دهد.
 • قیمت مناسب یکی از ویژگی های مهم یک مرکز زیبایی خوب می باشد تا متقاضیان به این اطمینان برسند که مرکزی زیبایی شان با قیمت مناسب، بهترین کیفیت و خدمات را برای آنها ارائه می دهد.

بهترین مرکز تزریق ژل

تزریق ژل آلاینا در مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی

مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی، همواره به عنوان یک مرکز تخصصی و حرفه ای از بهترین و با کیفیت ترین مواد برای انجام انواع خدمات زیبایی بهره برده است. استفاده از بروزترین تجهیزات، مطابق با استانداردهای بین المللی روز دنیا، این مرکز را یکی از پیشرفته ترین مراکز لیزر موهای زائد، مزوتراپی، تزریق ژل و جوانسازی در سطح کشور نموده است.
تزریق انواع ژل های استاندارد در این مجموعه به حرفه ای ترین شکل ممکن و توسط بهترین پزشکان، با قیمتی مناسب انجام می گیرد. تماس با ما را فراموش نکنید تا شما هم از مزایای تزریق ژل آلاینا بهره ببرید.

نتیجه گیری

ژل آلاینا با بهترین کیفیت تولید می شود. این ژل در بازار انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها می تواند پاسخگوی یکی از نیاز های شما باشد. در حقیقت آلاینا محصولات مختلفی برای افرادی در شرایط متفاوت تولید می کند که هر کدام از آن ها، از قابلیت های منحصر به فردی برخوردار هستند. جوانسازی پوست، محو شدن خط و خطوط و بازگشت حجم ایده آل به پوست، از نتایج استفاده دقیق و اصولی از این فیلر محسوب می شوند. تزریق ژل با برند معتبر، توسط پزشک مجرب و با تجربه و در مرکز زیبایی معتبر برای دستیابی به نتیجه دلخواه بسیار موثر است. کارشناسان و مشاوران مرکز زیبایی پوست و مو شریعتی، همواره جهت ارائه مشاوره و دریافت نظرات در دسترس شما می باشند.

محقق و مترجم: عزیزه جوهری

با آرزوی سلامتی و سربلندی شما عزیزان

1 نظر
 1. هانا می گوید

  سلام وقت بخیر من لبام خیلی باریکه و صورتم هم استخونی نمی دونم ژل لب بهم میاد یا نه یکی از دوستانم ژل ژوویدرم تزریق کرده خیلی راضیه قیمت ژل لب ژوویدرم خیلی بالاست آیا ژل آلاینا هم کیفیت خوبی داره؟ از نظر قیمت چقدر فرق می کنه فکر کنم ارزونتره راهنمایی کنید ممنون میشم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.