تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
تخفیف لیزر موی زائد مردان و تخفیف لیزر کل بدن مردان | مرکز تخصصی لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

تخفیف لیزر موهای زائد پا با جدیدترین لیزر 2019

0 170
Rate this post

تخفیف لیزر موهای زائد پا

تخفیف لیزر موهای زائد پا
بیشتر مردم وقتی برای لیزر کردن موهای زائد مراجعه می کنند، اول و بیشتر از هر ناحیه ای تمایل دارند تا موهای زائد پاها را لیزر نمایند. پاها از جمله بزرگترین نواحی بدن هستند که موی زائد رویشان رشد می کند. همچنین مو داشتن ناحیه پا مخصوصا برای خانم ها اتفاق خوش آیندی نیست. یعنی ممکن است خانمی باشد که موهای زائد دست ها یا حتی صورتش را کمتر اصلاح کند، اما کمتر کسی را پیدا می کنید که از روش های مختلف برای رفع موهای پاهایش استفاده نکند!

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه الکس مدیواستار (اسکلپیون)

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - تخفیف لیزر موهای زائد پا با جدیدترین لیزر 2019 پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - تخفیف لیزر موهای زائد پا با جدیدترین لیزر 2019 پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - تخفیف لیزر موهای زائد پا با جدیدترین لیزر 2019 نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

موی دست و پا 685x330 1 - تخفیف لیزر موهای زائد پا با جدیدترین لیزر 2019
تخفیف لیزر موهای زائد پا

در حالی که همه با مضرات و دردسر های بیشمار روش های سنتی مانند استفاده از تیغ و ژیلت، یا حتی اپیلاسیون آشنایی دارند، روش درمانی جدیدی مانند لیزر که بدون درد و عوارض، رشد موها را برای همیشه کم و کُند می کند بیشتر شبیه یک معجزه است. با لیزر کردن تقریبا برای همیشه از شر ژیلت و اپیلاسیون خلاص خواهید شد. از همین رو هم هست که طرفداران لیزر بسیار زیادند و مراکز لیزر بی شماری در شهر های مختلف، از جمله تهران، به وجود آمده اند.
در این مقاله بیشتر در مورد لیزر موهای زائد پا و قیمت های آن با شما صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

قیمت لیزر موهای زائد

لیزر درمان به صرفه ای است. تعرفه های لیزر به صورت ناحیه به ناحیه و به شکل جلسه ای محاسبه می شود. مثلا وقتی به لیست قیمت های یک مرکز لیزر نگاه می کنید، جدای از پکیج های مجموعه ای، می بینید که قیمت هرجلسه از لیزر برای یک ناحیه خاص را به صورت جداگانه نوشته است. پاها همانطور که گفتیم از جمله بزرگترین نواحی بدن برای لیزر کردن موهای زائد به حساب می آیند. از همین رو تعرفه لیزر کردن آنها ممکن است کمی بیشتر از لیزر برای سایر نواحی بدن باشد.
طبیعی است که مردم به دنبال کمترین قیمت های لیزر بگردند و ارزانترین مراکز لیزر را به سایرین ترجیح دهند. اما یادتان باشد که حتی در شرایط ایمن، لیزری که با قیمت خیلی ارزان انجام می شود، در نهایت برای شما نتیجه ای نخواهد داشت. در این شرایط وقتی بعد از مدت کوتاهی می بینید که وضعیت موهای زائد بدن شما به همان روال قبلی بازگشته، مجبور خواهید شد دوباره کل فرآیند وقت گیر و هزینه بر لیزر را از نو و در یک مرکز معتبر انجام دهید.
مراکز لیزر معتبر معمولا تعرفه هایی دارند که نه چندان گران هستند، و نه چندان ارزان. درمورد هزینه کل دوره لیزر هم نگرانی نداشته باشید. چراکه روند پرداخت آن به صورت جلسه ای بوده و عملا اقساطی است. پس فشار مالی به شما وارد نمی کند.

تخفیف لیزر موهای زائد

لیزر به خودی خود درمانی به صرفه است، اما تنها وقتی می توانید از درمانی واقعا ارزان بهره مند شوید که مشمول دوره های تخفیفی لیزر گردید. تمام مراکز لیزر، مخصوصا مراکز معتبر به مناسبت های مختلف تخفیف های ویژه ای به شما ارائه خواهند داد. بهره مندی ازاین تخفیف ها باعث می شود نه تنها یک درمان باکیفیت، ایمن و موثر دریافت کنید، بلکه لیزر ارزان را هم پشت سر سر بگذارید.

زیبایی ران پا - تخفیف لیزر موهای زائد پا با جدیدترین لیزر 2019
تخفیف لیزر موهای زائد پا

البته برخی از مراکز واقعا خوب در کنار جشنواره های تخفیفی که برای تعدادی از جلسات لیزر در نظر می گیرند، برخی تخفیف های دائمی هم دارند که مناسب بعضی از اقشار کم درآمد خاص مانند دانشجویان است.
اما این نکته را به یاد داشته باشید که تنها آن تخفیفی واقعی است و ارزشش را دارد که از یک مرکز با تعرفه های متوسط و معقول دریافت شده باشد. وگرنه مراکز خیلی گران تازه با تخفیف های پرمنّتشان به همان تعرفه های عادی می رسند.

آیا موها بعد از لیزر دوباره رشد می کنند؟

این یکی از رایجترین سوالات در مورد لیزر است. یادتان باشد که لیزر در حقیقت درمانی برای کاهش میزان و سرعت رشد دائمی موهای زائد است. نه برای توقف کامل و همیشگی آن. بعد از اتمام دوره لیزر موهای زائد در ناحیه تحت درمان تقریبا هر شش ماه یکبار رشد خواهند کرد. تازه موهای زائد جدید هم کمتر هستند، هم نازکترن و نرم ترند، وهم ریشه های ضعیف تری دارند.
اما راه هایی هم برای توقف کامل رشد موها وجود دارند. که از جمله آنها جلسات تکمیلی است. به این صورت که شما بعد از دوره لیزر حدودا هر شش ماه یکبار یک جلسه لیزر مجدد انجام می دهید. و این جلسات را برای مدت چهار تا پنج سال ادامه می دهید. پس از آن رشد موهای زائد بدن شما در ناحیه تحت درمان برای مدتی طولانی( به اندازه چند سال) متوقف خواهند ماند.

لیزر موهای زائد روشن

لیزر بیشترین اثرگذاری را روی پوست های روشنی دارد که موهای تیره دارند. از آنجایی که لیزر اشعه ای با ماهیت نوری است طبیعتا تمایل دارد تا وارد نقاط تیره شود. به همین خاطر ریشه های مو با ملانین تیره راحت تر اشعه را به خود جذب می کنند و در این شرایط اثرگذاری و ایمنی درمان بالاتر می رود.
البته این به معنی آن نیست که افراد با موهای زائد روشن نمی توانند لیزر کنند. بلکه دستگاه های جدید توان و دقت هدفگیری بالاتری داشته و برای لیزر انواع مو با تمام رنگها مناسب هستند. تنها فرقش این است که ممکن است این افراد به تعداد جلسات لیزر بیشتری احتیاج داشته باشند.

موهای زائد ناحیه تناسلی 2 - تخفیف لیزر موهای زائد پا با جدیدترین لیزر 2019
تخفیف لیزر موهای زائد پا

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر متضمن کیفیت درمانی است که دریافت می کنید. بهترین دستگاه های لیزر، همواره جدیدترین ها و البته از بهترین برند ها هستند. مدل های جدید 2018 به بعد برند های معروف دایود و الکساندرایت از جمله بهترین دستگاه های لیزر هستند. اما مدل اسکلپیون مدیواستار( که در مرکز لیزر شمال تهران موجود است) یکی از باکیفیت ترین دستگاه های موجود در بازار است که توانایی هر دو دستگاه برند های فوق را دارد.
یعنی هم برای لیزر پوست های تیره مناسب است، هم سرعت و اثرگذاری مطلوب دارد.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

مرکز تخصصی لیزر شمال تهران با کادری مجرب در کنار بهره مندی از جدیدترین دستگاه لیزر 2019 یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تهران است. تعرفه های مناسب و تخفیف های ویژه، همچنین مرکز لیزر شمال تهران را به مرکزی به صرفه نیز تبدیل کرده اند. برای دیدن لیست قیمت های این مرکز و تماس جهت اخذ نوبت، بهتر است به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.
1514822821 laser hair removal gemclinic01 - تخفیف لیزر موهای زائد پا با جدیدترین لیزر 2019
تخفیف لیزر موهای زائد پا

محقق : ناصری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!