تخفیف زیبایی و لیزر موی زائد
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن

مهمترین نکات درباره لیزر موهای زائد مردان | مرکز لیزر آقایان شمال تهران

این مطلب شش دانگ برای شما آقایان است. از شیر مرغ تا جون آدمیزاد درباره لیزر موهای زائد مردان گفته شده. از دستش ندهید!

0 660
لیزر موهای زائد آقایان

آیا از اپیلاسیون قفسه سینه تان خسته شده اید؟ خسته شده اید از بس که موهای زائد کمرتان را شیو می کنید؟ از وجود موهای زائدی که بین ابروهای شما رشد می کند، ناراحت هستید؟ این که غصه ندارد! بسیاری از مردان از کار هایی که برای از بین بردن موهای زائد شان انجام می دهد به ستوه آمده اند، و درست به همین دلیل است که لیزر موهای زائد مردان روز به روز محبوب تر می شود.

اگر به عنوان یک آقا در فکر از بین بردن موهای زائد بدن خود توسط لیزر هستید، ما همه نکاتی را که باید در مورد لیزر موهای زائد آقایان بدانید، از جمله نحوه عملکرد لیزر، چگونگی تجربه آن و آنچه که قبل، حین پروسه و بعد از آن انتظار دارید را به طور مفصل در این مطلب شر داده ایم.

پس خیال تان راحت! این مطلب شش دانگ برای شما آقایان است. آن را تا انتها مطالعه کنید…

 

لیزر موهای زائد مردان چگونه است؟

نت برگ لیزر آقایان | لیزر موهای زائد مردان نی نی سایت

همان طور که از نامش پیداست، درمان های لیزر موهای زائد شامل استفاده از فناوری نور لیزر است. در این روش، دستگاه های لیزر به منظور مورد هدف قرار دادن ریشه و فولیکول های مو ، پالسی از انرژی نور را در پوست ساطع می کنند. پس از از بین رفتن ریشه و فولیکول ، مو دیگر نمی تواند رشد کند و نتیجه آن ، کاهش دائمی مو است.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

 

بسته به اندازه ناحیه مورد نظر ، بیشتر مراجعان برای رسیدن به بهترین نتیجه به چندین جلسه لیزر مو نیاز دارند.

دلیل این امر آن است که هر بار که موها رشد می کنند ، سه مرحله مختلف را پشت سر می گذارند. لیزر تنها روی موهایی که در مرحله رشد هستند اثر می گذارد و موهای ما نیز همیشه در مراحل مختلف هستند. مو باید در مرحله رشد فعال باشد تا لیزر موهای زائد بر روی آن مؤثر باشد. با شرکت در چندین جلسه درمان در طی هفته ها ، لیزر می تواند تک تک موها را در مرحله رشد به دام بیاندازد.

 

فیلم لیزر خط ریش

 

چه مناطقی از بدن با لیزر قابل درمان است؟

لیزر موهای کمر | لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد بر روی تمام قسمت های بدن – به جز پلک ها – قابل انجام است.

محبوب ترین مناطق برای لیزر موهای زائد آقایان عبارتند از:

 • لیزر قفسه سینه
 • لیزر موهای کمر
 • لیزر موهای شکم
 • لیزر موهای پشت گردن
 • لیزر موهای باسن
 • لیزر کشاله ران
 • لیزر پیشانی مردان و بین ابرو
 • لیزر خط ریش
 • لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان
 • لیزر دست و پا

 

آیا لیزر موهای زائد مردان دائمی است؟

تنظیم خط ریش با لیزر | موهای زائد مردان کجاست

بدن هر کس به درمان های لیزر، واکنش متفاوتی نشان می دهد. بعضی از افراد نتایج دائمی را مشاهده می کنند ، در حالی که برخی دیگر تنها کاهش موقت مو را مشاهده می کنند.

در افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند، تعداد جلسات بیشتر موثرتر است. لیزر موهای زائد بر روی افرادی که دارای پوست بسیار روشن و موهای روشن هستند و همچنین افراد دارای رنگ پوست تیره و موهای تیره ، چالش برانگیزتر است.

پس از اتمام جلسات لیزر درمانی ، برخی از افراد ریزش دائمی مو را مشاهده می کنند. برخی دیگر ممکن است طی یک یا دو سال به درمان های سالانه نیاز داشته باشند. از اینرو موفقیت درمان لیزر بستگی به خود فرد و تعداد جلسات مورد نیاز وی دارد.

 

آیا لیزر موهای زائد مردان دردناک است؟

مراکز لیزر آقایان در تهران | عوارض لیزر موهای زائد مردان

سه طول موج مختلف لیزر برای رفع موهای زائد وجود دارد ، که دستگاه های لیزر الکساندریت به طور سنتی موثرترین نوع هستند ، اما در عین حال بیشترین درد را القا می کنند. با این حال ، خوشبختانه پیشروی جدیدترین فناوری های لیزر موهای زائد باعث شده است که دستگاه هایی پا به این عرصه بگذارند که کل جلسات شما کاملاً بدون درد باشد ، بنابراین می توانید بدون کوچک ترین ناراحتی و دردی که لیزر به طور عادی به شما وارد می کند ، بهترین درمان را داشته باشید. مرکز لیزر آقایان شمال تهران (قلهک شریعتی) از جدیدترین فناوری لیزر الکساندرایت استفاده می کند که آقایان زیادی واقعاً از آن بهره مند شده اند.

دستگاه لیزر اسکلپیون مدیواستار جدیدترین ، موثرترین و بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت در فرایند لیزر موهای زائد دائمی برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف می باشد. این دستگاه مجهز به TEC (سیستم خنک کننده بسیار قوی) برای تماس با پوست می باشد که می تواند با وجود این قابلیت، توان های بالای لیزر را بدون ایجاد درد و سوختگی روی سطح پوست اعمال نماید.

از مزایای لیزر اسکلپیون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت نفوذ و قدرت جذب بالا در ملانین مو
 • کاهش خطر سوختگی بر روی پوست
 • خنک نگه داشتن پوست برای مدت طولانی تر
 • عمق نفوذ بالا در پوست و افزایش سرعت کلاژن سازی
 • به کارگیری جنبه های ایمنی گوناگون بر روی دستگاه برای حفاظت از بیمار و پزشک
 • قابلیت جذب مناسب توسط رنگدانه ها
 • سیستم اپتیکی واگرا کننده منحصر به فرد پرتو لیزر بلافاصله پس از برداشتن از روی پوست

استفاده از این لیزر جهت درمان مناطق بزرگتر، در مقایسه با سایر دستگاه های لیزر موهای زائد، مدت زمان درمان را تا 75 درصد کاهش می دهد.

 

تعداد جلسات لیزر موهای زائد آقایان چقدر است؟

موهای زائد مردان کجاست | لیزر موهای زائد مردان توسط خانم

به طور متوسط ​​، شما باید شش جلسه با فاصله حدود شش هفته درمان لیزر را انجام دهید. همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، دلیل این امر این است كه در هر زمان معین ، تنها یک ششم موها در ریشه یا پیازه مو تخریب می شود. در مورد پنج ششم دیگر ، فولیکول مو داغ می شود اما پیازه آن تخریب نمی شود ، بنابراین می توانید موهای بیشتری تولید کنید. اما در فاصله حدود شش هفته ای، مجموعه بعدی موها وارد مرحله رشد می شوند ، بنابراین لیزر می تواند آنها را به طور کامل از بین ببرد. بنابراین پس از گذشت حدود 36 هفته ، درمان لیزر موهای زائد با موفقیت آمیز پیش خواهد رفت که در طی آن تقریباً 90 تا 95٪ موها به طور دائم از بین می روند.

 

قبل از لیزر مو چه باید کرد؟

لیزر موهای شکم و کمر | لیزر موهای زائد آقایان تهران

اگر آماده دریافت لیزر موهای زائد هستید ، با مشورت با یک متخصص معتبر و دارای مجوز شروع کنید. مشاوره لیزر کاملاً رایگان است.

در طول مشاوره اولیه ، تکنسین لیزر برای شما توضیح می دهد که این روش به چه صورت انجام می شود. وی سپس منطقه را بررسی می کند و تخمین می زند که چند جلسه لیزر نیاز دارید.

تعداد جلسات درمان مورد نیاز بستگی به اندازه ناحیه و نوع پوست تان دارد. به عنوان مثال ، لیزر موهای شکم و کمر به دلیل اندازه ناحیه ، بسیار بیشتر از موهای صورت زمان می برد و به جلسات بیشتری نیاز دارد.

در جلسه مشاوره ، در خصوص سوالات و انتظاراتی که دارید گفتگو کنید. یكی از متداول ترین سؤالاتی كه مطرح می شود این است كه: “آیا لیزر دردناک است؟” یا ” عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان چیست؟”

خبر خوب این است که درد لیزر موهای زائد بسیار ناچیز است. در ضمن از آن جایی که عمق نفوذ لیزر به اندازه ارتفاع یک موی زائد است بنابراین به طور قطع می توان گفت که هیچ عارضه ای برای تان در بر ندارد.

در جلسه مشاوره همچنین ، تکنسین لیزر دستورالعمل هایی را به منظور آماده سازی خود برای لیزر موهای زائد به شما ارائه می دهد. این دستورالعمل ها شامل تراشیدن ناحیه قبل از جلسه درمان و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آفتاب است.

 

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

معایب لیزر ناحیه تناسلی
عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان

پس از معالجه ، معمولاً کمی ناراحتی را تجربه می کنید. بسیاری از افراد قرمزی و تورم در منطقه را مشاهده می کنند ، به خصوص در اولین ساعات بعد از درمان.

اما آنچه بعد از آن انجام می دهید به همان اندازه آمادگی های لازم قبل ز لیزر اهمیت دارد.

برای حصول مؤثرترین نتایج ، از قرار گیری در آفتاب خودداری کنید. لباس های گشاد بپوشید تا منطقه تحت درمان عرق نکند و همچنین به باشگاه نروید. برای 48 ساعت اول بعد از جلسه لیزر، از تحرک شدید بدنی خودداری کنید.

به طور کلی پس از لیزر موهای زائد موارد زیر را دنبال کنید:

 • از قرارگیری در معرض اشعه UV به مدت 7 روز اجتناب کنید.
 • در صورت ایجاد تاول، از ترکاندن آن خودداری کنید. چنانچه پوست تان شکننده شده است، از یک پماد آنتی بیوتیک استفاده کنید تا بهبود یابد.
 • جهت التیام دردهای پس از لیزر، تاینلول (استامینوفن) توصیه می شود.
 • جهت تسکین ناراحتی های ناشی از گرما پس از لیزر، مصرف داروهای بدون نسخه، ژل ترمیم کننده، استفاده از حوله خنک، کمپرس یخ و آلوئه ورا توصیه می شود.
 • از نشستن بر روی صندلی های حرارتی، بلافاصله پس از لیزر موهای زائد خودداری نمایید.
 • پس از لیزر موهای زائد، استفاده از کرم ضد آفتاب طیف گسترده با SPF 30 به بالا بسیار لازم و ضروری است.
 • چنانچه عوارضی از قبیل هیپرپیگمانتاسیون (تیره شدن پوست) یا هیپوپیگمانتاسیون (از دست دادن رنگ پوست)، قرمزی یا تورم طولانی مدت، واکنش هیستامینی و یا تاول در شما ایجاد شد، به پزشک مراجعه کنید.
 • به منظور کاهش خطر رشد موهای زیر پوستی، پس از مدتی، ناحیه تحت درمان را لایه برداری نمایید.

 

مزایای لیزر موهای زائد برای مردان

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد مردان | لیزر موهای زائد آقایان غرب تهران

بارزترین مزیت لیزر موهای زائد برای مردان این است که دیگر هرگز مجبور به شیو کردن یا وکس و اپیلاسیون نیستید. همین اتفاق باعث صرفه جویی در وقت و پول تان می شود و در ضمن دیگر بابت داشتن موی زائد خجالت نمی کشید، به ویژه اگر یک ورزشکار هم باشید.

مزیت دیگر لیزر این است که دیگر نیازی به مقابله با رشد موهای زیر پوستی مزاحم نخواهید داشت. موهای زیر پوستی شامل برجستگی های دردناک در کشاله ران ، قفسه سینه و گردن است ، مزاحم هایی که بسیاری از مردان بعد از تراشیدن موهای زائد آنها را مشاهده می کنند.

لیزر موهای زائد حتی می تواند به پیشگیری از بوی بد بدن تان کمک کند. موی کمتر به معنای عرق کمتر است – و این به معنای خوشبو ماندن است!

اما اگر هیچ تضمینی وجود ندارد که لیزر موهای زائد 100٪ مؤثر باشد ، آیا باز هم انجام این کار ارزش دارد؟ برای بیشتر افراد ، جواب مثبت است.

بیشتر افراد پس از لیزر شاهد از بین رفتن کامل یا چشمگیر موهای زائد خود هستند که این به معنی رسیدگی کمتر به موهای زائد است ، حتی اگر چند تار مو هم باقی مانده باشد. و برای کسانی که پوست حساسی دارند و پس از شیو و اصلاح با رویش موهای زیر پوستی یا قرمزی و سوزش ناشی از تیغ ​​مقابله می کنند ، بسیار هم ارزشمند است.

 

بهترین مرکز لیزر موهای زائد مردان کجاست

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان
مرکز لیزر آقایان شمال تهران | قیمت لیزر موهای زائد مردان

اغلب مردان برای از بین بردن موهای زائد کمر، بالای بازو ، قفسه سینه و حتی ناحیه تناسلی خود از لیزر استفاده می کنند و در بسیاری از موارد تنها تمایل دارند موهای زائدشان کم پشت و نازک شود. این همان چیزی است که به واسطه دستگاه های لیزر حاصل می گردد. این روش بر خلاف سایر روش ها دائمی است و شما را یک عمر راحت می کند و رابطه زناشویی و عاشقانه تان را ارتقا می دهد.

امیدواریم شما آقایان عزیز از این مطلب بهره کافی برده باشید. چنانچه درصدد انجام لیزر موهای زائد برآمده اید تا در کنار بهداشت فردی ، زندگی زناشویی و جذابیت جنسی خود را متحول سازید به شما بهترین مرکز لیزر تهران واقع در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، زرگنده دروس ، ظفر ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) را معرفی می کنیم. مفتخریم اعلام کنیم ما در این مرکز علیرغم لیزر موهای زائد ، تمامی خدمات زیبایی را به شما عزیزان با هزینه هایی به مراتب کمتر از سایر مراکز ارائه دهیم و برای شما جذابیت و اعتماد به نفس بی حد و مرزی به ارمغان آوریم.

مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را به شما عزیزان ارائه دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

laserallclinic

menshealth

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.